امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 30512
تاریخ انتشار: 11:02 ق.ظ - دوشنبه 1395/02/20
چاپ این پست
آیت الله عابدینی (امام جمعه و نماینده ولی فقیه در قزوین) در گفت و گو با فتن:

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تاکید بر بدعهدی ها آمریکا گفت: آمریکا در همه مقاطع؛ چه در پسابرجام و پیش از برجام، در دروغ گویی، بدعهدی، خیانت و کینه توزی چیزی فروگذار نکرده و هیج تغییری در رفتار آنان دیده نشده است.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، امام جمعه قزوین و نماینده ولی فقیه در این استان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی فتن ضمن تاکید بر جایگاه پست منافقین در آخرت، گفت: قرآن کریم کسانی را که بر کفار سرمایه گذاری کرده و آن ها را دوست می پندارند “منافق” معرفی می کند!

انقلاب ما ریشه در قرآن کریم،سنت نبی مکرم و رهنمودهای ائمه اطهار دارد. بنابراین ما باید به این مبانی توجه کنیم. اینکه مقام معظم رهبری در مورد برجام فرمودند: من به مذاکره با آمریکا خوش بین نیستم، مبانی قرآنی دارد. قرآن می فرماید: کافران را اولیایی به جای مومنین نگیرید؛ این بدان معناست که رفاقت ها،لبخندها و خوش بینی های خود را متوجه کافران نکنید. واژه “اولیا” معنای وسیعی دارد؛ دوست، سرپرست (کدخدا) و تمام تعابیری که در فضای سیاسی امروز می شنویم، مشمول این واژه می شود. قرآن کریم کسانی را که بر کفار سرمایه گذاری کرده و آن ها را دوست می پندارند “منافق” معرفی کرده و آنان را به عذابی دردناک بشارت می دهد.

عملکرد منافقین به دو روش است؛ ابتدا اینکه هر چه دوستی و رفاقت دارند متوجه کافران کرده، سپس هرچه غضب و خشونت دارند، نصیب مومنین می کنند! قرآن رمز این روحیه را بیان می کند؛ خداوند می فرماید: “آیا شما عزت را نزد کافران جستجو می کنید!؟” یعنی اگر استکبار جهانی به شما توجه کند و بارک الله بگوید و شما را بچه های خوبی بداند و به نفع شما در فضای سیاسی کشور نفوذ کند! آیا شما خواستار این موارد هستید؟ سپس قرآن آنان را ناامید می کند و می گوید: “همه عزت نزد خداوند است”

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تاکید بر بدعهدی ها آمریکا گفت: آمریکا در همه مقاطع؛ چه در پسابرجام و پیش از برجام، در دروغ گویی، بدعهدی، خیانت و کینه توزی چیزی را فروگذار نکرده و هیج تغییری در رفتار آنان دیده نشده است. با این تفاوت که پیش از این ما در دهان آمریکایی ها می زدیم ولی متاسفانه اکنون آنان مشت های خود را گره کرده و به کینه توزی های خود علیه جمهوری اسلامی با قدرت ادامه می دهند و ما در مقابل فقط به آنان لبخند میزنیم که این نتیجه و ثمره برجام بوده است!

آیت الله عابدینی مجلس شورای اسلامی را نمایندگان ملتی قرآنی و انقلابی خواند و گفت: مجلس باید نظارت دقیق بر عملکرد دولت داشته و در قانون گذاری و نظارت بر قانون هوشیارانه عمل کند.

ایشان با یادآوری ماجرای بنی صدر در ابتدای انقلاب گفت: بنی صدر با فریب کاری توانست جَوی را به نفع خود بوجود آورد و عده ای که رفتارهای شیطنت آمیز داشتند خود را در آن فضا نشان داده و چهره واقعی خود را برملا ساختند ولی در نهایت خدای متعال بنی صدر را به خاک ذلت نشاند و آنان که چهره منافقانه خود را پدیدار کرده بودند سرافکنده و رسوا شدند. اکنون ما در چنین شرایطی هستیم؛ عده ای دل خوش نباشند که با حاشیه سازی و گفتارهای حاشیه ساز می توانند راهی به پیش ببرند، خداوند ان شاالله منافقین را رسواد خواهد کرد.

امام جمعه قزوین با دردناک خواندن حاشیه سازی ها در کشور، گفت: متاسفانه حاشیه سازی رسم عده ای خاص شده و این حاشیه ها نه سودی برای آنها و نه فایده ای برای انقلاب دارد. حاشیه های بوجود آمده تنها موجب تضعیف جریان انقلاب و جبهه مقاومت می شود بنابراین باید از این حواشی جلوگیری کرد.

abedini

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

حسین در تاریخ 20ام ، اردیبهشت 1395:

سلام آیت الله عابدینی همشه خطبه هاش در نماز جمعه طرف دار داره چون حرف ما رو میزنه وپشتیبان ولایت فقیه هست خدا حفظ کنه ایشونو برای ما قزوینیا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن