امروز: چهارشنبه 1 اسفند 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 30642
تاریخ انتشار: 8:04 ب.ظ - سه شنبه 1395/02/21
چاپ این پست

سردار نقدی گفت: این نفوذی‌ها از یک طرف با سیاه‌نمایی وضع معیشتی و فرهنگی مردم سعی در القاء روحیه شکست و ناامیدی داشته و از سوی دیگر راه برون رفت و حل مشکلات را در ایجاد روابط دوستانه با غرب و به ویژه با آمریکا معرفی می‌کنند و در حالی که در کشور ایران به تنهایی تمام عناصر و ظرفیت‌های اقتصاد پیشرو و بالنده وجود دارد، چشم امیدشان به خارج است.

به گزارش فتن، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مجمع وعاظ تهران بزرگ با تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: انقلاب اسلامی با نام اباعبدالله الحسین (ع) شروع شد و با پیروی از راه و سیرت آن حضرت با ایثار و شهادت ملت ایران پیروزی‌های بسیاری به‌دست آورد؛ انقلابی که از زیر زمین‌ها و مخفیانه آغاز شد، امروز در تمام دنیا با صدای بلند در گوشه و کنار جهان جاری است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تشریح وضعیت جبهه مقاومت در سوریه اظهار داشت: در سیر پیشرفت جبهه مقاومت، پیش از برقراری آتش‌بس منطقه بزرگی شامل بیش از 30 روستا به مساحت حدود هزار کیلومترمربع به سمت شهرک‌های فوعه و کفریا، از اشغال تکفیری‌ها خارج شد و دشمن مستأصل، تحت حمایت آمریکا با سوءاستفاده از فرصتی که آتش‌بس آمریکایی ایجاد کرد، خان طومان یعنی تنها یکی از روستاها را که بخش کوچکی از این منطقه است دوباره اشغال کند.

وی ادامه داد: مسئله آن‌چنان که مطرح می‌شود بزرگ نیست، به‌هرحال جنگ افت‌وخیز و پیروزی و شکست دارد.

سردار نقدی با اشاره به حرکت جریان اعتقادی و فکری انقلاب اسلامی در میان ملت‌های آزادیخواه دنیا، اظهار داشت: این معجزه انقلاب است که جوان عراقی که هشت سال با ملت ما جنگیده است، امروز عکس سردار ایرانی را در جریان مبارزه با تکفیری‌ها روی سینه خود نصب می‌کند و این‌قدر دو ملت به هم نزدیک شده‌اند و به هم مهر می‌ورزند.

وی با شبیه خواندن مبارزه ملت سوریه با تکفیری‌ها با دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: به جز روسیه که در جریان جنگ با تکفیری‌ها در کنار ملت سوریه است، تمام قدرت‌های غربی و قارونک‌های منطقه، از این جنایتکاران حمایت‌های مالی، نظامی، سیاسی و … می‌کنند، همان‌طور که تمام ابرقدرت‌های جهان در دوران دفاع مقدس علیه ملت ایران صف‌آرایی کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج با تأکید بر اینکه دشمن به شدت از پیشرفت اسلام وحشت زده است، خاطرنشان کرد: چندی پیش از رادیو، مصاحبه رئیس مرکز اسلامی ایالت هوستون آمریکا را شنیدم که در پاسخ مجری برنامه در خصوص جمعیت مسلمانان بیان داشت؛ حاکمیت آمریکا اعلام این آمار را به بهانه تفتیش عقاید، ممنوع اعلام کرده است.

سردار نقدی ادامه داد: رئیس مرکز اسلامی هوستون برای بیان میزان گرایش جمعیت این شهر آمریکا به اسلام عنوان کرد: در 20 سال گذشته تنها 3 مرکز اسلامی داشتیم و امروز با همت مردم مسلمان هوستون، این تعداد به 130 مرکز اسلامی افزایش پیدا کرده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، آمریکا را حامی اصلی جریان جنایتکار تکفیری دانست و افزود: هدف آمریکا از راه اندازی جبهه تکفیری در منطقه، نشان دادن تصویر دگرگون و خشن از دین اسلام برای ممانعت از گرایش روز افزون مردم جهان به این دین مبین است. وقتی جنایتکار تکفیری شنیع‌ترین و زشت‌ترین شکنجه‌ها و جنایت‌ها علیه انسانی بی‌گناه را با افتخار فیلم برداری و در جهان منتشر می‌کند جز این هدفی نمی‌تواند داشته باشد.

وی ادامه داد: بر هم زدن اتحاد مسلمانان و به جان هم انداختن شیعه و سنی نیز هدف مهم دیگر آمریکا در حمایت از تکفیری‌ها است.

سردار نقدی گفت: امروز کابوس صهیونیست‌ها این است که مرزهای انقلاب اسلامی به مرزهای فلسطین اشغالی وصل شود؛ برای همین جریان تکفیری را به عنوان سپری در مقابل پیشروی این تفکر تا مرزهای فلسطین، نیاز دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود، به تشریح شرایط امروز آمریکا در جهان پرداخت و اظهار داشت: شرایط آمریکا با 20 هزار میلیارد دلار بدهی خارجی، اقتصادی در آستانه فرو پاشی را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اعتراف رئیس جمهور آمریکا، به نقل از وی گفت: 450 هزار آمریکایی از زمان حادثه برج‌های دوقلو تا به امروز نه به دست تروریست‌ها که با سلاح گرم خود آمریکایی‌ها کشته شده‌اند و این یک فاجعه است که وضعیت اجتماعی آشفته آمریکا را نشان می‌دهد.

سردار نقدی ادامه داد: نامزد دموکرات این دوره ریاست جمهوری آمریکا مردم آمریکا را مردمی سرخورده، نگران، تحقیر شده، ناامید و مأیوس، توصیف کرد. کشوری که در آن با یک تصمیم ظرف یک شب 7 میلیون نفر بی خانمان می‌شوند. این‌ها را خود آمریکایی‌ها می گویند.

وی اظهار داشت: آمریکا امروز در مقابل ملت ایران خلع سلاح شده و جرأت دست بردن به سلاح علیه ملت ایران را ندارد، از همین رو با تغییر استراتژی نفوذ را در دستور کار قرار داده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تبیین استراتژی نفوذ آمریکایی، تأکید کرد: دشمن سعی می‌کند افرادی را از بین خود ما اجیر کند و از طریق آنها اهداف خود را در  نظام و ملت ایران محقق کند.

سردار نقدی ادامه داد: نفوذی‌های دشمن شامل کسانی هستند که به طمع رسیدن به مناصب و مسئولیت‌ها از هر راهی تلاش کرده و سعی می‌کنند با دادن وعده‌های دروغین و فریب، رأی مردم را به نفع خود تغییر دهند.

وی در پایان گفت: این نفوذی‌ها از یک طرف با سیاه‌نمایی وضع معیشتی و فرهنگی مردم سعی در القاء روحیه شکست و ناامیدی داشته و از سوی دیگر راه برون رفت و حل مشکلات را در ایجاد روابط دوستانه با غرب و به ویژه با آمریکا معرفی می‌کنند و در حالی که در کشور ایران به تنهایی تمام عناصر و ظرفیت‌های اقتصاد پیشرو و بالنده وجود دارد، چشم امیدشان به خارج است.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن