امروز: چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 1174
تاریخ انتشار: 1:20 ب.ظ - یکشنبه 1393/03/11
چاپ این پست

شبکه ماهواره امام حسین ( شبکه ای که امام حسین را با خون قمه زنان معرفی میکند) زیر نظر جناب سید صادق شیرازی ، این بار برای کسب شهرت و جذب حداکثری گروه های مختلف مردم ایران ، دست به دامن چهره های معروف ورزشی ایران می شود.!!! به گزارش فتن (Fetan.ir) ، شبکه ماهواره […]

شبکه ماهواره امام حسین ( شبکه ای که امام حسین را با خون قمه زنان معرفی میکند) زیر نظر جناب سید صادق شیرازی ، این بار برای کسب شهرت و جذب حداکثری گروه های مختلف مردم ایران ، دست به دامن چهره های معروف ورزشی ایران می شود.!!!

به گزارش فتن (Fetan.ir) ، شبکه ماهواره ای امام حسین که این روز ها به علت افشاگری های صورت گرفته احساس میکند برای جذب طیف های مختلف فکری از جمله علاقه مندان به ورزش، نیازمند شخصیت های غیر مذهبیست ، از چهره های معروف ورزشی ایران دعوت میکند تا در جشن سالروز افتتاح این شبکه شرکت کنند.

متن این خبر که توسط حامی این جریان یعنی سایت شیعه آنلاین منتشر شد :

روابط عمومی شبکه ماهواره اي امام حسین علیه السلام در کربلای معلی در راستای تشریح ویژه برنامه های پنجمین سالگرد افتتاح این شبکه مقدسه، از حضور محبوب ترین چهره های ورزشی کشور ایران در ویژه برنامه “پنجمین سالگرد” خبر داد.

در این ویژه برنامه که به مناسبت پنجمین سالگرد افتتاح “حسینیه ای فراتر از کهکشان” پخش خواهد شد، «علی پروین» از چهره های شاخص و پیشکسوت در عرصه ورزش فوتبال، یکی از میهمانان ویژه این برنامه بوده که در این برنامه از نقش اعتقادات مذهبی به خصوص امام حسین علیه السلام در پیشرفت فردی و اجتماعی خود سخن به میان می آورد.

از سوي ديگر «محمدرضا طالقانی» که تاکنون مستند “مدال افتخار” از وی در این شبکه مقدسه پخش شده و همچنین در ماه جمادی میهمان برنامه زنده سرزمین عشق بود، از دیگر میهمانان این ویژه برنامه است.

همچنین در این برنامه برخی از شخصیت های دیگری از جمله حجة الاسلام و المسلمین شیخ «حسن یوسفی» سخنران سرشناس مقيم تهران، «علی پاکدامن» از مداحان اهل بیت علیهم السلام و «داریوش آشوری» از چهره های رسانه ای حضور دارند.

گفتني است، زمان پخش این برنامه یکشنبه مورخ 1393/03/11 ساعت 09:15 به وقت مشهد مقدس و بازپخش آن ساعت 16:45به وقت مشهد مقدس است.

 

101063_580

101064_330

 

شبکه های امام حسین زیر نظر آیت الله شیرازی

شبکه های امام حسین زیر نظر آیت الله شیرازی

101062_458

101064_330

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

سیدعلی در تاریخ 12ام ، خرداد 1393:

سایت فتن با این کاراش یه فتنه ای را انداخته که خدا میدونه آخرش به کجا میکشه. شما با این کارتون اون دید مثبتی که مقلدان حاج سید صادق به نطام و رهبری داشتند اونو هم از بین میبرید. البته من مقلد آیت الله بهجت هستم . به هر حال کارتون اصلا خوب نیست.

عرفان در تاریخ 12ام ، خرداد 1393:

خدا خیر بده مسولین سایت رو که این مرجع نما رو به درستی به همه نشون میدن…

علوی در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

جالبه… دوست عزیزمون فتنه ی به اون بزرگی رو نمی بینه… ولی به این چهار کلمه حرف حساب می گه فتنه!!!!
کسی اگه واقعا دنبال حق باشه، حق رو می بینه… اما اگر در دلش بیماری باشه خدایی نکرده…بهترین یار ها رو علی ع داشته و بزرگ ترین دشمنان رو…
ادم بیمار وقتی به حق برسه حالش بدتر میشه…
طوری میگید مقلدهای اقای فلانی که انگار … خدا رحمت کنه اقای فاضل و میرزا جواد رو…بعد از فوت اینها بعضیا تونستن توی قم علم کنن…
با خیلی از مقلدهای این اقا شخصا صحبت کردم، دلیلشون برای تقلید جایز دونستن قمه زنیه…اینم از ملاک اعلمیت…
فتنه رو درست ببین… عزت شیعه رو پامال کردن…اگه بجای قمه زنی تا الان چهارتا مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل میگفتن به جایی بر نمی خورد… اما چرا نمیگن؟؟؟
قمه زنی نهایتش مستجبه…واجب که نیست!!! چرا برای احیای واجبات انقد یقه چاک نمیدن؟؟؟
کمی تامل…بدور از تعصب

صدر در تاریخ 15ام ، خرداد 1393:

دید مثبت دارن طرفدارای سید صادق به نظام و رهبر؟! خیلی باحالی!
شما که مقلد ایت الله بهجتی ندیدی به ایت الله بهجت چی میگه برادرش؟!
اینا اکثر علما رو صوفی مسلک میدونن وبرای همین طرد ولعنشون میکنن!

سید محمد سیستانی در تاریخ 22ام ، خرداد 1393:

سلام دوست من از یک جنبه حرف شما درست هست ولی (این عمار ؟؟!) علت اینکه مردم زمان حضرت علی – ایشان را تنها گذاشتن با اینکه می دانستن حق با علی هست چی بود ؟
جز بی بصیرتی و نداشتن شامه سیاسی و نتوانستن تشخیص دادن راه حق در زمان فتنه هر زمان از شاخص دور شدی به میزانی که از شاخص دور می شوی به باطل نزدیک می شوی پس کسیکه نتوانه درست تشخیص بدهد نمی تواند درست تصمیم بگیرد مگر خوارج چه کسانی بودن مگر کافر بودن و چه سوالی از حضرت علی داشتن !
سوالشان این بود که یا علی اگر ما اشتباه کردیم و باید توبه کنم تو هم اشتباه کردی که قبول کردی چون رهبر ما بودی پس تو هم باید توبه کنی ؟ در مقابل این سوال چه جوابی می شود داد اینجاست که مقالطه پیش می یاد از یک حرف حق اشتفاده نا درست کردن اینها را گفتم که بدانی اگر دیدی کسی در دین بدعت گذاری می کنه جلوش را بگیری و حداقل کاری که وظیفه داری در مقابلش انجام بدی روشنگری هست اون هم به روش درست بدون توهین کردن فقط افشاگری ان هم از راه حقو حقیقت
حالا یک سوال از شما دارم من گشتم ندیدم شما هم بگرد اگر دیدی جایی از معصوم که صحیح و سند بود گفته شده تقیه نکن و قمه بزن و به بدنت لطمه بزن بگو تا ما هم انجام بدیم افراط و تفریت افت دین هست هر دو غلط هست شیعه باید بصیرت داشته باشد بداند وظیفش در زمان نبود معصوم چیه تبعیت از ولایت فقیه طبق گفته حضرت مهدی (عج الله) برای سلامتی و فرج امام زمان و نایب بر حقش صلوات

عبدالله در تاریخ 23ام ، خرداد 1393:

آقا سید علی
همین جماعت آیت الله بهجت را کافر و مرتد میخوانند
اینها تکفیریون شیعه هستند که فرقی با تکفیریون سنی ندارند و هدف هر دو گروه یکی است نابودی اسلام.
این دو گروه دولبه یک قیچی هستند

محمد جواد در تاریخ 12ام ، خرداد 1393:

سلام
سایت خوبیه. بالاخره تاریخ نشون داده که هر عمامه به سری مقدس نیست. صدر اسلام رو وقتی می بینیم تعجب می کنیم.
دشمنان حضرت امیر تماما مجتهدین زمان بودند. دشمنان سیدالشهداء (علیه السلام) بزرگان زمانه شان بودند.
اگر تقوی و اخلاق چاشنی کار باشه، چه اشکالی داره که شخصیتی ولو دینی رو نقد کنیم؟! خوب جواب بدن!
من با این ابتکار سایت موافقم چرا که بالاخره کسی، گروهی باید علم مبارزه با افراطی گری آقایون رو بر می داشت که الحمدلله این سایت تونسته این کار رو انجام بده.
در مورد دوستان ورزشی هم احساسم اینه که آقایون ورزشکار متوجه مسائل جانبی نیستند. این بزرگواران به خیالشون شبکه ای برای امام حسین (علیه السلام) می خواد تبلیغ امام رو انجام بده و از نیات شومشون خبر ندارن. لذا باید مسئولین توجیه بشن تا من بعد مسئله ای مثل فرودگاه مشهد یا حضور این ورزشکاران در چنین شبکه ای پیش نیاد.
مثلا الان همه می دونن که مصاحبه با بی بی سی ممنوعه لذا از مسئولین و ورزشکاران کسی این کار رو انجام نمی ده و اگر احیانا انجام داد مثل آقای هاشمیان مهاجم اسبق تیم ملی از مردم عذرخواهی می کنن
یا علی

روابط عمومی سایت در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

بله ، مسئولین شبکه درواقع از جهل این چهره های ورزشی استفاده کرده اند

پر پرواز در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

سلام
بهتر نبود از واژه ی بی اطلاعی استفاده می کردید؟ البته خود بهتر می دانید.

روابط عمومی سایت در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

بله
منظورمان همین است

علی در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما
با عرض سلام

چند سوال داشتم:
1- عربستان سعودی ماهیانه چقدر به شما میدهد؟
2-برای تدوین و درست کردن طنز عمامه های انگلیسی از متخصصان کدام یک از شبکه های معاند نظام کمک میگیرید؟
3- چرا در لیست حامیانتان سایت بی بی فارسی ، صدای امریکا، مجاهدین، وب سایت های عربستانی و اسرائیلی که از بزرگترین حامیان شما هستند را قرار ندادید؟
4- مادرانتان در شهر فقط جندگی می کنند یا در کل کشور .اگر در کل کشور است لطفا شماره مادر ریس سایت فتن و شماره خواهر سخنران عمامه های انگلیسی و شماره همسر تدوین گران و دست اندرکاران عمامه های انگلیسی را برایم ارسال کنید.
5-مدیر وب سایت فتن و مبارز کلیپ که حاصل همخوابی با انگلیسی ها هستند چونه مدافع حریم ولایت شده اند؟

اگر سوالاتم را باسخ دهید مچکرم اما در اخر مطالبی را عرض کنم که خالی از لطف نیست خواندنش:
سالها پیش خانواده ای در ایران زنذگی می کردند.پدر خانواده شاغل بود و مرتب به سر کار میرفت….مادر خانه هم تنها در خانه زندگی میکرد…یک روز که مادر خانه برای خرید وسایل خانه به مرکز خرید رفته بود سفیر روسیه بطور ناگهانی مادر خانه را دید و از او خوشش امد .با او رابطه برقرار کرد و پس از چند ماه در زمانی که پدر خانه در خانه نبود به منزل انها رفت و سفیر روسیه به مادر خانه تجاوز کرد..وقتی سفیر کیفیت مادر را دید مادر خانه را به سفیر انگلیس و امریاکا و اسرائیل و بسنی هرزگوین و افغانستان و پاکستان و مصر و لیبی معرفی کرد.هرکدام از این سفرا نیز به مادر ان خانه تجاوز کردند و حاصل این تجاوز ها نوزادانی بود که در اینده وب سایت فتن و مبارز کلیپ را ساختند و مدیریت کردند.
حالا این بچها که سازندگان عمامه های انگلیسی هستند معلوم نیست نطفه انها از کدام یک از سفرا است به همین دلیل از این به بعد ما دست اندر کاران فتن را ” حرامزادگان بین الملی ” خطاب می کنیم..

بر مادر قهوه یتان
خواهر جندیتان
و همسر جاکشتان
و خودتان که کونی هستید و
بر پدر و مادرتان لعنت

روابط عمومی سایت در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

شما جماعت افراطی چیزی جز فحش و ناسزاگویی بلد نیستید و این همان مکتب سلفی گریست که در شیعیان نفوذ کرده است
شما جماعت افراطی هدفتان وحشی و غیر منطقی جلوه دادن چهره تشیع بالنده است…
اصلا منطق و عقلانیت در مکت شما راه ندارد
خداوند شما را هدایت کند

پر پرواز در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

سلام
لطفا حدیث نفسهای بالا را حذف یا حداقل با ستاره نشان دهید. بنده ی خدا از عقده های ادیپ و الکتر همزمان رنج می برد.
پاکش کنید لطفا

خسرو در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

جان؟!!
خدا هدایتش کنه؟!
البته تو قدرت خدا شکی نیست ولی…
یعنی میشه همچین چیزی؟
این یکی حداقل وضعش خیلی خرابه
همشون همینجورین؟

دانشجوی مسلمان در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

بنده مقداری شک داشتم که البته با این نحو برخورد این بی ادبان شکم برطرف شد.
اینها احمقهایی هستند که ندانسته به شیطان اکبر سواری میدهند. و خون دلی که امام خمینی(ره) از اینها خورد از منافقین و لیبرالها نخورد؛ امان از دل حضرت صاحب الزمان.
خداوند عاقبت ماراختم بخیر بگرداند..

یک قمه زن در تاریخ 16ام ، خرداد 1393:

باسلام مدیر محترم سایت چرا از طرف خودتون فحش میذارید تو سایت به اسم قمه زنها ما ایت الله سیدصادق شیرازی رو واسه قمه زنی مرجع خودمون نکردیم بلکه ایشون رو قبول داریم چون مخالف دشمنان اهل بیت اند مگر فلسفه رو امام صادق لعن نکردند؟پس چرا اقای خمینی فلسفه رو ترویج دادن؟ایا نباید ایشون و خامنه ای رو واسه همین و وحدت با قاتلین مادرمون حضرت زهرا و بقیه چیزا لعن کرد؟؟؟تا کی میخواید کورکورانه از یه عده تشنه قدرت اطاعت کنید؟ یه کم با دقت روایات رو بخونید ! یا علی

رامین در تاریخ 2ام ، تیر 1393:

واقعا برای شما و کسایی که مثل شما هستن متاسفم یک مقدار بیشتر به اطرافتون دقت کنید

سید محمد سیستانی در تاریخ 22ام ، خرداد 1393:

ماشا الله افرین بر این همه ادب و معرفت این حرفها معلوم هست از جه جهتی هست آقا دمتان گرم ادامه بدین که معلوم هست زدین به خال طرف دردش گرفته داره لجن پراکنی می کنه اگر امامان ما هم مثل امثال تو بودن که کار دین تمام بود عزیز یکم فکر کن بعد دهنت را باز کن و هر چه لایق خودت هست بگو برا افرادی مثل تو باید تاسف خورد که ….

رامین در تاریخ 2ام ، تیر 1393:

فقط همینو بگم خیلی بد بختی

مریم در تاریخ 1ام ، مرداد 1393:

اهدنا الصراط المستقیم.
حیف اسم قشنگتون نیست این حرف های رکیک بعیده از یک مسلمان!!!!!!!!
از صاحب اسمتون خجالت بکشید به ایشون که دیگه اعتقاد دارید

مهدی نجفی در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

جالبه، جدیدا باید با اهل سنت ( لعنت خدا برشون)وحدت کنیم و با برادر شیعه ی خودمون دوری کنیم!!!

حمیدرضا در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

خواستارکمک در نوشتن مقاله هستک ومن الله توفیق

رضا در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

برای مدیریت سایت متاسفم که نظرات به دور از شان و ادب افراد را نیز به عنوان نظر استفاده میکنند افرادی مثل علی در تاریخ 13 خرداد لطفا در ارائه نظرات تجدید نظر کنید
نه اینگونه نظرات را بگذارید و نه جوابیه بدهید

مسعود در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

سلام
ممنون از این سایت خوبتون
با این حرفایی که (علی خرداد ۱۳, ۱۳۹۳ در ۷:۵۱ ق.ظ) زد یاد غربت امیرالمومنین (ع) افتادم با قرآن به نیزه به جنگ قرآن ناطق اومدن…
الحمدلله آ سید علی ما روز به روز آقاییش به دنیا داره ثابت میشه و اآقای اینا (شیرازی ها) روز به روز منفور تر
دوستان سایت فتن ممنون از زحماتتون و خدا قوت
اجرتون با دستای حضرت امیرالمومنین (ع) روحی فدا

سید در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

جناب مسدول سایت:
بیشعور بودن این تکفیریهای شیعه بر همه واضحه!
حالا طرف برداشته خاطرات مادر خودش رو به دیگران نسبت داده
به قولی باید بره اشکال رو از زیر درخت جستجو کنه!
اما شما هم خواهشا کامنتهای این بیشعورهای فحاش رو نمایش ندین که اگه این کار رو بکنین معلوم میشه شما هم یه چیزیتون میشه!

ه.ا در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

با سلام. به لطف خدا بنده طرفدار وحدت گرایی و مخالف وحدت ستیزی هستم… و توصیه ام به مسوولین سایت اينه که با نهایت احترام به جریان مخالف مشی آنها را نقد و رد کنند.و در رد آنها از استدلال های شرعی و عقلی استفاده کنند نه صرفا ادعا و موارد احساسی. خواهشا برای پیشرفت سایت به توصیه این طللبه حقیر عمل کنید. با تشکر

روابط عمومی سایت در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

ان شاءالله
متشکریم از شما

رضا در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

ای شیر مادرت حلالت. همین درسته. اما جناب ه . ا این جماعت اگر سر سوزنی بلد بودن حرف درستی بزنن و فحش و مخصوصا تهمت و دروغ نگن که قضیه اینطور نبود. حرف بیربط و بدون سند رو خوب برای فرار بلدن . موقع درخواست دلیل و سند عقلی و شرعی کر میشوند و در ان موقع فقط زبانشان کار میکند. البته با احترام گفتم. این یه حقیقت بود.
بیشترشون اینطورین.از خدا عقل سالم برایشان میخواهم. آمین.

احمدي در تاریخ 14ام ، خرداد 1393:

واقعــاً چرا بايد بدون دليل اينگونه با مراجع تقليد و بزرگان دينى جنگيده شود
اين سؤال را از يك استاد حوزه و دانشگاه پرسيدم خيلي زيبا جواب دادند :

انگليس يا همان استعمار پير و كينه اي معروف با مذهب حقه تشيع دشمني قديمي دارد
و سعي بر ضربه زدن به تشيع از هر راه ممكن

شخص محمد بن عبدالوهاب را خود انگليسيها حمايت بلكه إيجاد كردند كه مؤسس وهابيت است

قانون تفرقه بيانداز تا اقائى كنى از قانونهاى معروف انهاست

واما اين مبارزه ها بر عليه مرجعيت شيعه توسط دشمن ترين دشمنهاى تشيع و گاها توسط بچه شيعه هاي بي بصيرت تاريخ مفصلي دارد

شيرازي ها ظاهرا تا ده ها سال بايد تاوان ﺭﻫﺒﺮﻱ پدرانشان مبارزه بر عليه انگليس را بدهند

جدشان ميرزاى شيرازى بزرك با فتواى تاريخى تنباكو كمر انگليس را بر زمين زد
و بيست سال بعد يعني ١٩٢٠ ميلادى يكى ديگر از همين خاندان مرحوم شيخ محمدتقي شيرازي رهبري انقلاب ضد انگليسي را در عراق بعهده گرفت

كمي دقت در تاريخ خيلي از واقعيتها را روشن ميكند

اللهــم عجل لوليك الفرج
اللهــم عجل لوليك الفرج
اللهــم عجل لوليك الفرج

سید در تاریخ 15ام ، خرداد 1393:

تا کور شود هر آن کس که نتوان دید
عشق فقط آقا امام حسین علیه السلام و عاشقان حضرتش
لعنت بر سایت فتنه گرو افراطی

زهرا در تاریخ 15ام ، خرداد 1393:

و من یتق الله یجعل له مخرجا اگر تقوا پیشه کنید خداوند قدرت تشخیص حق از با طل را به شما عطا میکند پس عزیزان سعی کنیم تقوا داشته باشیم در رفتار در گفتار در کردار و…

sagha در تاریخ 16ام ، خرداد 1393:

نمیدونم چرا سیدعلی بالا این حرف را درباره سایت فتن زده اگه این سایت روشنگری نکنه مذهبی های ما که ماشالله کم سوادم هستن چجوری روشن بشن شما که مقلد اقای بهجتی برو ببین ایشون چجوری احترام رهبر رو داشت من از شما مسعولین این سایت بابت این روشنفکری وحمایت از ولایت تشکر میکنم من خودم با گوش کردن به مطالب این سایت خیلی به روز شدم میتونم جواب عقایدشون رو بدم

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن