امروز: پنج شنبه 1 فروردین 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 30717
تاریخ انتشار: 2:14 ب.ظ - پنج شنبه 1395/02/23
چاپ این پست

عده ای که در باطن خود غرب‌زده و شرق‌زده بودند و در لباس اسلام می‌خواستند به اسلام ناب صدمه بزنند به عنوان صاحبان اسلام آمریکایی توسط حضرت امام(ره) لقب گرفتند و طرفداران حق، حافظان منافع مردم و رزمندگان و مبارزان حامی مستضعفان و مظلومین که پرچمدار اسلام ناب محمدی (ص)بودند در جبهه اسلام انقلابی تعریف شدند.

گروه سیاسی فتن/ قبل از انقلاب اسلامی: جدال اسلام محمدی(ص) با اسلام اموی: بعد از رحلت پیامبر(ص) منافقین به ظاهر مسلمان چون توانایی مقابله با اسلام را نداشتند، اسلامی ضد اسلام محمدی‌(ص) و با ظواهر اسلامی نهادینه کردند تا اینگونه با اسلام ناب مقابله کنند.
معاویه نیز منادی اسلام بود، اما اسلامی که محمدی نبود، اسلام محمدی اسلامی است که در درونمایه آن مقاومت و عزت مشهود است، اما معاویه با اسلام خود ذلت اجتماعی و طریق سلطه و صدارت کسرایی را پیش گرفت.
امام حسین(ع) برای اسلام محمدی شهید شدند و قاتلین ایشان صاحبان اسلام معاویه‌ای و اموی بودند.

بعد از انقلاب اسلامی، جدال اسلام ناب با اسلام آمریکایی
در انقلاب اسلامی ایران نیز عده ای برای نابودی اسلام محمدی به اشکال مختلف و ظواهر حتی اسلامی با آن مبارزه کردند که امام(ره) با ابداعی خلاقانه راه نفوذ آنها به اسلام ناب را با طرح اسلام آمریکایی جدا کردند.
در واقع آن عده ای که در باطن خود غرب‌زده و شرق‌زده بودند و در لباس اسلام می‌خواستند به اسلام ناب صدمه بزنند به عنوان صاحبان اسلام آمریکایی توسط حضرت امام(ره) لقب گرفتند و طرفداران حق، حافظان منافع مردم و رزمندگان و مبارزان حامی مستضعفان و مظلومین که پرچمدار اسلام ناب محمدی (ص)بودند در جبهه اسلام انقلابی تعریف شدند.

امروز: نیاز اسلام آمریکایی، نفوذ به اسلام ناب
امروز نیز دشمن برای نفوذ نیاز به آن دارد که معیارهای انقلاب و انقلابیون را تحریف کند لذا امروز باید معیارهای انقلابی و انقلابیون ناب شناسانده شود تا سره از ناسره و حق از باطل تشخیص داده شده و بصیرت دینی مانع از تحریف دین و اصول آن گردد.
به همین منظور طی ماه‌های اخیر مقام معظم رهبری(حفظه‌الله) همواره به مقوله ی نفوذ تأکید می‌کنند و مردم و مسئولین را هشدار می‌دهند که مراقب باشند و بصیرت داشته باشند وجلوگیری بکنند از تحریف شعائر و اصول و رویکردهای اسلامی.
قطعاً امروز نیز عده ای خارج نشین و داخل نشین خوش ندارند دستورات دینی در این کشور جاری باشد و می‌خواهند اسلام ناب و انقلابی که ائمه ی ما برای بقای آن جان خود را فدا کردند را منسوخ کنند.

جدال انقلابیون ناب با انقلابیون انقلابی نما
در حقیقت امروز ما شاهد دو جبهه در بین مسلمانان هستیم: انقلابی ناب و ضد انقلاب انقلابی نما؛ انقلابی ناب آن شخصی است که در راستای اسلام ناب و گفتمانش حرکت می‌کند؛ اما ضد انقلاب انقلابی نما آن شخصی است که ظاهری انقلابی دارد و شعار انقلابی سر می‌دهد ولی در باطن خویش به آن اعتقادی ندارد و عملکردش خلاف آن شعائر است. اینگونه افراد معتقد به اسلام آمریکایی و اسلام سکولار می‌باشند.
لذا نیاز است امروز مرزهای بین انقلابیون ناب و انقلابیون آمریکایی و نفوذی تبیین شود؛ انقلابی نما کسی است که در همه ی گفته های خود از ولایت مایه می گذارد تا کسی متعرضش نشود. در واقع سخن به میان آوردن از اسلام رحمانی، تعامل با مستکبر، عدم دفاع از مستضعفان و محور مقاومت، ارزش شدن تخصص بدون تعهد، حمایت از منافقین به اشکال مختلف، نمونه هایی از صفات انقلابی‌نماها و از مصادیق انقلابی نمای نفوذی است.
مقام معظم رهبری در بیانات خود مکررا مجلسی انقلابی، جوانی انقلابی، عالمی انقلابی، حوزه ای انقلابی، برخوردی انقلابی را طلب می کنند، علت این امر نیز جدیدترین نوع دشمنی دشمن یعنی نفوذ دشمن با ظاهری انقلابی است.

محمد امین سواری

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن