امروز: چهارشنبه 22 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 19242
تاریخ انتشار: 2:24 ب.ظ - چهارشنبه 1394/08/13
چاپ این پست

به گزارش خبرنگار سیاسی فتن، مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله 13 آبان از ساعت 9صبح امروز در خیابان باغ گلدسته اصفهانآغاز شد. آحاد مردم، با شعار های مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و هیهات منا الذله انزجار خود را از جنایات آمریکا ابراز کردند. 2 هزار دانشجو و 10 هزار دانش‌آموزان در راهپیمایی 13 آبان، […]

به گزارش خبرنگار سیاسی فتن، مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله 13 آبان از ساعت 9صبح امروز در خیابان باغ گلدسته اصفهانآغاز شد.

آحاد مردم، با شعار های مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و هیهات منا الذله انزجار خود را از جنایات آمریکا ابراز کردند.

2 هزار دانشجو و 10 هزار دانش‌آموزان در راهپیمایی 13 آبان، روز ملی استکبار حضور یافته و مسیر میدان انقلاب تا پل خواجو را طی کردند.

حضور گروه‌های مختلف دانش‌آموزان پسر و دختر که جمعیتی چند هزار نفری را تشکیل می‌دادند از دیگر نقاط قابل توجه این راهپیمایی بود.

در این مراسم که بغض و کینه مردم از جنایات‌های شیطان بزرگ از چهره‌ها قابل تشخیص بود، شعار «مرگ بر آمریکا» محور اصلی شعارهای حضار در راهپیمایی بود. «مرگ بر اسرائیل»، « نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «آمریکا مرگ به نیرنگ تو» و «هیهات من الذله» از شعارهای دیگر این راهپیمایی با شکوه بود.

حجت‌الاسلام احمد سالک صبح امروز در مراسم راهپیمایی 13 آبان در میان آحاد و اقشار جامعه اظهار کرد: مذاکره با آمریکا تحت هر شرایطی به فرمایش رهبری ممنوع است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: هدف اول قدرت استکبار قطعا پیدا کردن راه نفوذ به لایه‌های مختلف اجتماعی،‌اقتصادی، فرهنگی و امنیتی نظام جمهوری اسلامی ایران است، عادی سازی و روان‌سازی برای استحاله نظام ایران و براندازی حاکمیت که همان اهداف فکری 88 و 78 بود از جمله اهداف نفوذ است.

وی در ادامه به حضور سیاستمدار خبیث انگلیسی جک استراو در روزهای گذشته تحت عنوان گردشگری در اصفهان اشاره و عنوان کرد: به راستی چرا باید چنین افرادی که برخواسته از استکبار خبیث هستند تحت عناوین واهی در ایران و اصفهان حضور پیدا کنند ورود افرادی چون جک استراو نشان از فتنه‌ای بزرگ‌تر علیه این ملت و نظام است.

وی تاکید کرد: جوانان غیرتمند و انقلابی اصفهان به خوبی در راستای بصیرت در مقابل این سیاستمدار انگلیسی ایستادند و آن را محکوم کردند بنابر این مسئولان باید بر اساس غیرت دینی که همواره مبارزه با استکبار را و مستکبرین را گوشزد می‌کند بایستند و محکوم کنند.

سالک با بیان اینکه غیرت دینی به ما می‌گوید باید پای جک استراوها را قلم کرد گفت: مبارزه با نظام سلطه‌جو هرگز متوقف نمی‌شود، بنابراین مسئولان باید پنبه‌ها را از گوش خود در بیاورند و بر اساس غیرت دینی در مقابل مستکبران بایستند.

وی متذکر شد: امروز خطر آمریکا به حدی رسیده است که جای کمترین اهمال و غفلتی برابر با نابودی خود است، حلقوم برخی سیاستمداران داخلی، حلقوم استکبار است، پاسخ ما به کسانی که برجام را پایان شعار مرگ بر آمریکا در ایران می‌دانستند این است که استکبارستیزی حافظ منافع ملت و نظام است و هرگز تعطیل نمی‌شود.

*جهت دریافت تصاویر با کیفیت اصلی روی عکس کلیک کنید*

14 13 12 11 1006 07 05 08 0901 02 03 04

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

بنده در تاریخ 15ام ، آبان 1394:

دولت بهار: ائمه جمعه سراسر کشور امروز در خطبه‌های نماز جمعه با هشدار نسبت به بازگشایی سفارت انگلیس اعلام کردند: مسئولان مراقبت کنند این سفارتخانه همچون سال 88 تبدیل به جاسوس‌خانه نشود.

رسول در تاریخ 16ام ، آبان 1394:

سلام
چندتا عکس اول همین خبرتون از حضور پرشور طلاب و روحانیون در راهپیمایی حکایت میکنه ولی متاسفانه در متن خبر هیچ اشار ای نشده به این موضوع!
تمامی مدارس حوزه ی علمیه ی اصفهان در روز 13 آبان 94 اکثر کلاس های خودشون رو تعطیل، و در این راهپیمایی شرکت کردند

بنده در تاریخ 19ام ، آبان 1394:

نامه سرگشاده یک طلبه به آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان
http://nedaesfahan.ir/11949

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن