امروز: دوشنبه 7 خرداد 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 1424
تاریخ انتشار: 10:11 ق.ظ - سه شنبه 1393/03/27
چاپ این پست
مهدی دانشمند

ابراز برائت صریح حجت‌الاسلام دانشمند از جریان تکفیری شیرازی‎ها به آن شبکه‏‎ماهواره‎ای گفتم برنامه‏‎هایتان ضدنظام است؛ بخاطر قمه‎زنی و هفته برائت با شما مشکل دارم و دیگر به برنامه شما نخواهم آمد [divider] به گزارش فتن به نقل از رجانیوز: حجت الاسلام دانشمند، در سخنانی ضمن ابراز برائت از جریان تکفیری شیرازی و شبکه های ماهواره […]

ابراز برائت صریح حجت‌الاسلام دانشمند از جریان تکفیری شیرازی‎ها
به آن شبکه‏‎ماهواره‎ای گفتم برنامه‏‎هایتان ضدنظام است؛ بخاطر قمه‎زنی و هفته برائت با شما مشکل دارم و دیگر به برنامه شما نخواهم آمد

[divider]

به گزارش فتن به نقل از رجانیوز: حجت الاسلام دانشمند، در سخنانی ضمن ابراز برائت از جریان تکفیری شیرازی و شبکه های ماهواره ای این جریان، اعلام کرد به دلیل تاکید این جریان بر مسئله قمه زنی، هفته برائت و دیگر مسائل، با این جریان قطع ارتباط کرده و اعلام کرده است که دیگر در برنامه های آن شرکت نخواهد کرد.

به گزارش رجانیوز، دانشمند که در جمع مردم کرج سخنرانی می کرد، به انتشار این فایل صوتی منتسب به خود که به صورت گسترده در رسانه‌های ضدانقلاب پخش شده بود، ضمن ابراز برائت از این اظهارات و تاکید بر تحریف و تقطیع شدن آن از ارتباط با فرقه شیرازی ابراز برائت کرده و اعلام کرده است که مدت هاست در شبکه های ماهواره ای این جریان حاضر نمی شود. آنچه در ادامه می خوانید متن سخنرانی اوست که در ادامه می‌آید:

مهدی دانشمند

مهدی دانشمند

انقلاب و جایگاه ولایت فقیه و ولی امر مسلمین در قلوب مسلمین و مؤمنین است و عشق به ایشان روز به روز اضافه می‌شود و اتفاقاً بنده این حساسیت‌ها را به فال نیک می‌گیرم و به خودم می‌بالم که ملتی داریم و در کشور امام زمانی زندگی می‌کنیم که در مسائل معنوی و دینی با هیچ احدی تعارف نداریم. این از افتخارات هر شیعه‌ای است.

مطلب دوم، از وقتی این فتنه و توطئه شروع و از حدود شش ماه پیش در دهه دوم محرم علم شد، همان موقع خطاب به ملت ایران پیام دادیم و می‌توانید در سایت‌هایی که بیننده زیاد داشت تشریف ببرید و تاریخش را هم ببینید.. هنوز هم که هنوز است، هست و به دوستان هم گفته‌ام بگذارید تا آخر عمر باشد. فقط در یک کلمه می‌گویم. بنده سرباز ولایت بوده‌ام، هستم و خواهم بود و اگر بنده را قطعه قطعه هم بکنند، نمی‌توانند بنده را در مقابل نظام و رهبری قرار بدهند. شاید با شیطنت و شایعات یک جوری درست کنند، ولی وقتی رهبر انقلاب می‌فرماید بصیرت داشته باشید، یکی از جاهایی که جای بصیرت است همین جاست که تیری که دشمن درست می‌کند به دست دوست شلیک نشود.

این توطئه فقط مال من هم نبود. بنده قربانی چهارم بود. بعد هم قربانی‌های پنجمی، ششمی و… بودند و الان هم دو سه هفته است به آقای پناهیان حمله کرده‌اند. قبل از آن آقای نقویان بود، پیش از آن آقای انصاریان و آقای ملاباسم بودند. این یک جریانی است که وحدت شیعه را به هم بزنند و دو کار بکنند؛ اول این که به مردم تلقین کنند خطبای موفق با رهبر نظام حاشیه دارند.

می‌خواهند این را تلقین کنند که کور خوانده‌اند. دیگری هم امت حزب‌الله را علیه خودی‌ها تحریک کنند. باید حواسمان را جمع کنیم. همان طور که ما باید حواسمان جمع باشد کجا می‌رویم، کجا سخنرانی می‌کنیم و چه می‌گوییم، شما ملت هم باید حواستان جمع باشد. اگر دوستانی که خلاصه خیلی دغدغه این مطالب را دارند به شهر ما، اصفهان، آیت‌الله مظاهری، اطلاعات اصفهان و دوستانی که بزرگان شهر اصفهان هستند زنگ می‌زدند و در باره بنده بیوگرافی می‌گرفتند متوجه می‌شدند این یک توطئه بیشتر نیست.

ما با هم سابقه داریم. من که خروجی امروز و دیروز نیستم. 30 سال است سخنران این مملکت هستم. از هفده سالگی تا الان یزد، مشهد و تهران می‌روم. چهار روز که این شهر و آن شهر نرفته‌ام. بنده سخنران دو روزه که نیستم. حالا بنده از خودم بگویم بد است. بروید بپرسید. از افتخاراتم این است که برای بیعت با رهبری با دوستان روحانیون از اصفهان پیاده تا تهران آمدیم و موقعی که جبهه و جنگ بود ایشان را آیت‌الله خامنه‌ای می‌گفتیم، منتهی جناح‌هایی که نمی‌خواهم اسمشان را بیاورم، در اصفهان با ما می‌جنگیدند که چرا می‌گویید آیت‌الله؟ استاد ما هجده نوزده سال با آقا هم‌مباحثه بود و ایشان از آن موقع می‌گفت آسیدعلی آقا مجتهدند، نه بعد از رهبری‌شان ایشان را آیت‌الله بدانیم. زمانی که ایشان ریاست جمهوری را داشتند، اساتید ما ایشان را به ما معرفی کردند. خودم نگویم بهتر است. بروید زنگ بزنید به شما بگویند.

این یک نکته؛ اصلاً کسی برایم دلواپس نباشد. الحمدلله پای کار بوده‌ام، هستم و خواهم بود.

اما بیاییم سراغ شبکه امام حسین(ع). اولاً تاریخ این قطعه فیلمی که از ما درست شد، مال دو سال پیش است، شش ماه پیش نیست. اصل سخنرانی ما هم در باره شرح خطبه امام هشتم(ع) در مسجد جامع مرو است. سندش در بحارالانوار، تحف‌العقول و اخبار حضرت رضا(ع) هست. آقایان علما خوانده‌اند می‌دانند. اصلاً خطبه حضرت رضا(ع) بحث امامت و ولایت در مقابل خلافت و خلفاست. اصلاً بحث ولایت فقیه نیست. این که امام می‌فرماید چه کسی می‌تواند نایب امام باشد و چه کسی می‌تواند ولی امر مسلمین باشد، عین روایت است که دارد به چه کسی می‌گوید؟ به آنهایی که جای علی نشسته‌اند که نمی‌خواهم اسمشان را بیاورم.

منِ بیچاره می‌خواستم وحدت را حفظ کنم، این جوری… بعد هم ببخشید. این بلوتوث یازده تا برش خورده است. ان‌شاءالله فردا سی‌دی‌اش به دستم می‌رسد، گفته‌ام از اصفهان بفرستند، تکثیر کنند و به تک تک شما و آنهایی که می‌خواهند حلالشان کنم بدهند، چون در این قصه کسانی را که این طور شایعه‌پراکنی می‌کنند حواله می‌کنم به ناخن شکسته حضرت رقیه(س). آنهایی که به بهانه دفاع از ولایت دنبال آبرویزی و سلیقه شخصی خودشان هستند، خودشان می‌دانند و سه ساله امام حسین(ع) و بازوی شکسته حضرت زهرا(س) و من نمی‌گذرم.

سی‌دی را ببینید تا متوجه شوید چه کلاهی سر کسانی رفت که مفتی مفتی تهمت زدند. بنده اصلاً کاری با این بحث نداشتم. یازده تا برش خورده است. ببینید کجاها برش خورده و ببینید این حرف‌ها چه بوده است. بحث چیز دیگری بود با این برش‌ها چیز دیگرش کرده‌اند.

نکته‌ای که به شبکه امام حسین(ع) ورود کردم، ورود به هر شبکه‌ای دلیل بر تأیید همه کارهای آن نیست. چقدر سخنرانی از آقا داریم که به صدا و سیما نصیحت و ناراحتی‌هایشان را بیان کرده‌اند. آقا را نشان می‌دهند، این دلیل بر این نیست که همه برنامه‌هایشان مورد تأیید آقاست.

بنده به هیچ بیت و مرجعیتی نسبت نداشته‌ام، ندارم و نخواهم داشت. برای همه علما و مراجع احترام قائلم. اجازه هم نمی‌دهم کسی توهین کند، چون دین این اجازه را نمی‌دهد. نقد و انتقاد کنیم، ولی فحاشی نکنیم. پس اخلاق کجا رفته است؟ بعد هم خیلی عذر می‌خواهم. اگر بنده زیر عکس فلان مرجع نشستم و سخنرانی کردم، اولاً عکس را من نزده‌ام. یک سال هم هست که قطع ارتباط کرده و گفته‌ام برنامه‌هایتان مخالف با نظام است. به خاطر بحث برائتتان، قمه‌زنی و برخی چیزهای دیگر بنده نمی‌آیم. اگر قرار شد بیایم، دیگر زیر عکس کسی نمی‌نشینم. از این امکانات استفاده می‌کنم، چندین میلیون نفر در دنیا دارند برنامه را می‌بینند، بنده باید استفاده کنم.

بعد هم نمی‌خواهم توجیه کنم. فقط به قول ضرب‌المثل معروف «یک سوزن به خودت بزن یک جوالدوز به مردم»، در این 30 سال چه امکاناتی به بنده داده‌اند؟ کدام شبکه را به من داده‌اند؟ کدام رادیو و کدام تریبون را؟ اگر کسی دلش می‌سوزد که مبادا کسی این طرف و آن طرف برود، ما هم حرف داریم و باید حرفمان به همه دنیا برسد. وقتی همه درها را بستند و می‌بندند، ما هم می‌خواهیم حدیثی که می‌خوانیم کل دنیا بشنود.

البته نگفتند نروید، ولی الان که موضع هست (به آن شبکه) نمی‌روم. دیگر هم نخواهم رفت، چون موضع با نظام است، ولی حرف بنده این است، خودم هستم و همین یک منبر. حالا می‌خواهید همین منبر را هم نرویم؟ خدا پدرتان را بیامرزد. دیروز خانم ما را در بیمارستان عمل سختی کرده‌اند. پنج شش ماه پیش خود من آنژیوی قلب شدم. سه ماه دیگر باید عمل باز قلب کنم. بنده خودم مریضم، خانواده‌ام مریض است، ولی به خاطر این که شایعه نشود، تهمت نزنند، هر کس دیگری بود جلسه‌اش را تعطیل می‌کرد. به آقای رضایی گفتم خواهش می‌کنم اعلام کنید من نمی‌آیم تا به زندگی‌ام برسم.

ولی جمع می‌کنم. از این که پای نظام ایستاده‌اید، خدا عمرتان بدهد. از این که پای رهبر ایستاده‌اید خدا خیرتان بدهد، ولی مواظب باشید تیرهایتان را اشتباهی پرتاب نکنید. در کرج زرتشت دارد بیداد می‌کند، بهایی دارد غوغا می‌کند، مسیحی دارد غوغا می‌کند. کلیساهای خانگی‌شان از هزار تا فراتر رفته است. ما باید دست به دست هم بدهیم و از تشیع و آرمان‌های دینی دفاع کنیم.

برای سلامتی رهبر انقلاب، مراجعه شیعه، خودتان و هر کس که پای «اشهد ان علیا ولی الله» ایستاده است، صلوات ختم کنید.

مهدی دانشمند

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

سرباز کوچولو در تاریخ 27ام ، خرداد 1393:

ان شاءالله که خیره

علیرضا در تاریخ 27ام ، خرداد 1393:

سلام
لطفا اگه ممکنه فیلمشو بزارید دانلود کنیم.
باتشکر

علامه در تاریخ 28ام ، خرداد 1393:

سلام بر شما و خسته نباشید
وقتی برنامه های ایشان در این شبکه ها بخش شده و اون اظهارات خوبه که شما هم طوری فایل تصویری این صحبت های این عزیز رو میزاشتین تا ما با خیال راحت استناد کنیم هر چند خیلی خوشحالیم که ایشان به حمع ما بازگشته ولی اگر مستند باشد خیلی قویتره
یا علی

روابط عمومی سایت در تاریخ 28ام ، خرداد 1393:

سلام
این صحبت ها همین چند روز پیش در کرج گفته شده و ما هم از سایت معتبری مثل رجانیوز کپی کردیم با این حال بنده دنبال فایل صوتی یا تصویری این جلسه بودم که گویا هنوز در سایت اقای دانشمند قرار داده نشده.

علی در تاریخ 1ام ، تیر 1393:

سلام.بزودی بر روی سایت استاد دانشمند قرار خواهد گرفت

دوست در تاریخ 3ام ، تیر 1393:

ببخشید دوست عزیز شما جوری گفتین به جمع ما بازگشته که انگار از بین انقلابیون جدا شده شما اگر کلیپی رو که توی سایت قرار گرفته بود خوب و بدون توجه به عنوان کلیپ تماشا کنید می فهمید که اصلا توهینی به رهبر انقلاب نداشتن بلکه به بعضی از افراد که هر چی دوست دارن میگن انتقاد کرد توهینی به رهبر نکردن

negaran در تاریخ 28ام ، خرداد 1393:

بالأخره موضع جناب دانشمند روشن شد

با ولایت تا شهادت در تاریخ 28ام ، خرداد 1393:

سلام علیکم و رحمتة الله و برکاته

✅دانشمند دستش رو در عسل بذاره و بذار توی دهن ما فعلا گازش میگیریم
با یک سخنرانی نمیشه همه قبلی ها را پاک کرد
آیه الله بهجت میفرماید سعی کنید گناه گمراه کننده نکنید چون گناه شخصی با توبه بخشیده میشوند اما گناهی که در اثر آن عده ای گمراه شوند بخشیده نمیشود مگر اینکه همه آنها را پیدا کنی و هدایتشان کنی(مضمون)

آیا دانشمند میتونه همه کسانی که مخ آنها را زد و به نظام و آقا بدبین شدند رو پیدا کنه؟!
میگه من نگفتم خب تا حالا کجا بودی چرا گذاشتی بدبین شدند بعد تازه یادت اومد باید روشنگری کنی و از خودت رفع اتهام کنی؟!
منبر نداشتن هم شد دلیل؟!
مگه میشه همکاری با تفرقه افکنان و نشستن زیر عکس شیرازی را با احتیاج به منبر توجیه کرد؟! چرا تازه یادت اومده که نباید زیر عکسش بشینی؟!
چرا بهشون تذکر ندادی؟!
مگه میشه تو نفهمیده باشی اینا که هستند و مردم عادی و عوام سالها پیش آنها را شناخته باشند؟!
بالفرض که اون کارهات که بعنوان تایید تلقی شد و برخی به نظام و آقا بدبین شدند از روی عناد نبوده آیا نشان دهنده بی بصیرتی نبود که بعد از پیدا شدن دم خروس حالا داری حرف میرنی؟!
کسی که میخاد منبر جهانی داشته باشه نباید بصیرت داشته باشه که به اسمش هزینه ای برای نظام و آقا درست نشه؟!
کسی که ادعا داره برای همه دنیا حرف داره باید اول بصیرت خودش رو کامل کنه تا دور نخوره البته این که بماند سالکان مشهوری مانند…..هم دور خوردند و این دردی است که باید با آن بسازیم و بسوزیم
اینجاست که باید مواظب کارهامون باشیم و فکر نکنیم میشه هر حرفی رو بزنیم و عواقبش دامن مارو نمیگیره
برای نمونه اگر کسی به اهل عرفان و فلسفه توهین کنه همه عواقبش رو باید بپذیره
از بدبین شدن و فحش دادن مردم به آن بزرگواران تا ترک معارف نابی مانند کتب امام راحل و علامه طباطبایی و شهید مطهری و علامه جوادی و….

خلاصه آقای دانشمند ما خوشحال میشیم که این حرفها رو بشنویم و برات دعا میکنیم اما حرف ما اینه که چرا دیر گفتی و باعث هزینه شد و حالا بری همه اونها رو تک تک پیدا کنی و ارشاد کنی و این حرفت اون تاثیرات منفی رو پاک کنه من بودم سکته رو میزدم چون تقریبا محاله
خودتی و خدای خودت شایدم بتونی

سرباز در تاریخ 17ام ، دی 1393:

سلام
یعنی تو خودت علامه دهری؟
یعنی تو خودت اشتباه نمیکنی؟
برو بیچاره
فکرخودت باش
تواگه ادعات میشه باید حرف رهبر هم تو گوشت باشه که گفتن جذب حداکثری و دفع حداقلی
این بنده خدا برگشته گفته من با اونا نیستم
تو چه کاره ای اخه؟
هرکسی هم که پای منبر اقایون میشینه هم باید بره تحقیق کنه
ببینه این کیه
حرفش و سندش کجاست
همه اونایی که به قول تو گمراه شدن هم مثل تو نمیدونن که اول باید درمورد موضوع فکر کنن بعدش تصمیم بگیرن
برو فکرخودت باش بدبخت

smartgirl در تاریخ 28ام ، فروردین 1394:

سلام
خوبه که اظهار ندامت کردند ولی یه موضوعی هست.از دوسال پیش این فتنه شیرازیا راه افتاده و یکساله تقریبا که علنی شده.حالا به نظر شما یه شخصی که کارش با دینه و باید زودتر از مردم عادی خطر رو تشخیص بده دیر نیست واسه اظهار ندامتش؟انتظاری که از ایشون میرفت بیشتر از انتظاریه که از مردم عادی میره.ایشون خیلی دیر فهمیدن و گناه اونایی که از طریق قبول داشتن ایشون به سمت شیرازیا کشیده شدن گردنشونه

Aminva2006 در تاریخ 28ام ، خرداد 1393:

سلام

خدا به دادش برسه
البته الان توی اپارت کلیپ اشتباه کردمش آمده بیرون
http://www.aparat.com/v/pBLIy
امیدوارم خدا ببخشتش

خادم الزهرا(س) در تاریخ 29ام ، خرداد 1393:

به به خیلی خوشحالم حجت السلامی خوب ومخلص سیدالشهداء اعلام موضع کرد تا برخی از تهمت زدن به ایشون دست بردارن

هرکس لیاقتی دارد..

گویا لیاقت ما هم بوییدن تربت توست…

عجب سرنوشتی…..

اللهم الرزقنا #کربلا

سيد علي در تاریخ 29ام ، خرداد 1393:

باسلام،شما نمونه بارز افراد بصير هستيد كه به سرعت خط درگيري با دشمن رو تشخيص داديد و با اين هيمنه به مقابله با اون اومديد، امام راحل فرمودند:دشمن با هر سلاحي به جنگ با شما اومد شما هم با همون سلاح مقابله كنيد،امروز كه سلاح دشمن كار فرهنگيه نميشه با زور و كتك و فحش و…كاري رو پيش برد و فقط و فقط بايد از طريق فرهنگي مقابله كرد!
ان شاءالله كه هميشه موقق و در خط ولايت باشيد.

طلبه سید در تاریخ 30ام ، خرداد 1393:

سلام علیکم

پس آن کلیپی که از ایشان در فضای مجازی است که در شبکه امام حسین امام خامنه ای را زیر سوال میبرند دیگر جیست؟

علی در تاریخ 1ام ، تیر 1393:

حسین نیک نام در تاریخ 31ام ، خرداد 1393:

این جوری که نمیشه باور کرد.
اگه میشه فیلمش رو هم بگذارید.

روابط عمومی سایت در تاریخ 1ام ، تیر 1393:

سایت رسمیشون اعلام کرده به زودی فیلم سخنرانی را میزاره

روابط عمومی سایت در تاریخ 1ام ، تیر 1393:

ولی مطلب از سایت معتبر رجانیوز و بدون هیچ گونه تغییری کپی شده است . این مطلب هم از طرف سایت خود آقای دانشمند تایید شده

مجتبی در تاریخ 31ام ، خرداد 1393:

سلام
الحمدالله ک ایشون برگشتند ب مواضع اقا
خدا پشت و پناهشون اما امیدوارم تمامیه این حرفها بر حسب ترس یا چیزه دیگه ای نباشه ک ان شاالله نیست
اقای دانشمند اجرکم الی الله

علی در تاریخ 1ام ، تیر 1393:

با سلام درود خدمت اقایان
پس لطفا شماهم اگر واقعا دلسوز انقلابید ایشان را به اغوش بکشید و از ایشان در کلیپ ها بعد عذر خواهی کنید

رضا در تاریخ 1ام ، تیر 1393:

شما مصداق بارز فتنه هستید خودتون نسبت دادن تکفیری اونم یه یک جماعت مسلمون وشیعه مصداق کفر که از شماداره سر میزنه از خدا وامام زمان حیا کنیدبنده سر سوزنی بیت شیرازی رو از نظر علمی یا سیاسی قبول ندارم اما بپذیریم که در مسیر فرهنگ تشیع حالا بگو یک درصد دارن کار میکنن این اقا که بویی از دانش نبرده نشون داد که هیچ بصیرتی هم نداره و هرجا نونش باشه دم تکون میده ابوموسی اشعری وار زندگی نکن اقای بی دانش کاش ذره ای پا در رکاب ولی امرت امام خامنه ای بودی وبا این سخنان سبب فتنه نمیشدی ابوعلی سینا میفرماید یک اشتباه با صد توجیه میشهصدویک اشتباه امابا یک معذرت خواهی از بین میره یاحسین

علی حقجو در تاریخ 1ام ، تیر 1393:

نگه من نبودم فلانی بود تقصیر بهمانی بود . ولی در هر حال مومن باید عذر پذیر باشه . یه لحظه جو دنیا طلبی گرفتتش یه اشتباهی کرده . ان شاء الله همه عاقبت به خیر بشیم . آمین

سید علیرضا در تاریخ 3ام ، تیر 1393:

با سلام
ضربه ای که دانشمند به شیعه زده را میشود ندید گرفت؟
مراجعه شود به سخنرانی استاد جاودان در مورد ربودن امام جمعه یکی از شهرهای خراسان و خاطرات ایشان از عبدالمالک ریگی که چگونه با استناد به کلیپ های دانشمند سر شیعیان را می بریدند!
آقای شیخ مهدی دانشمند بررسی نطفه خلیفه دوم و حمایت همه جانبه و نام بردن از شیخ محمود حلبی در مسجد جامع کرمان که به عنوان استاد بزرگ ما! و… یادتان رفته!!!
مریضی و خانواده ات مریضند و بایستی به فکر حضرتعالی بود!!! می دونی چند نفر از تشیع در سراسر جهان با مزخرفات تو فرزندانشان را از دست دادند!! می دونی بواسطه نفهمی تو امثال تو این نظام چه هزینه هایی متحمل شده است؟
در طی این چند سال چند بار تغییر موضع دادی؟ لااقل شهامت داشته باش و یک موضع صریح و همیشگی بگیر
بدبختی تو و امثال تو اینه که تمامی سخنرانی ها و موضع گیرهایتان مستند است و نیاز به حواله دادن به حضرت عباس و ناخن شکسته حضرت رقیه نیست.
خدا انشالله به حق حضرت رقیه و شهدای مدافع حرم عمه بزرگوارش هدایتت نماید.

سید در تاریخ 6ام ، تیر 1393:

مگه علم غیب داری ؟؟؟حاضری قسم بخوری اینا به خاطر حرف نگفته دانشمند کشته شدن ؟؟؟؟؟
راستی یاد فتنه88بخیر ! این همه آدم کشته شد وکروبی و موسوی و خاتمی مسبب اصلی و قاتل هستند چرا هیچ کی اعتراض نمیکنه به محاکمه نشدن اون ملعون ها؟؟؟؟چیزهای مهمو یادمون رفته؟؟؟؟به چه چیزهایی که حقیقت نداره گیر میدیم و تهمت میزنیم شما را به خدا و همه مقدسات اینقدر راحت به هم تهمت نزنید.تهمت واقعا گناه عظیمی است……

مرتضی در تاریخ 3ام ، تیر 1393:

بسم الله.
باسلام
بنده ایشان را چند وقت پیش در کربلا دیدم و در حرم حضرت اباعبدالله(ع) باهم گفتگو کردیم. بنده به ایشان گفتم چرا رهبری معظم انقلاب و حضرت امام (ره) را دعا نمیکنند و ایشان جلوی حرم حضرت امام حسین(ع) قسم خوردند که همیشه در مراسم هایشان رهبری و امام را دعا میکردند و فقط در جاهائی که برنامه بلافاصله به مداح واگذار میشود، مجبورند که دعا نکنند تا برنامه منقطع نشود.
یک کلیپ هم از ایشان هست که درباره مظلومیت امام خامنه ای صحبت میکنند.

http://www.aparat.com/v/tN0Zq

لطفا این کلیپ را حتما در سایتان قرار دهید…

ابوافضل در تاریخ 3ام ، تیر 1393:

واقعا از شما متشکرم که خاطرتون گذاشتین تا خیلی ها بدونن که ایشون هیوقت ضد امام ورهبری نبودن و نیستند

عبدالرّحمان در تاریخ 4ام ، تیر 1393:

خدا رو شکر، من خیلی ایشون رو دوست دارم. خوب شد که اعلام موضع کردند…

نوید در تاریخ 19ام ، تیر 1393:

انسان جایز الخطا است البته از علما انتظار خیلی زیاد است
مولا علی علیه السلام میفرمایند
کسی نمی تواند زیر پرچم من باشد مگر اینکه صبر و بصیرت داشته باشد
خدا را شکر که آقای دانشمند زود متوجه اشتباه خود شدند
ان شا الله خدا به ما هم صبر و بصیرت و عاقبت به خیری و عافیت عنایت فرماید به حق حضرت زهرای اطهر علیها سلام

سلامجواد در تاریخ 3ام ، مرداد 1393:

خانواده ما یکی از قربانیان این تفکر یست که جناب دانشمند بسط و اشاعه دادند
هرکجا لازم باشه حاضرم شهادت بدم که در بین خودشون وقتی گفتم آقای دانشمند که ابراز برائت کرده دقیقا این جمله رو گفتن که :
ترسوندنش …از روی ترسش این حرفارو زده و …..
میخوام بگم من به نوبه خودم از این آقا و کسانی که این افکار رو ترویج میدن و باعث میشن یه عده بی گناه آسیب ببینن راضی نیستم و نخواهم شد . حساب من باشه روزی که یوم لا مفر فیه

احسان در تاریخ 3ام ، مرداد 1393:

سلام
الحمدالله ک ایشون موضعشونو مشخص کردند

خدا پشت و پناهشون

اقای دانشمند اجرکم الی الله

محمد در تاریخ 9ام ، مرداد 1393:

توبه جناب دانشمند این است که همه آن کساتی را که از راه راست منحرف کرده است به راه راست برگرداند، خون هایی را به که واسطه کلیپ های او سر بریده شده اند پاسخگو باشد و جواب همه آن کسانی را که بعد از این نیز با کلیپ های گذشته ایشان از راه راست منحرف می شوند، بدهد. توبه عالم با جاهل فرق می کند. ولی به هر حال تویه ایشان خوب است.

مسعود در تاریخ 14ام ، مرداد 1393:

آقاي دانشمند درباره اين تصوير توضيح بدهيد اينكه مال قديم نيست:
http://shirazi.ir/persian/upload/pics/gallery/05/11.jpg

یامهدی در تاریخ 16ام ، مهر 1393:

چقد خوشحالم ک باسایتتون اشنا شدم,خعلی صحبتا راجع ب ایشون شنیده بودم,خب خودشونم بلاخره کم لطفی کردن پاشدن رفتن اون شبکه ها….. پای منبرم ک هی سنی هارو میزدن.
چقد خوشحالم ک ایشونم بارهبر هستن.الحمدلله.
ایشونم انشالا بجا عینکه امثال مارو ب….. حواله بدن,حلالمون کنند.
بنده انشالا تا زنده هستم وایشونم توهمین خطن,تبلیغ معرفتشونو میکنم.

رضا حسن پور در تاریخ 18ام ، آبان 1393:

فراموش نشه….بنده نمیخام بدبین باشم …ولی ایشون بر ضد عرفایی صحبت میکنند که امام خامنه ای اثار اونهارو …اصا اصول دین میدونه ..مثل مثنوی مولوی…ولی ایشون از هیچ توهینی به عرفا دریغ نکرده ونمیکنه
دوم :فراموش نکنید یکی از نشانه های ولایی بودن تکیه بر بحث مهم وحدته….که حضرت اقا به هم زدن وحدت رو بارها از بزرگترین گناهها وحرام دونستن…ولی شما همه نظر اقای دانشمند رو راجع به اهل سنت میدونید…اهل سنت رو حرومزاده میدونن….وبارها تاکید کردن وتکذیب نکردن
تو رو خدا کی رو میخان بپیچونن
هم با عقیده عرفانی امام خامنه ای مشکل دارن
هم با دستورهای عملی وراهبردیشون
چه طور ادعا میکنن سرباز رهبرن

م در تاریخ 16ام ، دی 1393:

عرض سلام.
راستش ایشون هنوز هم داره دو پهلو میگه یکی دو جارو و البته دو پهلو هم عمل میکنه.اول اینکه چرا تو همین یکی دوساله نیومده و چیزی نگفته و اعلام برائت از اون کلیپ که البته اینچنین که ایشون هم میگه ساختگی و کات و قیچی و چسب خورده هم نیست نکرده.دوما هنوز میگه من اگر بروم برنامه های اینها دیگه زیر عکس فلان کسک نمیشینم.پس هنوز هم معلومه دنبال نمک و نمکدون و نون این اقایونه.الان هم چون بازارش تو حزب اللهی ها کمرنگ شده و پاکتهای انچنانی دیگه نمیگیره دوباره برگشته.به جرات میتونم بگم این اولین باره که راجع به ایشون دارم حرفی میزنم و چیزی مینویسم.ناخن شکسته حضرت رقیه و بازوی شکسته حضرت زهرا خیلی بیشتر از اینها ارزش داره که ایشون بخواد بره پشتش قایم بشه و حوالش بده.کدوم عالم و عارف رو سراغ دارید که خودش رو تو مزن اتهام قرار بده بعد بره سراغ حواله دادن به مقدسات برای تطهیر خودش.جناب اقای دانشمند حنای شما دیگر رنگ ندارد.توبه کنید و البته توبه نسوح.

admin در تاریخ 16ام ، دی 1393:

استاد از تشیع انگلیسی به صورت صریح و رسمی برائت جسته اند

ابراهیمی در تاریخ 13ام ، اسفند 1393:

آره استاد! تو این مقطع برائت جستند!
وقتی آقا تنها بود توی اون ایام فتنه ایشون کجا بود؟!
خدا فقط به دادمون برسه

ابراهیمی در تاریخ 13ام ، اسفند 1393:

«…باید حواسمان را جمع کنیم. همان طور که ما باید حواسمان جمع باشد کجا می‌رویم، کجا سخنرانی می‌کنیم و چه می‌گوییم، شما ملت هم باید حواستان جمع باشد….»
آقا! شما حواست باشه کجا سخنرانی میکنی!
رفتی تو شبکه ضد نظام و رهبری افاضه کردی اونقت میگی ملت حواسشون باشه!

بسیجی وپیروولایت در تاریخ 12ام ، دی 1394:

سلام
حضرت حجه الاسلام دانشمند(حفظه الله)یک ولایتمدارواقعی است. یک امام زمانی واقعی است.یکی ازارادتمندان به حضرت آیه الله حلبی است.درواقع همه آن کسانی که مثل استاددانشمندهستندومثل اوحرف می زنندازپیروان واقعی امام خامنه ای(مدظله العالی) هستند.ازارادتمندان واقعی حضرت آیه الله حلبی(قدس الله نفسه الزکیه)هستند.وهمه این بزرگواران از مخالفان واقعی شیعه انگلیسی و سییدصادق شیرازی وامثالهم هستند.ای لعنت برهمه ی مخالفان ولایت فقیه ولعنت برهمه ی تهمت زنندگان وافترازنندگان.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن