امروز: یکشنبه 24 شهریور 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 28601
تاریخ انتشار: 4:48 ب.ظ - یکشنبه 1395/01/8
چاپ این پست
حجت الاسلام رضوی مهر (نائب رئیس مجمع نمایندگان طلاب کل کشور) در گفت و گو با فتن:

ما هنوز از واقعیت های برجام فاصله داریم، چرا که آمریکا به تعهدات خود عمل نکرده؛ بنابراین سخن گفتن از پیروزی برجام، تنها بلوف سیاسی است.

حجت الاسلام رضوی مهر نائب رئیس مجمع نمایندگان طلاب کل کشور در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی فتن ضمن تاکید بر اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: ما به برجام چشم امید نبسته ایم و از برنامه جامع اقدام مشترک ذوق زده نشده ایم
آمریکا از بدو تشکیل جمهوری اسلامی، بر دشمنی با این نظام تاکید داشت. ما همواره به ایالات متحده آمریکا بدبین بوده و آن را دشمن درجه یک جمهوری اسلامی می دانیم. در موضوع برجام، دولت، مجلس، شورای عالی امنیت ملی و هیئت نظارت بر برجام با بدعهدی های آمریکا مقابل به مثل کنند چرا که از ابتدا ما به آمریکا بی اعتماد بوده ایم؛ مقام معظم رهبری هم بارها عدم دلخوشی خود را از قصه ناتمام برجام اعلام داشتند.
آنچه که مسلم است و تاریخ گواهی می دهد، آمریکایی ها به دنبال نفوذ، زیاده خواهی و سلطه در منطقه بوده اند ولی امروز می بینیم که ایالات متحده آمریکا با تمام تلاش های خود و متحدانش، در سوریه شکست خورده؛ چرا که پیروزی از آن حزب الله است، در موضوع برجام هم یقینا شکست خواهند خورد به این دلیل که چشمان تیزبین دیده بان انقلاب، مقام معظم رهبری، نقشه های شوم آنان را خنثی خواهد کرد، ان شاالله.
عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب کل کشور گفت: آزمایش های اخیر موشکی مجاهدان کشور، امروز بیانگر این واقعیت است که ما به برجام چشم امید نبسته ایم و از برنامه جامع اقدام مشترک ذوق زده نشده ایم.
حجت الاسلام رضوی به گرفتن ژست های پیروزی برخی مسئولین در موضوع برجام انتقاد کرد و گفت: ما هنوز از واقعیت های برجام فاصله داریم، چرا که آمریکا به تعهدات خود عمل نکرده؛ بنابراین سخن گفتن از پیروزی برجام، تنها بلوف سیاسی است.

razavi

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن