امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 31212
تاریخ انتشار: 4:26 ب.ظ - جمعه 1395/02/31
چاپ این پست
آیت‌الله ‌مکارم‌شیرازی در دیدار رئیس‌جمهور:

یکی از مراجع عظام تقلید گفت: بیکاری یکی از معضلات اساسی جامعه امروز است و دولت باید با اطلاع‌رسانی بیشتر، دستاوردهای خود را در این حوزه برای مردم تشریح کند و برای حل قطعی مشکل اشتغال همچنان اهتمام داشته باشد.

به گزارش فتن، آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی در دیدار رئیس‌ جمهور‌ با بیان اینکه دولت برای بهبود وضعیت کشور و رسیدگی به وضعیت محرومان و اقشار ضعیف جامعه اقدامات زیادی انجام داده و در این مسیر به موفقیت‌های خوبی نیز دست یافته که باید با عزم بیشتر و حمایت همگان ادامه یابد، اظهار داشت: نباید انتظار داشت که مشکلات یک‌شبه حل شود، باید تلاش‌ها با جدیت بیشتر برای خدمت به مردم و به‌ویژه محرومان ادامه یابد.

وی با بیان اینکه برخی با ایراد گرفتن‌های بدون توجه به امکانات و حتی ارائه یک پیشنهاد برای رفع مشکلات، به‌دنبال مأیوس کردن مردم هستند، افزود: انتقاد کردن صرف، و بدون ارائه پیشنهاد، عادلانه و منصفانه نیست.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی با تأکید بر توجه به منافع ملی تصریح کرد: متأسفانه برخی هنوز جناحی فکر می‌کنند که معنای آن، فدا کردن منافع ملی به‌پای منافع جناحی است؛ حرکتی که همگان به‌شدت باید از آن پرهیز کنند.

مرجع تقلید شیعیان در ادامه با ارائه رهنمودهایی در حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی اضافه کرد: بیکاری یکی از معضلات اساسی جامعه امروز است و دولت باید با اطلاع‌رسانی بیشتر، دستاوردهای خود را در این حوزه برای مردم تشریح کند و برای حل قطعی مشکل اشتغال، همچنان اهتمام داشته باشد.

‌آیت‌الله ‌مکارم‌شیرازی در ادامه، توزیع نامناسب یارانه‌ها را یک معضل برای اقتصاد کشور دانست‌ و گفت: در حالی که کشور برای پیشبرد طرح‌های مرتبط با تولید و آبادانی و اشتغال به‌شدت نیازمند سرمایه است، مشکل بزرگ توزیع یارانه به‌صورت عمومی باید حل شود./تسنیم

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن