امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 11015
تاریخ انتشار: 10:29 ق.ظ - شنبه 1394/05/17
چاپ این پست

«من یک روستایی انقلابی‌ام»، «من یک روستایی هستم، حتی اگر به شناسنامه‌‎ام معترض شوند»، «روستایی بودن افتخار من است» و «روستا ریشه من است» جملات و دلنوشته‌های اعتراضی روستاییان کشورمان به اظهارنظر اخیر آیت‌الله هاشمی است.

فتن: در پی اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه «بعضی‌ها هم اصلاً آن موقع‌ها نبودند و در کوچه‌های روستاهایشان می‌گشتند، ولی الان آمده‌اند و انقلابی شده‌اند» موجی از اعتراضات و کمپین‌ها در فضای مجازی به راه افتاد.

مردم روستاهای شهرستان خلیل‌آباد،‌ بهمئی، شبستر، سیروان، پاوه، ریگان، روستای انصاریه کاشمر، اهالی رفسنجان، ملایر، روستائیان بویراحمدی و شهرستان کهگیلویه از جمله روستاییانی هستند که تاکنون با پیوستن به کمپین «من روستایی هستم» نسبت به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی اعتراض کردند.

 

پس ازاین اظهارنظر یکی از سایت های همشهری آیت الله با انتشار تصاویری از خانه روستایی پدری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به این گفته واکنش نشان داد.

 

اما این تنها واکنش به اظهارات آیت الله هاشمی نبود؛ روستاییان اقصی نقاط کشور با در دست گرفتن نوشته هایی خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ناراحتی خود را  از این گفته وی نشان دادند.

آن ها با همان سادگی همیشگی روستا جملاتی کوتاه اما پرمعنا را برای اعتراض خود انتخاب کردند، جملاتی مانند«من یک روستایی انقلابی‌ام»، «من یک روستایی هستم، حتی اگر به شناسنامه‌‎ام معترض شوند»، «روستایی بودن افتخار من است» و «روستا ریشه من است».

 

 

حال با این حجم گسترده اعتراضات مردمی به سخنان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی باید منتظر ماند و  مشاهده کرد که واکنش رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به این اعتراضات چه خواهد بود.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

سيد مهدى علوى در تاریخ 18ام ، مرداد 1394:

توف به غيرت تون بياد كه شما تازه به دوران رسيده هاى افراطى بت پرست پير مرد اين انقلاب و زير سوال مى بريد
لعنت به موج افراطى انسان پرست و بت پرست
كه كارش شده بازى با آبروى آدمها

کارآزموده در تاریخ 18ام ، مرداد 1394:

بابا جان شاید منظور این بنده خدا این بوده که کس هایی که تو سختی و غیره انقلاب شرکت نکرده الان دنبال منفعت از انقلابه

یزدانپناه کشاورز در تاریخ 19ام ، مرداد 1394:

این گونه اظهارنظرها نتیجه سن بالاوفعالیت زیادیه بالاخره
ایت ا…هم انسان است وجایزالخطاخداعاقبتش روختم بخیرکنه ومانندصحابیون بخاطردلبستگی به فرزند دچارخسران نشه حیفه خدایی

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن