امروز: جمعه 24 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 10109
تاریخ انتشار: 10:03 ق.ظ - چهارشنبه 1394/05/7
چاپ این پست

صحنه قمه زنی انتهای کلیپ مقابل سینما شکوفه مربوط به شهر تهران می باشد همزمان با اعلام اکران فیلم رستاخیز در اصفهان، اعتراض های متعددی به پخش این فیلم در استان اصفهان شد که تجمع اعتراضی ۲۲ تیر ماه در مقابل صدا و سیما یکی از علنی ترین اعتراضات به اکران این فیلم در اصفهان بود. با بالاگرفتن اعتراض […]

صحنه قمه زنی انتهای کلیپ مقابل سینما شکوفه مربوط به شهر تهران می باشد

همزمان با اعلام اکران فیلم رستاخیز در اصفهان، اعتراض های متعددی به پخش این فیلم در استان اصفهان شد که تجمع اعتراضی ۲۲ تیر ماه در مقابل صدا و سیما یکی از علنی ترین اعتراضات به اکران این فیلم در اصفهان بود. با بالاگرفتن اعتراض های مردمی و موضع گیری آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری برای حل این مشکل و در پی اعلام برگزاری تجمع اعتراضی هیئات علیه اکران فیلم “رستاخیز” در ۲۴ تیر ماه، کربلایی سید رضا نریمانی با اعلام لغو تجمع  طی بیانیه ای از مردم خواست تا برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی جریان های افراطی و تشیع انگلیسی که حضوری فعال در اصفهان دارند، از تجمع اعتراضی دیگری خودداری نمایند. 

esfahan-rastakhiz-meydanshohada

 تجمع اعتراضی در روز ۲۴ تیر سه روز مانده به عید فطر، در مقابل ساختمان وزارت فرهنگ و ارشاد تهران برگزار شد. همزمان عده ای دیگر، در میدان شهدا و در مقابل سینما شکوفه تهراندست به اعتراض زدند که با شعارهای وحدت شکن افرادی از جریان های افراطی و تشیع انگلیسی،فضای تجمع متشنج شد به گونه ای تعدادی از خانم ها به صورت از قبل برنامه ریزی شده، بدون توجه به موضوع تجمع، اقدام به قمه زنی و حرکات عجیب و غریب در مقابل چشمان جمعیت کردند که با اعتراض جوانان مذهبی، به جنجال کشیده شد.

کلیپ فوق گوشه ای از پشت پرده جریان خطرناک و افراطی شیعه را به نمایش می گذارد که تلاش دارد با ایجاد آشوب و فتنه، دست به اقدامات ساختارشکنانه و هدف دار بزند.

حجم : ۳۳٫۷ مگابایت

توجه : تصاویر مربوط به قمه زنی بخش انتهایی کلیپ مربوط به شهر تهران است

و ارتباطی با شهر اصفهان ندارد.

مبارزکلیپ

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

سیدپارسا در تاریخ 24ام ، مرداد 1394:

این آقای سیدرضا همون نبود که اول همه اومد گفت تجمع کنید مقابل ارشاد و …

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن