امروز: جمعه 1 آذر 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 27894
تاریخ انتشار: 12:19 ب.ظ - جمعه 1394/12/21
چاپ این پست

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: متاسفانه چرخ‌ سانتریفیوژها پنچر شده و خوابیده و چرخ‌های اقتصاد هم هنوز به راه نیفتاده است.

به گزارش فتن، محمد کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت‌های کاری نمایندگان منتخب مجلس دهم، اظهار داشت: توجه مجلس دهم باید بیشتر بر رفع مشکلات اقتصادی مثل رفع رکود، بهبود وضعیت معیشتی مردم، بیکاری و … معطوف شود.

وی ادامه داد:پیاده‌سازی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی موضوع مهمی است که باید حتما به صورت ویژه مدنظر نمایندگان مجلس دهم قرار گیرد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه رئیس‌جمهور در شعارهای تبلیغاتی خود در انتخابات ریاست‌جمهوری چرخش همزمان سانتریفیوژ و اقتصاد را مطرح کرده بود،گفت: متاسفانه چرخ‌ سانتریفیوژها که پنچر شده و خوابیده و چرخ‌های اقتصاد هم هنوز به راه نیفتاده است.

کوثری ادامه داد: رئیس‌جمهور با همه این تبلیغات و با توجه به توانی که به کار گرفت تا افراد نزدیک به خود را  به مجلس دهم راه یابد،  این انتظار می‌رود که مجلس با طرح مباحث اقتصادی و تعامل با دولت به “پویایی و شکوفایی” اقتصادی کشور کمک کند و این موضوعات تنها در حد حرف باقی نماند.

وی در پایان تصریح کرد: رئیس‌جمهور همیشه برای آینده قول می‌دهد، اما در عمل شاهد هستیم که وعده‌ها فقط در حد حرف باقی مانده است. امیدواریم این مجلس به رفع مشکلات اقتصادی کمک کند./تسنیم

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن