امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 17915
تاریخ انتشار: 11:56 ب.ظ - پنج شنبه 1394/07/30
چاپ این پست

انتشار تصاویر و خبر شهادت یک کودک یمنی در حمله جنگنده های سعودی، در بسیاری از شبکه های اجتماعی سبب اندوه و واکنش کاربران شده است.

به گزارش فتن، تصاویری از کودک یمنی شش ساله به نام فرید شوقی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که روی تخت بیمارستان خوابیده است. این کودک یمنی در حمله جنگنده های سعودی به منزل او در شهر تعز از ناحیه سر مورد اصابت ترکش قرار گرفته است.
در این تصاویر این کودک یمنی با صدای آرام و آهسته و در حالی که اشک از چشمانش سرازیر است به پزشکان می گوید که «من را دفن نکنید»این کودک یمنی چند روز پس از گرفتن این تصاویر به شهادت رسید.از آن روز تاکنون هزاران یمنی در شبکه های اجتماعی درخواست کمک و نجات می کنند.
اگر کفش های «آیلان» کودک سوری، ترجمان رنج و اندوه سوری ها بود، فریاد بی صدای «فرید» کودک یمنی از پزشکان، جهانیان و اینکه «خاکم نکنید» نیز ترجمان و خلاصه رنج و محنت یمن و یمنی هاست.
بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی با جملات انوهبار و حزن انگیز به این مصیبت واکنش نشان دادند.یکی از زنان یمنی درباره مصیبت کودکان یمنی نوشت: «کودکی که به دنیا نیاورده ام از من تشکر خواهد کرد زیرا اینجا برای زندگی کودکان مناسب نیست.»
بر اساس گزارش ها و آمار موجود تاکنون بیش از دو هزار و 400 نفر از شهروندان یمنی که 500 نفر آنها کودک هستند در بمباران جنگنده های آل سعود به منازلشان شهید شده اند.
شهرخبر

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نسیم در تاریخ 4ام ، آبان 1394:

لعنت خدا بر حرمله های کودک کش زمانه…

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن