امروز: دوشنبه 7 خرداد 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 3124
تاریخ انتشار: 11:49 ق.ظ - جمعه 1393/08/23
چاپ این پست
رحیم پور ازغدی
پیش از خطبه های نماز جمعه 23 آبان

رحیم‌پور ازغدی: امروز تشیع انگلیسی می‌خواهد تفکر امام و انقلاب را نابود کند / این استاد حوزه و دانشگاه در سخنرانی پیش از خطبه‌های جمعه تهران افزود: “تشیع انگلیسی” به اندازه وهابیت خطرناک است و در مشهد، قم، اصفهان و نجف مدرسه علمیه دارد/ من کی گفتم عزاداری برای حضرت محسن(ع) بدعت است چرا دروغ می‌گویید؟ 24 […]

رحیم‌پور ازغدی: امروز تشیع انگلیسی می‌خواهد تفکر امام و انقلاب را نابود کند / این استاد حوزه و دانشگاه در سخنرانی پیش از خطبه‌های جمعه تهران افزود: “تشیع انگلیسی” به اندازه وهابیت خطرناک است و در مشهد، قم، اصفهان و نجف مدرسه علمیه دارد/ من کی گفتم عزاداری برای حضرت محسن(ع) بدعت است چرا دروغ می‌گویید؟

24 آبان 93

دانلود فیلم کامل سخنرانی

حجم : 313 مگابایت

برنامه "طرحی برای فردا" با سخنرانی دکتر رحیم پور ازغدیبرنامه "طرحی برای فردا" با سخنرانی دکتر رحیم پور ازغدی

به درخواست کاربران محترم، کلیپ سخنرانی استاد رحیم پور، تقدیم می گردد :

 کلیپ تصویری

حجم : ۷۵٫۵ مگابایت

 کلیپ صوتی

حجم : ۲۶٫۲ مگابایت

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه گفت: تشیع لندنی به اندازه وهابیت خطرناک است. امروز اینها شبکه‌های ماهواره‌ای راه انداخته‌اند و در مشهد و قم و اصفهان و نجف در حال تربیت طلبه‌اند. اینها همان‌هایی هستند که وقتی 15 خرداد شد امام گفت ما عزاداریم و امسال جشن نیمه شعبان نمی‌گیریم گفتند خمینی(ره) سیاسی است.

به گزارش فتن٬ حسن رحیم پور ازغدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه گفت: روایات اهل بیت در توصیف شیعیان دو گونه است؛ یک دسته روایاتی که می‌گویند شیعیان چه کسانی هستند و دسته دیگر روایاتی که می‌گویند چه کسانی شیعه نیستند. کسانی که به حسین بن علی(ع) نامه نوشتند و او را دعوت کردند ادعای شیعه بودن داشتند.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ما دو نوع عزارداری و محرم داریم گفت: اولین روضه رسمی را برای امام حسین(ع) را یزید خواند و اولین روضه حقیقی را زینب(س) خواند؛ امروز در جامعه شیعه هم دو تیپ عزاداری و مداح داریم؛ ما هم روضه زینبی داریم و هم روضه یزیدی.

رحیم پور ازغدی با اشاره به اینکه با دو نوع اسلام و تشیع از نگاه امام و رهبری داریم گفت: ما کسانی داریم که به تعبیر امام(ره) اسلام آمریکایی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب تشیع انگلیسی دارند.

وی ضمن اشاره به جنجال‌هایی که اخیراً پیرو سخنانش ایجاد شده بود گفت: حرف‌هایی را بنده زدم که عده‌ای جاهل و عده‌ای که اسلام‌شان اسلام آمریکایی و تشیع لندنی است درباره آن جنجال به راه انداختند. به جای آن که حرف‌ها را به طور کامل از صداوسیما پیگیری کنند تکه‌های گزینش شده‌ای از آن حرف ها را در شبکه‌های ماهواره ای پخش کردند. 90 درصد هیأت‌های ما برای خدا و به عشق اباعبدالله کار می کنند و اگر هیأت های عزاداری نبودند اصلاً عزاداری اباعبدالله فراموش می شد. اما مجالسی هست که آبروی شیعه را می برد که ان شاالله ریشه این هیأت ها خشک شود.

وی در ادامه افزود: برخی از مداحان برای یک دهه عزاداری سی، چهل میلیون پول می‌گیرند. اینها اگر روز عاشورا بودند به صحنه نمی‌آمدند. اینهایی که در مجالس‌شان می گویند من رقاصه عباسم هیچکدام حاضر نیستند با داعش بجنگند. امام حسین(ع) فرمود الناس عبید الدنیا و الدین لعق علی السنتهم… فاذا محصوا بالبلاء قل الدیانون. هنگامی که باید از جان و آبرو بگذرند فرار می‌کنند. آن کسانی به اباعبدالله(ع) و حضرت محسن ارادت واقعی داشتند که در بدر و خیبر و زیر آتش و بمباران ایستادگی کردند و جنگیدند نه شما شیعه‌های انگلیسی که کمک می کنید به وهابیت و فیلم عزاداری‌های‌تان را در شبکه های ماهواره‌ای پخش می‌کنند. شماها طرفدار حضرت محسن نیستید. کاسب اید.

دکتر رحیم پور در ادامه تأکید کرد: هدف دشمن و وهابیت این است که نشان دهند شیعه احمق است و جنگ داخلی راه بیندازند. بنده این افتخار را دارم که توسط وهابیت تهدید به ترور شدم و احتمالاً توسط این شیعه‌های انگلیسی نوکر لندن نیز این افتخار نصیبم خواهد شد.

وی در واکنش به بازتاب هایی که اخیرا برخی شبکه های شیعی لندن نشین به اظهاراتش در خصوص برگزاری دهه محسنیه دادند گفت: من این سخنان را از سخنان برخی مراجع برداشت کردم؛ چند وقت پیش دو تن از مراجع گفتند آنچه سفارش شده دهه محرم است و اگر بخواهید دهه های دیگری درست بکنید عزاداری سید الشهدا تحت الشعاع قرار می‌گیرد؛ برخی هم آمدند گفتند “ما دهه چهارم فاطمیه را هم در اسناد پیدا کردیم و بعد دهه محسنیه و انشالله می‌خواهیم “شهر”(یک ماه) عزاداری محسنیه برگزار کنیم”؛ خب این کارها باعث میشود مردم از عزاداری ها بیزار شوند؛ برخی گفتند علمایی که می‌گویند دهه های محسنیه و غیره را برگزار نکنید بی ولایت هستند.

این عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه گفت: ما پرسیدیم چرا به معارف اهل بیت کار ندارید بعد دروغ بستند و گفتند فلانی گفته است که اصلاً حضرت محسن نبوده است و گفته است عزاداری برای حضرت محسن بدعت است. چرا دروغ می گویید؟ این حرف هایی که می گویند محبت کافی است این حرف های مسیحی ها و بودایی هاست. یک عده شیعیان واقعی اند و عده ای شیعیان قالتاق که ربا می خورند و گران فروشی می کنند و دروغ می گویند. اینها امام خمینی(ره) و شهید مطهری را هم لعن می کنند.

دکتر رحیم پور ازغدی ضمن اعلام این هشدار که شیعیان لندنی به اندازه وهابیت خطرناک است گفت: امروز اینها شبکه های ماهواره ای راه انداخته اند و در حال تربیت طلبه اند. اینها همان هایی هستند که وقتی 15 خرداد شد امام گفت ما عزاداریم و امسال جشن نیمه شعبان نمی گیریم گفتند خمینی(ره) سیاسی است و ما نیمه شعبان را رها نمی کنیم.

وی در ادامه افزود: به آنهایی که به ما گفتند به کوری چشم مراجعی که اهل ولایت نیستند ما دهه محسنیه و اصلاً شهر محسنیه می گیریم گفتم یک روایت از حضرت زهرا(س) بخوانید بلد نبودند. اینها شاه و صدام و داعش را می پذیرند ولی با خمینی و خامنه ای و مطهری درگیر می شوند. اینها به انقلابیون با بغض نگاه می کنند. کینه ای که به امام خمینی داشتند به شاه نداشتند. اصلاً کینه ای نسبت به شاه نداشتند.

دکتر رحیم پور با دعوت همه هیأت های مذهبی به خواندن منشور مداحی رهبری که اخیراً منتشر شده است گفت: یک کلمه ایشان گفت که لخت نشوید چه سروصداهایی به راه انداختند. از اول جمادی الاولی تا 20 جمادی الثانی 50 روز عزاداری می کنید و یک روز تولد می گیرید ولی چیزی از معارف حضرت زهرا نمی دانید.

رحیم پور ازغدی با بیان اینکه شیعیان لندنی به اندازه وهابی ها خطرناک هستند و در قم و اصفهان و نجف مدرسه علمیه دارند گفت: امروز تمام مداحان باید بروند منشور رهبر معظم انقلاب در مورد مداحی را بخواهند، البته اگر برخی نگویند رهبری هم ضد ولایت است، یک کلام ایشان گفتند در هیأت ها لخت نشوید، ولی ببینید برخی چه بلوایی درست کردند؛ تشیع این افراد اطاعت از امام حسین(ع) نیست.

وی افزود: رهبری در این زمینه دستور و حکم حکومتی هم ندادند و تنها به عنوان یک عالِم توصیه کردند، ایشان گفتند وقتی می‌روید پشت بلندگو صد بار میگویید “حسین وای حسین وای” خب چیزی نمیفهمی و یاد نمیگیری بلکه بجای آن حدیث بگویید.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه به برخی آسیب های موجود در عزاداری ها اشاره کرد و گفت: الان آهنگ های مبتذل و لهوی در برخی هیأت ها خوانده می شود و آهنگ های جاز و رپ و راک در برخی هیأت ها راه انداخته اند. قلاده به گردن می اندازند و عوعو می کنند. در همین مشهد این کار را کردند. می خواندند : کنم عوعو دهم دست ولایت و جمعیت دو دقیقه عوعو می کنند. می خوانند که یک تکه استخوان امشب بس است ما را. ذکر اباعبدالله(ع) وسط صدای سگ. در هیأت های لخت می شوند و تلوتلو می خورند و می خوانند: ما گر ز سر بریده می ترسیدیم/ در محفل عشاق نمی رقصیدیم. رقص خون در بدر و خیبر بود. رقص خون شهادت عباس (ع) بود که فرمود : والله ان قطعتموا یمینی انی احامی ابداً عن دینی. شما اصلاً درد دین ندارید.

وی افزود: امروز این دست عزاداری ها را در شبکه های وهابی پخش می‌کنند و می‌گویند خب حال حسین عاقل‌تر بود یا یزید؟؛ امروز باید منشور رهبری برای مداحی را توزیع کنند و هرکسی اشکال دارد باید اشکال کند.

وی ادامه داد: می گویند امام(ره) باید آن دنیا جواب دهد چون گفته است با قاتلان حضرت زهرا(س) اتحاد کنید. بروید به مناطق اهل سنت ببینید آیا این برادران ما قاتلان فاطمه زهرا هستند؟ برخی از آنها برای اهل بیت عزاداری می کنند. چرا زیر دیگ وهابیت هیزم می گذارید و می خواهید ایران را به سوریه و عراق تبدیل کنید؟

رحیم پور از غدی با بیان اینکه برخی روحانیون در حوزه‌های علمیه تهمت بی دینی به امام خمینی(ره) زدند چراکه مغتقد بودند شیعه و فقه شیعی را باید از سیاست و مبارزات سیاسی جدا کنید گفت: امروز شیعه انگلیسی در مشهد و قم و اصفهان و نجف مدرسه علمیه دارد و دارد لشگر طلابی را راه می‌اندازد تا تفکر امام و انقلاب و رهبری را تا دهه‌های دیگر از بین ببرد.

حسن رحیم پور ازغدی در پایان سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تصریح کرد: یک عده از اینها در حوزه ریشه دارند. بروید منشور روحانیت امام را بخوانید. امام در منشور روحانیت می گوید: استعمار در فرهنگ حوزه های ما نفوذ کرده است و اولین القای شان جدایی دین از سیاست است. در حالی که جریان عاشورا یک جریان سیاسی است ولی اینها میخواهند با امام حسین و عاشورا حال کنند. ظهور منجی و برپایی عدالت جهانی یک مسأله سیاسی است. امام(ره) می گوید: اول مبارزه اگر میخواستی بگویی شاه خائن است، می گفتند شاه شیعه است. اگر این وضعیت ادامه پیدا می کرد حوزه های ما هم دچار وضعیت کلیسای قرون وسطی می شد که به برکت انقلاب اسلامی این اتفاق نیفتاد.

وی همچنین به تهدید ترور وهابی‌ها علیه خود اشاره کرد و اظهار داشت: این تیم‌های تروری که آمد تا این دانشمندان هسته‌ای را بزنند یک فرد غیر هسته ای هم هدف داشتند که من بودم که متاسفانه خنثی شد؛ دوستان وزارت اطلاعات هم به من گفتند سه تیم از اسرائیل آمده بود به ایران برای ترور که یکی از اهداف آنها تو بودی.

گزیده ای از :‌مهر و نسیم

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

ببلبل در تاریخ 24ام ، آبان 1393:

خدا حفظت کند

اميرحسين در تاریخ 24ام ، آبان 1393:

دم آقاي رحيم پور ازغدي گرم خدا حفظش كنه

علی بیگی در تاریخ 24ام ، آبان 1393:

سلام
سخنرانی اقای پور ازغدی گوش کردم واقعا عالی بود…

مرگ بر زد ولایت فقیه

امید در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

ماشالا به این سواد..بر منکر حضرت محسن لعنت

مریم محمدی در تاریخ 28ام ، آبان 1393:

خداوند این ابوذر زمانه ی کفر و نفاق کنونی و یاور حقیقی امام زمان (ع) را برای سریلندی اسلام و مسلمین حفظ کند ان شا الله.

امید در تاریخ 28ام ، آبان 1393:

گفتن حرف خدا تفرقه اندازی نیست//مرجع دین و شعائر به خدا بازی نیست// در عزاداری و تبلیغ عزای ارباب هیچکس مردتر از /سید صادق شیرازی/ نیست…از رحیم پور ازغی باسواد تر و فقیه تر و عالم تر خیلی هستند که اونها باید راجع به شعائر حسینی نظر بدن…اگر همین حرف رو یه اصلاح طلب میزد ایا قبول میکردین ازش…احتمالا میخوای مثل همیشه سانسور کنی و حرف مخالف خودت رو چاپ نکنی

ابو جعفر در تاریخ 29ام ، آبان 1393:

البته لعنت، ولی خوبه سخنرانی آقای ازغدی رو گوش کنید بعد قضاوت کنید

bahador در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

زنده باد استاد

علیرضا در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

سلام آقا کاش کلیپ صوتی جلسه رو میذاشتید. تا بتونیم دانلود کنیم

سید علی در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

اگه صوتش رو هم میذاشتید با حجم کم برای پخش در واتساپ و … بسیار عالی می شد

محسن در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

خداسایه ی این عقلارابرسرتشیع مستدام بفرماید…

انقلاب در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

دمش گرم ایشاالله خدا حفظش کنه خیلی نترسه

رمضانی در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

چرا فیلم کامل دانلود نمیشه؟

روابط عمومی سایت1 در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

امتحان شد مشکلی نداشت

علی رضا وفا در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

یا ایها ساندیس خور
اگه شما ها واقعا دغدغه اسلام و تشیع رو دارید در مورد این چرت و پرت های رحیم پور ازغدی که حضرت محسن بن علی وجود خارجی نداشته هم مطلب بنوسید این هم اسنادش امیدوارم حداقل آزاده باشد این کامنت نمایش بدید
http://www.shia-news.com/fa/news/79757/%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%84%D9%84%D8%AD%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%AD%DB%8C%D9%85-%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2%D8%BA%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AC%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D8%AA-%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%A8%D9%86-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85

روابط عمومی سایت1 در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

مجید در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

خوب ایکیو توی نماز جمعه ایشون پاسخ همون دروغی که به ایشون نسبت دادند درباره حضرت محسن توضیح دادند

مریم محمدی در تاریخ 28ام ، آبان 1393:

بنده ی خدا ربطی به ایکیوش نداره! شیعه نیوز رسانه ی همون جریان شیعه ی انحرافی و نتدروی ساخته انگلیس تو قمه که این تهمت سازی ها رو علیه ازغدی انجام داده اند اخیرا.

مهدی وفایی پور در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

پسر خوب یا خوب گوش بده صحبت آدما رو بعد نظر بده
و یا
برو ساندیس بخر جایزه ببر

محسن در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

به والله سانديس خوري مملكت امام زمان هزارشرف داردبه ريزه خواربودن خوان ملكه انگليس وپادويي دشمنان شيعه…

سلام خدابرخميني بت شكن كه عزت ماوعزت اسلام است…

بنی آدم در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

اولا ما افتخار میکنیم که ساندیس اسلام شیعی واقعی را میخوریم
در ثانی شما به فکر خودت باش که کوکای آمریکایی میخوری!
واقعا شماها مصداق کسانی هستید که مترادف و هم مسلک با وهابی ها هستید، هم متحجر و افراطی هستید ، هم باب میل دشمنان اسلام گام بر میدارید.
شما خودت اگه منصف بودی با شنیدن همین سخنرانی استاد رحیم پور جواب تهمتی که به ایشون را زدید میفهمیدید.

محمد در تاریخ 3ام ، آذر 1393:

خواهش چرت نگو من خودم تمام سخنرانی ایشون رو از تلویزیون نگاه کردم همچین حرفی نزد در ضمن شیعه نیوز هم شد مدرک 🙂 برو اول فیلم رو ببین بعد بیا نظر بده

امین در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

خدا قوت وبژه به شما استادگرانقدر امام زمان پشت و پناهتون انشاالله

رضا در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

حریفی برای وهابیت. عالی بود دکتر رحیم پور

حسین در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

این شیعه های لندنی همان کسانی هستند که بر سر تولیت حرم حضرت ابا عبد الله بسوی خاندان حکیم اسلحه کشیدند و از مکتب تشیع جز قمه زنی چیز دیگری کسب نکرده اند.

مریم محمدی در تاریخ 28ام ، آبان 1393:

یکی نی بپرسه اگه خوبه این قمه زنی و خیلی ثواب داره و اینا چرا خود صادق شیرازی در ملا عام تو قم قمه نمی زنه ملت مستفیض شن؟!!!!!! یارو مازوخیسم مزمن داره از زجر کشیدن ملل عقب مانده ی فرهنگی مثل افغانستان و پاکستان و … لذت می بره انگار. جریان امام حسین پیام داشته و اون هیهات من الذله بوده در هر زمانی و هر مکانی.

امید در تاریخ 29ام ، آبان 1393:

واقعا که نظر من رو عوض کردی..دیگه سر خودم رو در عزای سیدالشهدا نمیشکنم…البته جدی نگیر

سید علی در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

فوق العاده بود، خدا نگهدارش باشه

آليس در تاریخ 25ام ، آبان 1393:

سلام آقاى وفا ميشه لطف کنى مستند اين حرف آقاى رحيم پورو در مورد حتک حرمتش به حضرت محسن رو بيان کنى

مهدی وفایی پور در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

ممنونم از سخنرانی تاریخیتون آقای رحیم پور ازغدی قهرمان

من نوکر رحیم پور ازغدی ***** حرفایی که بایستی رو، تو زدی
برجک، دشمن ، خودی رفت هوا **** خدا قوت به تو ، تو مرد خدا
شجاعتت سر به فلک کشیده *** دشمنا رو تو خودشون لهیده
خدا بده به هممون چشم باز *** عمل کنیم ، نه هرچی که دلم خواست
شفاف سازی کردی مسائل روز *** شکر خدا ، رسید نیاز امروز
خدا محافظت باشه رحیم پور *** آسایش همراهت باشه رحیم پور

soha در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

این دفعه چقدر متفاوت سخنرانی کردن
انگار سوزی در دل داشتن که در اینجا زبانه کشید
دمش گرم به حال خودم تاسف خوردم که چرا دیر متوجه اوضاع دور و برم میشم

سید در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

سلام در پاسخ به آقای وفا باید بگم این حرفا دلسوزانه بود و هشدار خطر ها و انحرافات در اسلام و شیعه رو نمایان میکرد. حالا شما جاهل هستی و به اصطلاح دیندار به ما ربطی نداره .

محمدعلی شریفی در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

سلام
خدا حاجی رحیم و امثال ایشان را برای دین و انقلاب و مسلمین نگه دارد.
برخی در لباسهای گوناگون نوکر دشمنان اسلام اند. و خواسته و ناخواسته آب در آسیاب دشمن می ریزند.لذا حرف حق برایشان تلخ است
تا سیدعلی را داریم غم نداریم

منتقم در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

سلام
خدا استاد رو حفظ کنه!

خانم در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

درود بر کسی که حق میگوید
به راستی اینان وارثان زمینند.
ما اهل کوفه نیستیم علی ع تنها بماند
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما…امین
صلوات

رضا در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

آدم اگه عقل داشته باشه حقانیت سخنان ایشون رو درک می کنه…………..برای سلامتی شون *صلوات*…..

mohammad tagi sakhaei در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

شمارو به حضرت محسن قسمتون میدم که سخنرانی این کامل این استاد فقید رو گوش کنید بعد در موردش قضاوت کنید ، مطمئن باشید بعضی از افراد ناخواسته دارن به پروژه ی ترور شخصیت این بزرگان توسط انگلیس و صهیونی ها و وهابی و بهایی ها دامن میزنن

بنی آدم در تاریخ 26ام ، آبان 1393:

سلام و درود بر رحیم پور ازغدی
سلام بر هر کسی که با تحجر و خیانت مقابله میکنه
سلام بر هر کسی که روشنگری میکنه
لعنت خدا بر هر کسیکه مغرضانه داره آب به آسیاب دشمنان شیعه میریزه
لعنت خدا بر هر کسیکه دغدغه اسلام نداره ، ولی در لباس شیعه تمام عزمش برای ضربه به شیعه عزم شده است.
خدا امثال آقای ازغدی را حفط کنه . روشنفکر دینی واقعی هستن.

محمد در تاریخ 27ام ، آبان 1393:

سلام واقعا خدارو هزار مرتبه شکر که در مذهب شیعه اینطور آدم هایی هست خدا نگهدارت باشه
آی مردم جدی بگیرید این حرفارو دشمن ما گرگ پیرو آمریکا و امثال اینهاست خیلی روی تشیع کار میکنند کاری نکنید که دل آقا ب درد بیاد
لعنت خدا به هرچی انسان بی بصیرته

شکیب در تاریخ 27ام ، آبان 1393:

واقعا عالی بود هر کی این حرف ها رو قبول نداره بره تو ولایتی بودنش شک کنه

علی خدامی در تاریخ 28ام ، آبان 1393:

ای نادانان شماکه نیم ساعت حرف های ازغدی راگوش دادید نیم ساعت هم حرفهای اقای شیرازی راگوش کنید اگر لذت ازایشان نبردید امتحان کنید

ایرانی در تاریخ 29ام ، آبان 1393:

بحث لذت نیست!!!!!عزیزم!

بحث سراین است که عقل کدام یک راتایید می کند!

علی در تاریخ 12ام ، آذر 1393:

من یکی از همون نادونام که شما فرمودی

حرفای آقای شیرازی رو هم بسیاریش رو گوش کردم.

بغیر از مغلطه و حرفهای سطحی چیز دیگه ای توش ندیدم.

لذت که نبردم هیچ حالمم………

عاشق امام و رهبری در تاریخ 29ام ، آبان 1393:

برادر دانشمند جناب آقای دکتر ازغدی ، همواره پاینده باشی و پته جیره خورای استعمار و زالو صفتان آنان را همواره برملا سازی ، آنانی که مهرشان خاک انگلیس و کعبه شان ، کاباره های لسانجلس، احسن بر ر.حیه جهادی شما .

حمزه در تاریخ 30ام ، آبان 1393:

سلام بر سیدالشهدا
تشیع انگلیسی و آمریکایی تشیعی است که شبکه هایش در آمریکا و انگلیس اداره میشود و از حمایتهای خاندان شیرازی برخوردار است. همان تشیعی که همسر پیامبر را نعوذبالله فاحشه میخواند و اینگونه در ریخته شدن خون شیعیان شریک میشود. همان تشیعی که درباره اسرائیل و آمریکا اظهار نظر نمیکند.
دغدغه تشیع انگلیسی دغدغه ی بی خطرست٬ در مغزش بویی از معارف قرآنی و اهلبیت نپیچیده است.
تشیعی که جیبش را انگلیسیها پر میکنند و حنجره اش را ملودیهای خواننده های راک و متال.
تشیعی که از دین٬ نان میخورد … تشیع غالیان و افراطیون که جز به شکم و زیر شکم به چیز دری نمیاندیشند و هر آنچه آن را تامین کند والایش میخوانند…
این امام خمینی بود که ۱۴ سال در مخالفت با رژیم پهلوی تبعید گشت و آن زمان سیدصادق طلبه ای بیش نبود و اگر بخوانید سرگذشتش را میبینید که هوس جاه و مقام چگونه او را به مخالفت با حرکت انقلابی امام کشاند…
امام بود که مقابل آمریکا ایستاد و نهضت دفاع ازمردم فلسطین را راه انداخت٬ و به شیعه قدرت و روح دوباره بخشید…

خدا عاقبت همه ی ما را بخیر کند

حسین در تاریخ 22ام ، دی 1393:

امام صادق در کامل الزیارات میفرماید کسی که از دین پول دربیارد روباه صفت است
همین آقای نسبتا محترم ازدین نون شبشو درمیاره

علی در تاریخ 1ام ، آذر 1393:

خداوند ایشان را حفظ کند. تنها کسی که می تواند پاسخ این تندروها را بدهد.

ارمیا در تاریخ 1ام ، آذر 1393:

سلام…
لطفا فیلم جدید ایشون که توی مشهد سخنرانی کردن و از تلویزیون هم پخش شد رو بزارید
با تشکر

صادق صبور در تاریخ 2ام ، آذر 1393:

خيلي عالي بود سخنان دكتر مدتها بود منتظر بودم اين حرفها از دهان يك مرد باجرات خارج شود ان شالله همه مردم به اين ده درصد مداحان نامسلمان تذكر بدهند و بساطشان را برچينند .بازهم دمتان گرم

محمد در تاریخ 3ام ، آذر 1393:

درود بر استاد و متاسفم برای یه عده متحجر خشک مغز که جزء فخاشی و تهمت کاری دیگه ندارند

hasan در تاریخ 12ام ، آذر 1393:

شیعه نیوز = وهابی نیوز

نصیری در تاریخ 12ام ، آذر 1393:

سلام علیکم

خداوند انشالله پشت و پناه شماباشه

دست امام زمان یاور شماا

محمد حسین در تاریخ 13ام ، آذر 1393:

و لا یزید الظالمین الا کفورا
ظرفی که نجس است اگر با عسل هم پر شود پاک نمی گردد.
ابتدا ظروفتان را پاک کنید سپس سخنان استاد را گوش فرا دهید تا در شما اثر کند.
والسلام علی من اتبع الهدی

کلب الرقیه در تاریخ 18ام ، آذر 1393:

اگه من اونجا بودم ساکت نمی نشستم گوش بدم یه کاری میکردم…………..

مهدی غروی در تاریخ 23ام ، آذر 1393:

بسم‌رب الشهدا و الصدیقین. الهی شکر که اگر اطلاعات مان کم است هستند بزرگ مردانی که در راه اىمه در راه پیغمبر که همان راه خداست رو شنگری کنند که ما راه راگم نکنیم خداوند اقای رحیم پور ازغدی را حفظ کند انشاالله منم حاظرم در رکاب امام خامنه ای و ولایت مردانی چون استاد خدمت گذار باشم

ج - ب در تاریخ 28ام ، آذر 1393:

با سلام و تشکر فراوان از استاد رحیم پور
2 خواهش داشتم در صورت امکان.
1- گزیده ای از سخنرانی استاد رحیم پور به طوری که تحریف نشه و تمام معنی را برسونه درست کنید تا به وسیله وایبر و امثال اون با موبایل در اختیار مردم قرار بگیره تا استفاده کنند.
2- یه مناظره در تلوزیون به صورت پخش مستقیم بین استاد رحیم پور و آقای شیرازی انجام بشه تا معلوم بشه با سواد و دلسوز واقعی کیه.

بی طرف در تاریخ 2ام ، دی 1393:

خدا لعنت کند ازغدی را که باعث میشود دشمنان به ما بخندند. کمرنگ کردن حضرت محسن ع، خوبه؟ خداکنه زودتر خبر به درک واصل شدنتو بدن…

بی طرف در تاریخ 2ام ، دی 1393:

حروم لقمه
ازغدی را که باعث میشود دشمنان به ما بخندند. کمرنگ کردن حضرت محسن ع، خوبه؟ خداکنه زودتر خبر به درک واصل شدنتو بدن…

ج ب در تاریخ 3ام ، دی 1393:

با سلام
برادر یا خواهر گرامی
اگر واقعاً شیعه اهل بیت علیهم السلام هستید باید سیره و روش آن بزرگواران را سرلوحه زندگی خودتون قرار بدید. اهل بیت علیهم السلام حتی به دشمنانشون هم دشنام و توهین نمی کردند. بهتره اگر نظری دارید در کمال ادب و احترام بیان کنید.
در ضمن آقای ازغدی چند بار اعلام کردن که این نظریه درست نیست و دشمنان با سانسور کردن اخبار قصد فتنه انگیزی دارند. تعصب شما نسبت به حضرت محسن علیه السلام قابل تقدیره اما تعصب همراه آگاهی و بصیرت بهتره.

سیدرضا در تاریخ 4ام ، دی 1393:

من موندم توش این همه رهبرمون میگه اتحادسنی وشیعه چرااتحادبین شیعه وشیعه نداریم .اون ازوضعیت فرقه بازیهای شیعیان عراق واین هم ازمرکزتشیع جهان ایران.خداعاقبت هممون روبخیربگذرونه اینوفقط امام زمان حل میکنه وبس.
اللهم عجل لولیک الفرج

سیدرضا در تاریخ 4ام ، دی 1393:

اغثنایامثتقیث

علی در تاریخ 7ام ، دی 1393:

خدا از عمر من برداره بزاره رو عمرش سلامتیش صلوات

صبا دادفر در تاریخ 8ام ، دی 1393:

بهترین سخنران تودنیا استاد ازغدی هست که واقعا اگه هیچی ازدنیا هم ندونی بازم حرفاش رو میفهمی وتصدیق میکنی

صبا دادفر در تاریخ 8ام ، دی 1393:

بهترین سخنران تودنیا استاد ازغدی هست که واقعا اگه هیچی ازدنیا هم ندونی بازم حرفاش رو میفهمی وتصدیق میکنی .کسایی که به ایشان ناسزا میگن فهمشون پایینه

مهدی میرزائی در تاریخ 8ام ، دی 1393:

خدا به ایشون طول عمر بده

حسین در تاریخ 22ام ، دی 1393:

این همون کسی هستش که وجود حضرت محسن رامنکرشده
خاک برسرما که باوجود بزرگان شیعه،این چنین افرادی واسه شیعه تعیینو تکلیف میکنن
امروز منکرحضرت محسن میشن فردا منکر بی بی رقیه بعدشم میگن اصن حسینی نبوده
برمنکرین سقیفه لعنت حالا هرکی میخواد باشه

محمد قظبی در تاریخ 9ام ، بهمن 1393:

درود بر سرباز ولایت، ما جوانان نیازمند روشنگری و بی پرده سخن گفتن شما هستیم

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن