امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 23936
تاریخ انتشار: 2:01 ب.ظ - سه شنبه 1394/10/8
چاپ این پست

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: آن روزی که کلمه‌ی سنی و شیعه در ادبیات آمریکا پیدا شد نگران شدیم. معلوم شد هدف جدیدی دارند/ مسئولان فعلی آمریکا می‌گویند که با اسلام موافقیم، با فلان فرقه مخالفیم؛ اینها نفاق دارند و دروغ می‌گویند./روزی که کلمه سنی و شیعه در ادبیات امریکایی ها پیدا شد همه اهل نظر نگران شدند./ انگلیسیها در ایجاد اختلاف و جنگ شیعه و سنی ماهر و سابق ه‌دارند،اما نقشه امروز امریکایی ها خطرناکتر است، طرفداری از فرقه‌ای در مقابل فرقه دیگر؛ اینها با اصل اسلام مخالفند و دشمنی آنها با اسلام گرایی است.

به گزارش فتن، در سالروز میلاد پیامبر اعظم (ص) و ولادت امام صادق (ع) جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت‌کننده در بیست‌ونهمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حسینیه‌ امام خمینی (ره) دیدار کردند. گزیده بیانات رهبر انقلاب به این شرح است:

– چرا در بحرین اینجور مسلمانان را زیر فشار قرارمی دهند؛ در نیجریه چرا با آن شیخ مصلح تقریبی مؤمن اینجور فاجعه آفرینی می کنند؟ حدود هزار نفر از مردم دور و بر او ر ابه قتل و 6 فرزند او را در دوسال به شهادت می رسانند.

– چرا دنیای اسلام مقابل این فجایع ساکت می ماند؟ چرا دنیای اسلام قریب یکسال بمباران شبانه‌روزی یمن را تحمل می کند؟

– امروز وظیفه امت اسلامی ایجاد تمدن نوین اسلامی با تلاشی مجاهدانه است.

– امید ما به علمای دنیای اسلام و روشنفکران راستینی است که غرب را قبله خود نمی دانند. نگاهمان به دست دشمنان دنیای اسلام و به لبخند و اخم آنها نباید باشد

– روزی که کلمه سنی و شیعه در ادبیات امریکایی ها پیدا شد همه اهل نظر نگران شدند.

– انگلیسیها در ایجاد اختلاف و جنگ شیعه و سنی ماهر و سابق ه‌دارند،اما نقشه امروز امریکایی ها خطرناکتر است، طرفداری از فرقه‌ای در مقابل فرقه دیگر؛ اینها با اصل اسلام مخالفند و دشمنی آنها با اسلام گرایی است.

– وقتی بیداری اسلامی رخ داد دشمنان اسلام دستپاچه شدند؛ بیداری اسلامی نابودشدنی نیست و به فضل الهی به اهدافش خواهد رسید.

– امت اسلامی امروز وظیفه‌اش تنها این نیست که در میلاد پیامبر جشنی برپا کند/ دنیای اسلام باید مثل پیامبر روحی جدید و فضایی تازه باز کند و تمدن نوین اسلامی را برپا کند.

– امروز هدف دشمنان ایجاد جنگ داخلی بین مسلمانان است و متأسفانه تا حدودی موفق شدند و کشورها را یکی پس از دیگری ویران می‌کنند/ سوریه، یمن و لیبی را ویران می‌کنند/ در بحرین مسلمانان را زیر فشار قرار می‌دهند/ در نیجریه چرا برای آن شیخِ مصلحِ تقریبیِ مؤمن این‌جور فاجعه‌آفرینی می‌کنند؟/ چرا دنیای اسلام ساکت می‌ماند؟

– امروز تضادهای تمدن غرب خود را نشان می‌دهد/ امروز نوبت اسلام است/ مسلمانان با همت خود تمدن نوین اسلامی را برپا کنند/ این خطاب به علما و روشنفکران جهان اسلام است که غرب را قبله‌ی خود نمی‌دانند. من دیگر امید چندانی به سیاستمداران جهان اسلام ندارم.

– آن روزی که کلمه‌ی سنی و شیعه در ادبیات آمریکا پیدا شد نگران شدیم. معلوم شد هدف جدیدی دارند/ مسئولان فعلی آمریکا می‌گویند که با اسلام موافقیم، با فلان فرقه مخالفیم؛ اینها نفاق دارند و دروغ می‌گویند.

19

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن