امروز: سه شنبه 29 خرداد 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 10125
تاریخ انتشار: 2:20 ب.ظ - چهارشنبه 1394/05/7
چاپ این پست
حجت الاسلام علی بهجت

همه علائم حتمی ظهور محقق شده است بجز سفیانی، باید دعا کرد شیعه محفوظ بماند

حجت الاسلام علی بهجت فرزند آیت الله العظمی محمدتقی بهجب (ره) در گفتگو با خبرنگار فتن گفت: به اعتقاد حضرت آیت الله بهجت همه علائم حتمی ظهور نمایان شده است بجز سفیانی، باید دعا کرد که شیعه محفوظ بماند.

حجت الاسلام بهجت در مورد نقل قولی که آیت الله ناصری دولت آبادی از آیت الله بهجت در مورد ظهور داشتند، گفتند: آیت الله العظمی بهجت (ره) از قول دوستشان به آیت الله ناصری فرمودند که دوستشان زمانی که خدمت امام زمان (عج) شرفیاب شده اند از حضرت صاحب الزمان می پرسند که “آقا جان من هم ظهور شما را درک خواهم کرد؟” که حضرت مهدی (عج) در پاسخ می فرمایند “پیر تر از شما هم درک خواهد کرد” نکته ی دیگری در این خاطره وجود دارد که آیت الله العظمی بهجت (ره) به آیت الله ناصری نفرمودند و وقتی مقام معظم رهبری را دیدند فقط آن نکته را به ایشان گفتند.

ایشان همچنین از دوستی نزدیک آیت الله بهجت با مقام معظم رهبری صحبت کردند و گفتند، ایشان مقام معظم رهبری را بسیار مورد استقبال خود قرار می دادند ولی در عین حال از سخن گفتن در مورد اشخاص خودداری می کردند زیرا معتقد بودند سخن گفتن در مورد اشخاص موجب آن می شود که انسان اولین چوبی که میخورد، غافل شدن از خویشتن باشد.

bah

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

علی در تاریخ 7ام ، مرداد 1394:

سلام
توی عکس نوشته بینید اعتقاد رو چجور نوشتین
نوشتین اعقتاد

حسین در تاریخ 7ام ، مرداد 1394:

تبلیغات غربی آیت الله بهجت (ره) رو ضد رهبری معرفی می کنند

کاظم در تاریخ 8ام ، مرداد 1394:

کذب الوقاتون

ناشناس در تاریخ 10ام ، مرداد 1394:

زمان دقیق که معین نشده تا مشمول کذب الوقاتون بشه

ناشناس در تاریخ 10ام ، مرداد 1394:

خداوند تبارک و تعالی حضرت آیت ا… العظمی بهجت(ره)را با اولیا وانبیا محشور فرماید و سایه مقام معظم رهبری (حفظ ا…)را تا قیام امام زمان عج مستدام دارد همچنین آقازاده مرحوم بهجت را موفق و موید فرماید.

محمد هادی آرام در تاریخ 10ام ، مرداد 1394:

مطمئنا ظهور نزدیکه. من از افراد دیگه هم شنیدم که ظهور نزدیکه.اتفاقات منطقه همش مربوط به ظهوره. سفیانی ای که شیخ بهلول و امام موسی صدر میگفتن الان توی ارتش آزاده. خدا به همه ما رحم کنه جنگ بزرگی در پیش داریم اونم با آمریکای جنایتکار و غرب همراه سفیانی.طبق روایات امن ترین شهر قم هست . هر روز دعا کنیم برای فرج

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن