امروز: چهارشنبه 1 اسفند 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 31351
تاریخ انتشار: 3:18 ب.ظ - دوشنبه 1395/03/3
چاپ این پست
فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام‌حسین(ع):

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: جوانان عزیز! آینده برای شماست؛ شمایید که باید این تاریخ را با عزتش نگه دارید؛ خرمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، در میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است.

به گزارش فتن،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، فرمانده معظم کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) به تبیین منطق قرآنی و اسلامی جهاد کبیر به معنای ایستادگی و تبعیت نکردن از جبهه استکبار و ابعاد و الزامات آن در نظام جمهوری اسلامی پرداختند و با اشاره به تلاش ها و برنامه ریزی های گسترده جبهه استکبار برای نفوذ و تغییر هویت نظام اسلامی گفتند: مهمترین وظیفه مراکز دانشگاهی و حوزوی، عناصر و جوانان مومن و انقلابی و همچنین سازمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام سنجیده و هوشمندانه برای تبیین و روشنگری ژرفا و عمق شعارهای انقلاب و پرهیز از اقدامات سطحی، کادرسازی برای آینده و تدوین علمی تجربه های متراکم و شگفت انگیز انقلاب در طول 38 سال گذشته است.

– جوانان عزیز! آینده برای شماست؛ شمایید که باید این تاریخ را با عزتش نگه دارید؛ خرمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، در میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است؛ البته ویرانی‌های جنگ نظامی را ندارد، بالعکس آبادانی به دنبال دارد اما سختی‌اش بیشتر است.

– امروز برای نظام اسلامی، جنگ نظامی، احتمال ضعیفی است. لکن جهاد باقی است. در بین جهادها جهادی وجود دارد که خداوند آن را «جهاد کبیر» نام نهاده: «و جاهدهم به جهاداً کبیراً». جهاد کبیر یعنی تبعیت نکردن از دشمنی که با او در میدان مبارزه قرار گرفته‌ایم؛ تبعیت نکردن از دشمن در میدان اقتصاد، سیاست، فرهنگ و هنر، جهاد کبیر است. این عدم تبعیت آن‌قدر مهم است که خدا مرتباً پیغمبر را نسبت به آن توجه می‌دهد./نسیم

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن