امروز: پنج شنبه 6 تیر 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 1197
تاریخ انتشار: 12:11 ب.ظ - سه شنبه 1393/03/13
چاپ این پست
مناظره سیدمحمد حسینی با اللهیاری

  حجم : 113 مگابایت | فرمت FLV   زمان  : 00:32:11 لینک دانلود مستقیم توضیحات : خلاصه ای از مناظره دیدنی سید محمد حسینی مجری شبکه جهانی ولایت (تحت حمایت مالی آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی و خیرین و با مدیریت آیت الله دکتر حسینی قزوینی که از شهر مقدس پخش می شود) […]

 

حجم : 113 مگابایت | فرمت FLV

  زمان  : 00:32:11

لینک دانلود مستقیم

توضیحات : خلاصه ای از مناظره دیدنی سید محمد حسینی مجری شبکه جهانی ولایت (تحت حمایت مالی آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی و خیرین و با مدیریت آیت الله دکتر حسینی قزوینی که از شهر مقدس پخش می شود) با حسن اللهیاری روحانی افغانی و مدیر شبکه تفرقه افکن و منحرف اهل بیت با موضوع ولایت مطلقه فقیه که در نهایت با سوتی ها و شکست ادعاهای پوچ این روحانی نمای بی سواد همراه است – اردیبهشت ماه 1393 .

مناظره سیدمحمد حسینی با اللهیاری

مناظره سیدمحمد حسینی با اللهیاری

حسن الله یاری جوانی است افغانی که مدیریت شبکه ماهواره ای اهل بیت را بر عهده دارد. محوریت اصلی فعالیتهای این شبکه در ابتدا اختلافات تاریخی شیعه و سنی است. بحث های متهورانه و چالش برانگیز الله یاری با علمای اهل سنت نام او را زود بر سر زبانها انداخت. او بسیاری از علما و مفتی های اهل تسنن را به مناظره دعوت میکند و این بر شهرت او اضافه می کند اما یک جای کار یک ایراد اساسی دارد: توهین و هتاکی به مقدسات اهل تسنن. انگار او اساسا اعتقادی به وحدت ندارد و فقط هدفش این است که چماقی بردارد و بزند بر سر اهل سنت، چماقی با ادبیات تحقیر و توهین.

جمعی از طلبه های افغانی مقیم قم طی نامه ای به آیت الله کابلی مراتب اعتراض و ناراحتی خودشان را از دست فعالیتهای تفرقه افکنانه ی الله یاری به ایشان عرضه میکنند و پس از مدت اندکی آیت الله کابلی در بیانیه ای اعلام میکند که هرگونه کمک به الله یاری و شبکه او حرام است چرا که در شرایط فعلی افغانستان اختلاف انداختن به مصلحت اسلام و مسلمین نیست. حسن الله یاری در مقابل این عمل آیت الله کابلی بسیار جا می خورد و همان کسی که تا دیروز مدام اسمش را می آورد و به حمایت او از خودش افتخار میکرد حالا ساده لوحش میخواند.

دفتر شبکه ی الله یاری در ایران هم به دلیل توهین به مقدسات اهل سنت و تفرقه افکنی میان مسلمانان تعطیل میشود. وی که مدتی در قم ساکن بوده و دید خوبی نسبت به حکومت ایران ندارد ، حالا در جواب به این اقدام جمهوری اسلامی ایران شروع میکند به هتاکی علیه حکومت ایران و آن را دشمن اهل بیت می نامد و بعد به رهبری نظام و بعد هم حضرت امام خمینی توهین میکند . و اساسا چون به اعتقاد خودش و به استناد حدیثی ضعیف که با بقیه احادیث محکم و مستدل در تضاد است میگوید:”هر قیامی قبل از ظهور باطل است” اعلام میکند که انقلاب مردم ایران هم کار غلطی بوده و مردم نباید انقلاب میکردند.

این نظرات عجیب و غیر قابل تحمل برای ایرانیان موجب می شود تلفنهای زیادی از طرف شیعیان به او زده شود و با او ابراز مخالفت کنند . حتی در یک مورد یکی از کسانی که تماس گرفته بود در مورد 8 سال دفاع مقدس سوال کرد و الله یاری گستاخانه جواب داد 8 سال جنگ بین ایران و عراق جنگ باطل و باطل بوده و هیچ کدام از کشته شدگان 8 سال دفاع مقدس از شهدا نیستند و کفر جماعت انقلابی ایران بر من پوشیده نیست. خیلی از مخاطبان شبکه الله یاری این سوال را می پرسیدند که پس شما کدام مرجع را قبول داری و اینکه مثلا معرفی کنید مراجع مورد تاییدتان را که ما از یکی از آنها تقلید کنیم.

الله یاری که حالا دیگر علمای ایران را تشنه ی قدرت خوانده و توهینهای متعدد کرده و تهمتهای ناروا زده(که ما از ذکر آنها خودداری میکنیم) اسم آیت الله سیستانی در عراق را می برد و ادعا میکند قسمتی از مخارج شبکه اش از دفتر ایشان تامین می شود. دفتر آیت الله سیستانی که میداند او به نفع و مصلحت مسلمانان کار نمی کند فورا در بیانیه ای ادعاهای الله یاری را دروغ می شمارد و حالا وی آیت الله سیستانی را هم از توهینهایش بی نصیب نمی گذارد.
او که حالا خود را علامه شیخ حسن اللهیاری می نامد و به کرات اعلام کرده مجتهد نیست و حق فتوا دادن ندارد علی رغم گفته های قبلی خود طی فتوایی در تاریخ 15 اسفند 92 شرکت در انتخابات ایران را حرام اعلام میکند تا خوش خدمتی اش را به مستکبران ثابت کند. بر خلاف ادعایش به مسائل سایسی نیز ورود پیدا کرده باشد.

جدیدا طی نطقی بی سوادانه ضمن تمجید از رضاخان ملعون، او را “مرحوم رضاخان” خطاب کرده و برای اولین بار در تاریخ مدعی شده رضاخان احترام زیادی به علماء می گذاشت.
مدتی پیش بیننده ای شیعی با شبکه اهل بیت تماس گرفت و گفت: “هیچ کدام از مراجع شما را تایید نمی کنند”حسن اللهیاری هم به شدت عصبانی شد و با لحنی بسیار عصبانی جواب داد:”به جهنم که تایید نمیکنند به لنگ کفشم که تایید نمیکنند من باید آنها را تایید کنم خدا من را تایید کرده است ائمه من را تایید کرده اند.

آقای الله یاری که مردم بی گناه سرزمینش را به امان خدا رها کرده و آمریکا نشین شده از تریبون شبکه ماهواره ای اش گاه به بهانه ی آزادی بیان در آن کشور به دفاع از آمریکا هم میپردازد.

جالب است بدانید در آمریکا قانونی برای شبکه های ماهواره ای وجود دارد با این مضمون که اگر شبکه ای کوچکترین توهینی به مقدسات یک فرقه ی مذهبی یا فکری یا اجتماعی بکند آن شبکه تعطیل و مجوز روی آنتن رفتنش باطل میشود. حال این سوال پیش می آید که چرا شبکه ی موسوم به اهل بیت که تماما توهین است بسته نمیشود؟ به غیر از مخالفت این شبکه با دولت جمهوری اسلامی و ایجاد اختلاف بین فرقه های مختلف اسلامی علتی پیدا نخواهیم کرد.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

محمد در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

سلام
واقعا عالیه
با قدرت کارتون رو ادامه بدید ماپشتیبان تون هستیم
یاهو

مصطفی در تاریخ 22ام ، شهریور 1394:

به نظر بنده حقیر و با تمامی احترامی که برای اقای حسینی قائلم به نظر به جای ایشان یه فرد قوی تر بگذارید .چون خیلی ضعیف بودند.

حسین یار در تاریخ 28ام ، مهر 1394:

اتفاقا زیادشم یود

احمدي در تاریخ 14ام ، خرداد 1393:

واقعــاً چرا بايد بدون دليل اينگونه با مراجع تقليد و بزرگان دينى جنگيده شود
اين سؤال را از يك استاد حوزه و دانشگاه پرسيدم خيلي زيبا جواب دادند :

انگليس يا همان استعمار پير و كينه اي معروف با مذهب حقه تشيع دشمني قديمي دارد
و سعي بر ضربه زدن به تشيع از هر راه ممكن

شخص محمد بن عبدالوهاب را خود انگليسيها حمايت بلكه إيجاد كردند كه مؤسس وهابيت است

قانون تفرقه بيانداز تا اقائى كنى از قانونهاى معروف انهاست

واما اين مبارزه ها بر عليه مرجعيت شيعه توسط دشمن ترين دشمنهاى تشيع و گاها توسط بچه شيعه هاي بي بصيرت تاريخ مفصلي دارد

شيرازي ها ظاهرا تا ده ها سال بايد تاوان ﺭﻫﺒﺮﻱ پدرانشان مبارزه بر عليه انگليس را بدهند

جدشان ميرزاى شيرازى بزرك با فتواى تاريخى تنباكو كمر انگليس را بر زمين زد
و بيست سال بعد يعني ١٩٢٠ ميلادى يكى ديگر از همين خاندان مرحوم شيخ محمدتقي شيرازي رهبري انقلاب ضد انگليسي را در عراق بعهده گرفت

كمي دقت در تاريخ خيلي از واقعيتها را روشن ميكند

اللهــم عجل لوليك الفرج
اللهــم عجل لوليك الفرج
اللهــم عجل لوليك الفرج

fetan.ir در تاریخ 14ام ، خرداد 1393:

البته جماعت تکفیر و نفاق از نسل میرزای شیرازی به هیچ عنوان نیستند – این ها حسینی شیرازی هستند و اصالتا عراقی هستند ولی میرازی شیرازی اصالتا ایرانی بودند

موسی در تاریخ 15ام ، خرداد 1393:

حالا یعنی اگه اصالتا ایرانی بودن و یا اگه از نسل میرزای شیرازی بودن نمی تونستن اهل نفاق باشن؟!!
اتفاقا بعضی وقتا تاسف بیشتر از همین ناحیه ست،
وقتی آدم می بینه فرزند امام معصوم (جعفر کذاب) ناخلف میشه، دیگه فرزندان علما جای خود دارن

سيد در تاریخ 14ام ، تیر 1393:

جرا اخوي ايشون از نسل ميرزاي شيرازي اند…….. زندكينامه ايشون رو بخونيد اونجا كفته

محمد در تاریخ 6ام ، بهمن 1393:

بی سواد!
آیت الله سید صادق حسینی شیرازی نوه میرزای شیرازی(سید محمد حسن حسینی شیرازی) هستند و اصالتا ایرانی هستند.

مهدی در تاریخ 10ام ، مهر 1393:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
جماعتی که شبکه ولایت را به عنوان یک شبکه قابل قبول و موجه قبول دارند جاهلند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

ریحانه در تاریخ 17ام ، آذر 1393:

پس شما مراجع تقلید رو جاهل میدونید چون از این شبکه حمایت میکنند،نظام رو هم همینطور چون تنها شبکه ای هست که دفترش بسته نشد و از کارشناسانش در صدا و سیما استفاده میشه

سعید در تاریخ 21ام ، بهمن 1393:

مصداقش خود شمایید

سيد محمد نيکخواه در تاریخ 24ام ، مهر 1394:

جناب آقا يا خانم احمدي
با اين تفسير شما هر کس که به يک خاندان گرامي منتسب باشد مورد وثوق است.لطفا نظر خود را در مورد پسر حضرت نوح(ع) و از آن بالاتر جعفر کذاب عموي امام زمان(عج) بفرماييد.
آيا صرفا چون اولي فرزند پيامبر و دومي فرزند امام معصوم بودند.حق با ايشان است؟لطفا پاسخ بدهيد.

جانم فدای رهبر در تاریخ 18ام ، خرداد 1393:

سلام
خسته نباشید
لینک دانلود خرابه
لطفا رسیدگی کنید

Mohammad در تاریخ 19ام ، خرداد 1393:

لینک خرابه برادر

کمیل در تاریخ 19ام ، خرداد 1393:

لینک خرابه

dorbargardan در تاریخ 19ام ، خرداد 1393:

سلام
اگه لطف کنید لینک رو درستش کنید ممنون میشیم…
با این همه توضیح تو خماریش موندیم…

روابط عمومی سایت در تاریخ 19ام ، خرداد 1393:

سلام
لینک از سایت انصارکلیپ هست
متاسفانه چند روزیه این سایت از دسترس خارجه
ان شاءالله میشه

علیرضا در تاریخ 21ام ، خرداد 1393:

سلام
لینک خرابه.
لطفا خودتون کلیپ رو ی جا آپلود کنید یا اگه خود سایت شبکه ولایت کلیپ رو گذاشته آدرسش رو بدید.
باتشکر

کعبه عشق در تاریخ 23ام ، خرداد 1393:

سلام فایل دانلود نمیشه

علی ای شاه مردان در تاریخ 3ام ، تیر 1393:

سلام شما خیلی بی سواد هستید اگر مطالعه ای داشته باشید می توانید راه حق را پیدا کنید این سایت شما در محضر خدا ثبت می شود کذاب بتر س از آن روزی که تو و رهبرت رسوا شوید بد بخت

لبیک یا زینب در تاریخ 7ام ، تیر 1393:

فعلا که اللهیاری با این مناظره رسواشده رفته

علیرضا در تاریخ 13ام ، تیر 1393:

سلام
جدا ؟!
حالا شما که مطالعه دارید راه حق رو به ما هم نشون میدید ؟

سعید در تاریخ 21ام ، بهمن 1393:

من مطالعه کردم سر تا پا دروغ و جهلید

الهداية در تاریخ 1ام ، مرداد 1393:

من خودم حسيني مجري شبكه ولايت رو هنوز بجه ميدونم و معتقدم دهنش بوي شير ميده اما اكر با انصاف مناظره رو ببينيم دهن اللهياري آسفالت شد‎:|‎
لامصب اللهياري آخراش مثل مسلسل فحش ميداد
البتة قطعا اكر افرادي مانند ابوالقاسمي و قزويني مناظره ميكردند نتيجش خيلي بهتر ميشد

وجه الله خادم ارضا در تاریخ 9ام ، مرداد 1393:

خداشناسی یعنی عاشقانه زیستن
((خدا پرستی یعنی عاشقانه زیستن در بهشت دنیا))َ
خدا واژه ای آشنا و عجیبی است که متوجه زیادی داشته ،ولی مشتاق اندکی دارد.
همه ما ، غافل از عشقی عمیق ،و معشوقی بی همتا ،و بی نهایت صبور و بزرگوار و وفادار و بخشنده و مهربان هستیم،((با محبت ما را خلق و اداره مینماید ، و ما در قبال این همه محبت ، بغیر از اسراف و نا شکری و بی وفایی هیچ نکرده ایم ، واین اله العالمین نه تنها به رویمان نیاورده، بلکه این همه بی وفائی ما را بخشیده و محبتهایش را نیز دریغ ننموده ، و بعنوان خالقی بی نهایت فهمیده و صبور و مهربان، با ما رفتار می نماید ، و مهربان تر از مادر به نوازشهای محبانه اش ادامه و حتی می افزاید…)).
از جبروت و شوکت وقدرت این اله العالمین ،آسمان و زمین به این عظمت از ترس زبانشان افتاده و لال شده اندو ساکت و سامت گوش به فرمان و مطیع اویند ، و خداوند فقط جبر را بر آنان اجبار و اطاعت را به آنان امر نموده و اجازه برقراری ارتباط را با خود به آنان نداده است ،ولی با آن همه عزت و شوکت و اقتدار با ما بندگانش اجازه و قدرت شناخت و ارتباط و تقرب و نزدیکی به خود را داده است، و در خلقت مان پیچیدگی و هنری را به کار بسته که در هیچ یک از مخلوقات دیگرش به کار نبسته، واز روح خود (( عقل )) در ما دمیده تا چون اوشویم، و اینست اله العالمین ، یا اله عشق ،یا اله ناز…..))،اما چه حیف که….
که اکثر ماٍ ، با این واژه عظیم نا آشنا هستیم، چه خدا پرستانی که بعلت تحریف در دینشان، خداوند بی نهایت عظیم و مقتدر و مهربان و حاضر و ناظر را ،با تعریفهای غیر الهی، و ناقص بزرگانشان، موجودی تخیلی و غیر عقلی و منطقی دانسته، و آنان، بدلیل غیر عقلی و منطقی بودن تعاریف بزرگانشان، دین را خرافه دانسته و نه تنها خود از آن گریخته ،بلکه فرزندانشان را نیز از خداوند مهربان می گریزانند ،و چه آنانی که، در فرهنگشان، اصل به تضاد با واژه خدا برنامه ریزی و اجرا گردیده، که در نتیجه، خدا پرستی را تحجر و تخیل دانسته ، وبا آن به ستیزه بر خواسته ، و این واژه زیبا و دوست داشتنی و شیرین را در قلبهایشان ریشه کن نموده اند.
…….ولی حقیقت خدا چیست؟
خدا معدن بی نهایت عظیم خوشی ،نشاط ،آسایش ،امنیت ،رفاه ،و ثروت است.
…….جالب اینجاست، که همه این توجه ما و شما ،و علاقه و کشش، و درک و فهم و شناخت و عشق ورزی و عبادات نیز ، هدیه های دستان نوازشگر و مهربان اوست ، و چه کسی این حقایق را میداند؟ و میفهمد؟……
آنچه تقدیم میگردد، تبلیغ صحیح وموثر دین است ، حاضر در محضر اله العالمین و همنشینش با او، و برای رضایش، ترسان از عذاب مقتدر و نزدیکش و امیدوار به محبتش، و هزار بار جان داده برای این وصال و هم نشینی ، که اگر ذره ای از این خدمات توام با ریا باشد، این همنشینی را خواهند گرفت، و هزار بار مردن بهتر از دست دادن این محفل انس است، ….
…. بنده حقیر منباب کوچکترین وظیفه ،مبلغ خدا پرستی عارفانه ای هستم که، با شناساندن دریاهای عظیم محبت و روفت و مهربانی و بزرگواری خداوند علی العظیم ، همه خدا پرستان خدا جو را به مقام قربی فراتر از خدا پرستی ترسایان و تاجران خوانده، و به رتبه خدا پرستی عارفانه یا عاشقانه که حضرت علی علیه السلام فرموده اند((خداپرستی نه از روی ترس ونه از روی طمع به بهشت وفقط برای حقانیت اله العالمین)) دعوت مینمایم ، اینجا بهشت عدنی است که آرزوی همه بهشتیان است ،یعنی (( رضوان الله اکبر…)) و هر خدا جو، دلبسته این وجود مملو از اقیانوس های پهناورمحبتش میگردد .
بنده حقیر سایت khodashenasi.comرا به نیابت از حضرت فاطمه زهرا (س) و اهلبیتش(ع)جهت تبلیغ خداپرستی حقیقی و معرفی ولایت اهلبیت(ع)راه اندازی نموده مستدعی است در تبلیغ آن بنده حقیر را یاری فرمایید …
از اهل یقین
وجه الله خادم الرضا

سیدد در تاریخ 22ام ، مهر 1393:

همه شاهد بودند که آقای اللهیاری چطوری مجری شبکه ولایت را مات و مبهوت کرد همه دیدید که حسینی چطوری از یک شاخه به شاخه دیگر میپرید شما اگر جرات دارید با یکی از بزرگانتون با حسن اللهیاری مناظره کنید.
واقعا تاسف آوره که شما شکست را قبول نمیکنید و الکی به این شیخ بزرگوار توهین و ادعای همکاری با آمریکا رو میدهید یه مقدار از خدا بترسید.

ریحانه در تاریخ 17ام ، آذر 1393:

:))
اره اره مات و مبهوت شده بود
جمع کن پدر جان…
اللهیاری زبونش بند اومده بود با اون سوتی های افتضاحی که تو مناظره داد
واقعا شما طرفداران اللهیاری روتون میشه باز ازش دفاع کنید؟نه خداییش بازم روتون میشه؟
خود ایشون در آمریکا برنامه میره بعد شما میاید میگید چرا میگیم با آمریکا همکاری میکنه؟
چشم و گوش شما کر و کور شده ولله قسم

ریحانه در تاریخ 17ام ، آذر 1393:

فتن جان میشه شماره یا ایمیلی از آقای حسینی به من بدید؟

یک شیعه در تاریخ 10ام ، دی 1393:

به کوری چشم دشمن اسلام و انقلاب اللهیاری کذاب و سلامتی و طول عمر ولی امر مسلمین حضرت آیة الله العظمی امام خامنه ای((ارواحنا فداه)) و مفسر کبیر جهان٬فروغ عالمتاب٬نگین و مرجع اعلم شیعه علامه اکبر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی ((دام ظله الشریف)) صلوات حیدری!

سعید در تاریخ 21ام ، بهمن 1393:

اللهم صل علی محمد و آل محمد

Abtin در تاریخ 19ام ، اسفند 1393:

قضاوت سخته!
از طرفی اسلام در خطر افتاده با جنگ های بین مسلمانان
از طرفی بخشی از مردم دل خوشی از به اصطلاح فقها و ولایت فقیه ندارند و همینطور دولت که رفتاری داشتند که نمیشه حرفاشون باور کرد چه برسه حرف از اعتماد و اتحاد زده بشه ( قطعا نمیشه اینو انکار کرد)
از طرفی ما شیعیان از سنی ها دل خوشی نداریم بخاطر رفتار و توهین به ایمه معصومین علیهم السلام
و از طرفی دشمن سخت در تلاشه برای نابودی اسلام
حالا مسایل اختلافی بماند مثه جواز ولایت فقیه
شیخ اللهیاری شاید مغرضانه داره عمل میکنه شاید روش غلطی فقط پیش گرفته اما سخنانش درسته اکثرا
من که برنامه هاش میبینم در بیشتر موارد بنظرم دلایلش درسته
ولی با توهین کردنش مخالفم. اگر اخلاق مودبانه ای داشت خیلی بیشتر افراد به خودش جذب میکرد

روح الله داداشی در تاریخ 24ام ، خرداد 1394:

خدا بزرگتر از این حرف هاست که هر کسی را پیشوا خود برای مسلمانان انتخاب کند .
به راستی که امام واقعی کیست؟
امام برای 12 معصوم است نه برای داش علی یا مرعشی نجفی
خدایا انتقام سخت را از این منافق ها بگیر ولایت از آن خداست و حضرت مهدی (ع) است. لعنت بر دجالیه

جعفر در تاریخ 8ام ، مرداد 1394:

واقعاً جای تعجب است که این شیخ لس انجلسی با کدام آبرو دوباره در تلویزیون برنامه اجرا میکند,مثلاً ادعای نیابت, ادعای تبعیت مردم ازش بدون قید و شرط, خطا دانستن جهاد مردم عراق و افغانستان علیه انگلیس, بیخبر از جنایات داعش(تمام جهان خبر دارد فقط این شیخ بیخبر است), نسبت دادن BBC و صدای امریکا به مردم غیر مسلمان ایران(انگلیس و آمریکا در دروغ ها و تحریف خبرهای این رسانه ها هیچ نقش ندارد)……

محمد در تاریخ 5ام ، دی 1394:

چرا کسی جواب الهیاری را با مدرک و دلیل نمیده؟؟ فرض کنیم کافر هم باشه چه فرقی داره درجواب ما
من حرفهایش را گوش دادم چند سوال داره واقعا باید جواب داد اینها همه شبهه است چه اشکال داره به سوال لوس آنجلسی هم جواب داد که سوال خیلیا شده اگر هم جواب نداریم خوشگل بگیم نداریم درست مثله دکتری که مریضش رادرمان میکنه
1-حدیثهای زیادی از اهل بیت میخونه بااسم کتاب و شماره صفحه در مورد نکوهش قیام وتشکیل حکومت در زمان غیبت
2-اگر حکومتی را اهل بیت در زمان غیبت به صلاح میدونستند ی احکامی هر چند کوچک در مورد نحوه تشکیل یا اداره آن بیان میفرمودند
3-آیا شهید اول شهید ثانی مجلسی صدوق و….دیگر علمای بزرگ که خدمات زیادی به تشیع انجام دادند چرا هیچ تلاشی یا….حتی در زمان ابتدای احمد شاه که تقریبا حکومت وشاهی نبود و خیلی زمینه مساعد بود قبول نکردند و حتی کسانی که پیشنهاد کردند را مورد نکوهش قرار دادند
4-در تمام تاریخ فقط امام خمینی ره این موضوع تشکیل حکومت را فهمید
5-با تشکیل حکومت ولایت فقیه نه تنها اوضاع بهتر نمیشه بلکه اوضاع بدتر هم میشه ویکی از استدلالهاش این است که سنیها که از نظر تعداد بیشترن با اینکه با هم اختلافات شدیدی دارن در مقابل حکومت شیعه متحد میشوند و کمر به نابودی ما میبندند و وضعیت را بر شیعیان اقلیت در قطیف و پاکستان و …خیلی سخت میکنند
5-….
بهتر نیست جواب این سوالات را آماده کنیم و وقتی چنددنفر این جوابها را بگن خودش میره با بر چسب و ها هو و افغانی خطاب کردن و آمریکازندگی میکنه ه هیچی حل نمیشه اونم میگه حضرت امام ره هم پاریس بود و….
ما متاسفانه ایراد از خودمونه که هنوز یاد نگرفتیم سوال را درست جواب بدیم

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن