امروز: دوشنبه 27 خرداد 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 1263
تاریخ انتشار: 12:23 ق.ظ - شنبه 1393/03/17
چاپ این پست
آیت الله رحیمی - امام جمعه خمینی شهر

به گزارش  فتن به نقل از قلمکده، آیت الله رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته خمینی شهر با اشاره به مسئله ولایت فقیه بیان داشت: ائمه اطهار(ع) در زمان غیبت امت را بی تکلیف نگذاشتند، بخصوص امام حسن عسگری(ع) و امام هادی(ع) راهنمایی کردند که بعد از ما چه باید بکنید و فرموده […]

به گزارش  فتن به نقل از قلمکده، آیت الله رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته خمینی شهر با اشاره به مسئله ولایت فقیه بیان داشت: ائمه اطهار(ع) در زمان غیبت امت را بی تکلیف نگذاشتند، بخصوص امام حسن عسگری(ع) و امام هادی(ع) راهنمایی کردند که بعد از ما چه باید بکنید و فرموده اند بخشی از جانشینان ما فقها و علما در عصر غیبت هستند و رهبری جامعه را بر عهده دارند.
امام جمعه خمینی شهر افزود: فقهایی که در عصر غیبت هستند همه وظایف امام معصوم و امام عصر(عج) که در غیبت هستند را باید انجام دهند همچون این نماز جمعه که واجب است و یا حدود، قصاص، قضاوت ، بیت المال و … که همه در مسیر حکومت اسلامی است.
وی ادامه داد: آنچه که حضرت امام خمینی(ره) انجام داد همین بود که برخی از مراجع دیگر انجام نداده و خیال کردند نمی شود انجام داد و امام با ویژگی هایی که داشت به این مسئله معتقد بود که می شود و انجام داد.
استاد حوزه و دانشگاه افزود: وظیفه علما و فقها تنها خواندن نماز جماعت، وجوهات، دادن رساله و پرداختن به احکام غسل و زکات و طهارت و نجاست و … نیست و مسئله بالاتر از این حرف ها است. بخش کوچکی از اسلام توضیح المسائل است و بخش وسیع احکام اسلام احکام حکومتی بود که تعطیل شده بود.
وی بیان داشت: نظر امام این بود که اگر فقیه کسی است که امین انبیا است باید به وظیفه های دیگر انبیاء و ائمه نیز عمل بکند و در مقام امر به معروف و نهی از منکر همچون امام حسین(ع) و برای دفاع از مستضعفین به میدان برود که ظلم ستیزی و مبارزه با فرعون و نمرود ها کار انبیا است.

namazjome امام جمعه از مدعیان مرجعیت که جمهوری اسلامی را زیر سوال می برند، گله کرد
رحیمی ادامه داد: حضرت امام یکی از وظایف مراجع و علما که بر زمین مانده بود را انجام داد و به صحنه آمد و جانش را در کف دست گرفت، امام را با آن عظمتش زندان کردند که ۱۵ خرداد به همین دلیل اتفاق افتاد.
آیت الله رحیمی با گلایه از بعضی ها که ادعای مرجعیت دارند و جمهوری اسلامی را زیر سوال میبرند اظهار داشت: این طور مرجعیت و آنهایی که ترویج آنها را می کنند کار غلطی است.
وی ادامه داد: اینها زمانی که جمهوری اسلامی نبود جرأت نداشتند چنین حرف هایی بزنند وخودشان را نشان بدهند، از فضایی که امام و جمهوری اسلامی برای آنها ایجاد کرده است سو استفاده می کنند و علیه امام خمینی، نظام اسلامی و رهبری امام خامنه ای کار می کنند که کار اینها با هیچ معیاری از معیار های اسلام سازگار نیست.
امام جمعه خمینی شهر خطاب به این گروه از افراد گفت: آن اسلامی که پیامبر برای ما آورده است اسلام امر به معروف و نهی از منکر است، شما جمهوری اسلامی را منکر می دانید؟ رهبری جمهور اسلامی را منکر می دانید؟ شما هفته وحدت را منکر می دانید که مقابل آن هفته برائت درست می کنید و توهین به رهبری می کنید که چرا می گوید وحدت؟ از تفرقه شما چه حاصل شد جز مسلمان کشی؟ از دشنام دادن شما به مقدسات بعضی ها چه حاصل شد جز شیعه کشی و ریختن خون این همه شیعه، نفاق، تفرقه، فساد و خوشحال شدن دشمن؟

اعلام هفته برائت توسط بیت شیرازی
وی ادامه داد: پول ماهواره های شما را جز انگلیس و تعدادی از مردم که در خمینی شهر یا جاهای دیگر گول زده اید که می دهد؟ دادن این پول ها که برای مومنین حرام است، این پولها را انگلیس می دهد و خود انگلیسی ها هم می دانند شما چه می کنید و چطور کمکتان می کنند و این را بعضی از مردم نمی دانند.
خطیب جمعه خمینی شهر امام به عنوان یک مصلح، منجی، فریاد رس و احیا گر اسلام ناب محمدی دانست و اظهار داشت: امام کاری کرد که امام حسین(ع) قصد انجام آن را داشت.
وی افزود: ای کسانی که برای امام حسین(ع) عزاداری می کنید، خمینی امام حسین(ع) را احیا کرد، امام حسین می خواست حکومت اسلامی تشکیل بدهد.
امام جمعه خمینی شهر گفت: اخلاص و هدف مقدس امام باعث شد که این انقلاب تا کنون روز به روز نه تنها ضعیف نشود بلکه به قله های عظمت، قدرت و پیشرفت نزدیک تر بشود.
وی امام را یک تفکر برشمرد و بیان داشت: امام تنها یک شخص نیست، امام یک مکتب و جریان است که باید بماند.
رحیمی با اشاره به روز جوان گفت: آینده کشور متعلق به شماست و باید نشان دهید که جوانان امت خمینی هستید.
امام جمعه خمینی شهر همچنین از نمازگزاران جمعه دعوت کرد تا در مراسم احیاء شب نیمه شعبان که در مصلی نماز جمعه و برخی از مساجد شهر برگزار می شود شرکت کنند.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

یحیی شاه در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

مثل ….. دروغ میگویی آشیخ خمینی امام حسین را احیا کرد خجالت نمیکشی مگه امام حسین محو شده بود که شما بخواهید احیا کنید در این 35 سال چندتا حسینیه تاسیس کرده اید در طول این 35 سال صدا و سیمای میلی شما چند دقیقه راجع به حضرت سید الشهدا صحبت کرده اراده تکوینی خدا بر ماندن نام حسین تعلق گرفته شده دست شما بود که همان اوایل این نام را محو کرده بودید همین مانده یه ادم بی سواد بخواهد درباره مرجعیت اظهار نظر کنه.

amin در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

قابل توجه یحیی شاه
برو از قدیمی ها سوال کن به غیر از محرم و صفر اونم با اجازه ساواک کی جلسه هفتگی میشد بگیری؟؟؟؟؟؟
بی انصلفی نکن حسنیه بیت الزهرا های به این فراوانی و تعدد هیات قدیم انقدر بودند الان هر مداحی حداقل یه حسنیه داره..
روز عاشورا مگه آقا را نمیشناختن ولی باز مظلومانه کشتنش ..
بله اون زمان خان ها هم عزاداری میکردند ولی کار به جایی رسید که می گفت که اول باید عروس باید یه شب خونه خان شب بعد چیش داماد…

رضا در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

زر زر بیخود. آهای ……. امام حسین معصوم بود که میخواست حکومت تشکیل بدهد اقای خمینی که معصوم نبود….. هنوز مثل…… گیر کردید توش نمیتونید دلیل برای غیر معصوم بیارید البته اراجیف رو که شما استادید. مثلا پول شبکه امام حسین رو انگلیس میدهد اراجیف و توهماتی است که بدلیل عجز و درماندگی در نداشتن دلیل میگویید. خب تو از انگلیس پول میگری ایا بدون سند قبول میکنی بیچاره؟؟؟؟؟؟؟ کور باد دو چشمتان ای متوهمین گیج متحیر
از غضب خود بمیرید که این اقا مقلدانش در تمام دنیا زیاد است. راستی اون عده از خمینی شهریها که به شبکه پول میدن مگه جزو مردم ایران نیستند که موقع انتخابات و راهپیماییها مردم شریف خطابشان میکنید؟؟؟؟ یا نه فقط ادمید ای افراطیها؟؟؟؟
پس اینطور شد که سایت فتن و مثلا این اقا مزدور یهود است دقیقا طبق معیار شما گفتم. یعنی به اندازه عقل فندقی شما حرف زدم. ایا قبول دارید؟؟؟

امیرعلی در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

اقای عزیز چرا توهین میکنی
داری یه جور مثل مرجعت حرف میزنی
خوب شد ما رو کافر نمیدونی
مگر پیامبر اسوه حسنه نیست؟
یعنی تو هر زمینه ای الگو هست
پیامبر بعد از این که در مدینه ساکن شد برای برپایی قوانین اسلام حکومت تشکیل داد

پس وقتی در جایی زمینه حکومت دینی هست باید حکومت اسلامی تشکیل بشه

به شما ها باشه باید دست روی دست بزاریم تا امام زمان بیاد
مثل حجیته ای ها فکر میکنید

کسی نمیگه شبکه امام حسین با پول انگلیس کار میکنه

میگه اگه بخوایم شیعه رو بد نشون بدیم بهتر از شبکه امام حسین نمیشه شیعه رو بد جلوه داد
روش شبکه امام حسین و بقیه شبکه های مرجع شما چیه ؟
توهین به دیگران اخص سنی ها
که اگه یه سنی خواست شیعه بشه با دیدن شبکه امام حسین بر تفکر سنی خودش بمونه

یه مثل هست یکی با صدای بسیار بد اذان میگفت
گفتند برای چی اذان میگی؟
گفت برای رضای خدا
گفتند برای رضا ی خدا اذان نگو

مثل شماست برای رضای خدا تبلغ شیعه نکنید
شیعه انقدر که شما نشون میدید فحاش نیست

محمد در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

حرف دهنتو بفهم که چی بلغور میکنی
غیر معصوم ،غیر معصوم هم نکن امثال مثل تو تو کوفه نشسته بودن و وقتی مسلم فرمان جهاد علیه ابن زیاد رو داد بلند شدن گفتن مسلم که معصوم نیست فرمان جهاد بده ما منتظر میشیم تا حسین بن علی بیاید و خودش فرمان جهاد صادر کند و شد آنچه انتظارش را نداشتن مسلم کشته شد و از دارالعماره پرت شد و سر حسین چندی بعد در بازار کوفه به روی نیزه رفت
دهان امثال شما که شیعه رو گمراه میکنن باید شکست مثل سلیمان ابن صرد خزائی که با بی بصیرتی حسین ابن علی را به قتلگاه برد
عالم بداند تا مهدی صاحب الزمان که معصوم است نیاید من از غیر معصوم به اسم سید علی حسینی خامنه ای اطاعت میکنم و تا اخرین قطره خونم را در راهش میدهم و با منافق صفتانی که زیر پرچم حسین گریه میکنن و به فرزندش مهدی خیانت میکنن مبارزه خواهم کرد.

مهدی در تاریخ 16ام ، تیر 1393:

حتماً بخوانید
حتماً بخوانید
حتماً بخوانید
و تا آخر بخوانید…
امام زمان عجل الله فرمودند البته با این مضمون” که ولی فقیه حجت ما بر شما و ما حجت خدا بر ولی فقیه هستیم”
ولی فقیه رو نشناختیم
آیت الله بهاالدینی رحمت الله علیه آن عالم و ولی چشم باز خدا میفرمودند غلط میکنن اونهایی که فکر میکنن رهبری شیعه با خودشه، رهبری شیعه از جای دیگری است، رهبری شیعه از زمان حضور معصوم تا زمان غیبت. حتی در زمان غیت مساله ولایت فقیه از جای دیگریتعیین میشود
ما فکر میکنیم که در زمان رحلت امام خمینی رحمت الله علیه یه دری به تخته ای خورد و کسی رفت و کس دیگه ای اومد
در حالی که دست پنهانی وجود دارد که از سوی خداوند قرار بر این است که در حکومت اسلامی کسی حکومت کند که مورد رضایت حق است و هیچگاه باطل نمیتواند حکومت داشته باشد.

لازم بذکر است که تاکید کنم این خاندان شیرازی در ایران و جاهای دیگر، آنطوری که برخی از آقایان فرمودند مقلد ندارد
حتی میشود به جرات گفت بیش از 90 درصد مردم ایران ایشان را نمیشناسند
تعدادی از افراد را با اغفال و دادن پول جمع میکنند دور خودشان
بنده خودم شاهدم که تعدادی از جوانان همشهری ما رفته اند دفتر ایشون و ایشون به هرکدامشان 50 هزار تومن پول داده
این افراد نه طلبه بودند و نه سید و نه فقیر
این چه پولی بوده که به این جوان ها رسیده
اجازه ی چنین کاری را خداوند به ایشان داده و یا از طرف حضرت موعود مأمور به انجام اینکار شدند.
کمی عاقلانه فکر کنیم
با فحاشی و … کار درست نمییشود
ممنون از فتن جهت انتشار فتوای آیت الله خوئی
التماس دعا

میلاد در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

پیاده شو با هم بریم برادر رضا
چرا حرف نا حسابی میزنی؟
سید صادق جون تان گفته یاید توهین کنید؟
مستند عمامه های انگلیسی را اصلا دیدی؟
شیطان هم در این دنیا مقلد های زیادی دارد این که دلیل نشد

قیامت نزدیک است
اونوقت سر پل صراط تمام کسانی که باعث تحریک قاتلین بچه شیعه های امیرالمومنین در بحرین و سوریه و … شدند (از جمله پایه گذاران هفته برائت) را میبینیم و هرهرهر بهشان میخندیم (دعاکنی من خودم عاقبت بخیر بشوم)

یه بسیجی دلسوخته در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

بچه ها دعا کنید هممون به راه راست هدایت بشیم ما نه حق توهین به مقدسات اهل تسنن رو داریم و نه حق توهین به آقای شیرازی درسته بعضی از دوستان با بی مهری ای که نسبت به این انقلاب و حکومت دارن خونمونو به جوش میارن ولی درسته که ماهم به اونا توهین کنیم؟؟!!
واقعا که رهبری مظلومه کاش میتونستیم به معنی واقعی کمکشون کنیم
یادتون باشه آقایونی که به رهبری و امام خمینی توهین میکنید همین امنیتی که داری و هر چی دلت میخواد میگی از صدقه سری همین بزرگوار هاس پس خواهشا بفهم چی میگی و در مورد حرفات فکر کن انشاا… که خدا هم مارو هدایت کنه هم شما واقعا که دین داری این روزا سخته .

رضا در تاریخ 18ام ، خرداد 1393:

فتن جرات نکرد نظرم را نمایش بده. چون وحشت دارد. فتن چرا از اگاهی مردم میترسی؟؟؟؟؟ در نظرم فحشی نبود فقط سوالاتی کمرشکن بود که کمرتان را شکست.
بزدل نباش مدعی؟؟؟؟؟؟؟

ایرانی در تاریخ 30ام ، خرداد 1393:

خطیب جمعه خمینی شهر : شبکه های ماهواره ای افراطی شیعه ابزار دست سران کشور انگلیس هستند
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آیت الله عباس رحیمی عنوان کرد : شبکه های ماهواره ای مذهبی به ظاهر شیعه با نام امام حسین ، ابوالفضل ، فدک و اهلبیت که بعضی از مردم پای برنامه های آنها می نشینند انگلیسی هستند و برای ضربه زدن به مذهب شیعه راه اندازی شده اند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
http://www.ghalamkade.ir/8392

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن