امروز: پنج شنبه 27 تیر 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 22673
تاریخ انتشار: 3:13 ق.ظ - دوشنبه 1394/09/23
چاپ این پست

به گزارش فتن گروه تروریستی داعش که سالهاست عراق و سوریه را به خاک و خون کشیده این بار در فضای سایبری اقدام به تهدید و عملیات مختلف میکند . چندی پیش یکی از هکر های این گروه اکانتهای مختلف سران کشور های اروپایی و امریکایی را هدف قرار داده و اطلاعات بسیاری از این […]

به گزارش فتن گروه تروریستی داعش که سالهاست عراق و سوریه را به خاک و خون کشیده این بار در فضای سایبری اقدام به تهدید و عملیات مختلف میکند .
چندی پیش یکی از هکر های این گروه اکانتهای مختلف سران کشور های اروپایی و امریکایی را هدف قرار داده و اطلاعات بسیاری از این طریق بدست آورده بود . وی که خود را جنید حسن می نامد یکی از متخصصین علوم کامپیوتر و هک است که به تازگی و با رفتن به سرویه اقدامات خصمانه ای در این زمینه انجام میدهد .

جنید حسن -هکر داعشی

جنید حسن -هکر داعشی

وی با عزیمت به سوریه و تشکیل یک گروه هکری اقدام به deface کردن سایتهای مختلف با آرم داعش می کند و گروه هکر های ناشناس را به شدت به چالش کشیده .
بعد از حوادث شهر پاریس که اولین اقدام گسترده تروریستی داعش در اروپا بود، هکرهای«Anonymous» علیه این گروه تروریستی اعلان‌جنگ سایبری کرد. البته مدتی بعد مشخص شد که این اقدام چندان مؤثر نبوده و به نوعی به بن‌بست رسیده است.
حدود یک هفته قبل هم گفتیم که Anonymous کمپین «تمسخر داعش در فضای مجازی» را برای مقابله با آن‌ها به راه انداخته است.

حال به نظر می‌رسد هکرهای وابسته به این تروریست‌ها هم بیکار ننشسته‌اند و قصد دارند به این تهاجمات در فضای مجازی پاسخ دهند. گروهی از هکرهای متمایل به داعش که خود را «ارتش سایبری اسلامی» یا به اختصار ICA نامیده‌اند، در چند روز گذشته با افشای اطلاعات هویتی برخی از نظامیان ارتش فرانسه و آمریکا، به مقابله با این تحرکات در فضای مجازی بر خواسته‌اند.

اطلاعات افشا شده شامل نام کامل، رده نظامی، آدرس، شماره تلفن و ایمیل این افسران می‌شود. گروه ICA هکرهای Anonymous را برای به راه انداختن چنین کمپینی “احمق” خطاب کرده و اعلام داشته آن‌ها به اطلاعات محرمانه ۷۰۰ نفر از افسران ارتش آمریکا دسترسی دارند. باید دید پاسخ هکرهای Anonymous به این نبرد سایبری چه خواهد بود.

منبع : وب سایت tablokar

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن