امروز: یکشنبه 6 خرداد 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 2371
تاریخ انتشار: 2:26 ب.ظ - چهارشنبه 1393/06/19
چاپ این پست
امام خامنه ای

به روز رسانی : عیادت نماینده و فرزند ارشد حضرت آیت‌الله وحید خراسانی از رهبر انقلاب عیادت حضرت آیت‌الله علوی گرگانی از رهبر انقلاب عیادت آیت الله العظمی نوری همدانی از رهبر انقلاب عیادت آیت‌الله مصباح‌یزدی و آیت‌الله گرامی‌قمی از رهبرانقلاب عیادت نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی از رهبر انقلاب عیادت حضرت آیت الله جوادی آملی […]

به روز رسانی :

عیادت نماینده و فرزند ارشد حضرت آیت‌الله وحید خراسانی از رهبر انقلاب

عیادت حضرت آیت‌الله علوی گرگانی از رهبر انقلاب

عیادت آیت الله العظمی نوری همدانی از رهبر انقلاب

عیادت آیت‌الله مصباح‌یزدی و آیت‌الله گرامی‌قمی از رهبرانقلاب

عیادت نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی از رهبر انقلاب

عیادت حضرت آیت الله جوادی آملی از رهبرانقلاب

[divider]

مراجع تقلید و علما با ارسال پیام و تماس تلفنی با رهبر انقلاب جویای احوال ایشان شدند و از مردم خواستند همه باید برای سلامتی ایشان دعا کنند.

به گزارش فتن به نقل از رجانیوز، آیات عظام نوری همدانی ، مکارم شیرازی و صافی گلپایگانی در تماسی با دفتر رهبرانقلاب جویای احوال ایشان شدند، آیت الله نوری همدانی که بنا داشت به منظور عیادت رهبر معظم انقلاب زودتر از زمان مقرر سفر خود به مشهد و جلسه درس خارج در این شهر را به پایان برساند در پی توصیه دفتر رهبری از این کار منصرف شد و در تماسی تلفنی جویای سلامتی حضرت آیت الله خامنه ای شد.

حجت الاسلام محمدحسین شمس مدیر دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی در گفت وگو با رسا، از تماس و احوالپرسی تلفنی این مرجع تقلید با رهبر معظم انقلاب خبر داد.
وی افزود: با توجه به این که حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی هم اکنون در مشهد مقدس به سر می برند و جلسه درس خارجی را نیز برگزار کرده اند، ایشان بنا داشتند به تهران بیایند و از رهبر معظم انقلاب عیادت کنند.
مدیر دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی اضافه کرد: منتهی با صحبت و رایزنی که با دفتر رهبر معظم انقلاب انجام شد، به حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفته شد که صلاح نیست شما درس را رها کنید.
وی افزود: به همین جهت حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی به صورت تلفنی جویای حال و سلامتی رهبر معظم انقلاب شدند و برای سلامتی کامل، طول عمل و دوام توفیقات معظم له دعا کردند.
مدیر دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی اضافه کرد: البته ایشان پنج شنبه عصر ضمن سفر به تهران به عیادت رهبر معظم انقلاب خواهند رفت.
آیت الله نوری همدانی در درس خارج:  مدیریت امام گونه رهبری کشتی انقلاب را از بحران ها به سلامت عبور داده است
آیت الله حسین نوری همدانی امروز چهارشنبه در پایان جلسه درس خارج فقه خود در مشهد مقدس که در مدرسه علمیه سیادت برگزار شد، برای سلامتی رهبر معظم انقلاب دعا کرد.
وی ضمن تجلیل از شخصیت علمی و جایگاه برجسته رهبر معظم انقلاب، تدابیر حکیمانه و مدیریت داهیانه در طول دوران زعامت ایشان را ستود.
حضرت آیت الله نوری همدانی با تاکید بر این که همه باید قدردان نعمت ولایت فقیه و وجود با برکت رهبر معظم انقلاب باشیم، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب خلف صالح حضرت امام رضوان الله تعالی علیه با همان روش و سیاق و با مدیریت داهیانه خود کشتی انقلاب را به خوبی مدیریت کرده اند و از تلاطم ها و بحران ها به سلامت عبور داده اند.
این مرجع تقلید در ادامه سخنان خود به آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه اشاره کرد و از طلاب و فضلای حوزه خواست با جدیت تمام در درس و بحث ها حاضر شوند. وی ضمن بیان توصیه هایی خطاب به طلاب و روحانیان تاکید کرد: امروز دشمنان با هجمه های فراوان و شبهه پراکنی به دنبال تضعیف باورهای جامعه به ویژه نسل جوان هستند و ما باید در برابر آنها هوشیار باشیم.
حضرت آیت الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: در مقطع و عصر حساس کنونی طلاب باید مسلح و مجهز به سلاح علم، ایمان و تقوا باشند تا بتوانند رسالت خطیر خود را به خوبی انجام دهند.
آیت‌الله صافی: همه باید برای سلامتی ایشان دعا کنند
طیّ تماس تلفنی، حضرت آیت الله صافی جویای سلامتی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای شدند.
به گزارش رجانیوز، روز گذشته مرجع عالیقدر حضرت آیت الله صافی، طی تماس تلفنی با حجة الاسلام والمسلمین آقای محمدی گلپایگانی، سلامتی معظم له را جویا شدند.
آیت الله صافی اظهار داشت: از ساعات اولیه که خبر عمل جراحی ایشان را شنیدم برای سلامتی و تندرستی کامل ایشان دعا کردم که خداوند وجود ایشان را از جمیع آفات و بلیات محافظت فرماید و با عافیت و سلامتی کامل از بیمارستان مراجعت نمایند.
ایشان در ادامه افزود: همه باید برای سلامتی ایشان دعا کنند تا بهبودی کامل حاصل شود و برکات وجودی ایشان برای خدمت به اسلام و پاسداری از احکام شریعت غرّاء، مستدام باشد.
دعای آیت الله مکارم شیرازی برای سلامتی رهبر انقلاب
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در نخستین جلسه درس خارج خود در سال تحصیلی جدید برای سلامتی رهبر معظم انقلاب دعا و سوره حمد را قرائت کرد.
به گزارش  رسا، حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید صبح امروز در آغاز نخستین جلسه درس خارج فقه خود در سال تحصیلی جدید که با حضور طلاب و روحانیان در مسجد اعظم قم برگزار شد، برای سلامتی کامل رهبر معظم انقلاب که به دلیل عمل جراحی در بیمارستان هستند، دعا کرد.
حضرت آیت الله مکارم شیرازی همچنین به همراه حاضران در جلسه درس برای سلامتی رهبر بزرگوار انقلاب سوره حمد را قرائت و سلامتی و شفای کامل ایشان را از درگاه ذات اقدس اله مسألت کرد.
پیام آیت‌الله سیستانی برای رهبر انقلاب
حجت‌الاسلام و المسلمین شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی شب گذشته با حضور در بیمارستان از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عیادت کرد.
متن گفت‌وگوی کوتاه حجت‌الاسلام شهرستانی با امام خامنه‌ای به شرح ذیل است:
نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی: خدا ان‌ شا الله صحت و سلامتی عاجل به شما عطا بفرماید. مخصوصاً، عصر با آقا [حضرت آیت‌الله سیستانی] صحبت کردم، سلام خدمت شما رساندند و جویای احوالتان شدند و گفتند دعا کنید.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: شما‌ هم سلام ما را خدمت آقا برسانید. امیدواریم ان‌شاالله که خداوند وجود ایشان [حضرت آیت‌الله سیستانی] را برای اسلام و مسلمین محفوظ بدارد.
عیادت  آیت‌الله جوادی آملی از رهبر معظم انقلاب
حضرت آیت الله جوادی آملی سه شنبه با حضور در بیمارستان از رهبر انقلاب اسلامی عیادت کردند.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن