امروز: جمعه 1 آذر 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 31453
تاریخ انتشار: 10:11 ق.ظ - پنج شنبه 1395/03/6
چاپ این پست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به دیدار فائزه هاشمی رفسنجانی با اعضای فرقه بهائیت تاکید کرد: وقتی آقای هاشمی خانواده خود را نمیتواند اداره کند، چطور ادعای اداره جامعه را دارد.

به گزارش فتن، اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفت‌وگو با تسنیم درباره دیدار فائزه هاشمی رفسنجانی با اعضای فرقه ضاله بهائیت، این فرقه را جمعی از جاسوسان انگلیس و صهیونیستها عنوان کرد و گفت: فائزه هاشمی بدون شک از روی عناد خود با نظام اسلامی به دیدار بهائیان رفت.

وی تاکید کرد:کسانی که نظام اسلامی، عدالت را درباره فتنه‌انگیزیشان اجرا کرده، حق را بر نمی‌تابند لذا با کسانی هم سخن می‌شوند که از نظر اسلام و نظام، انحرافی و طرد شده‌اند.

کوثری با تاکید بر اینکه باید آقای هاشمی رفسنجانی به‌گونه ای‌ با این قضیه برخوردکند که تکرار ناپذیر باشد، تصریح کرد: وقتی آقای هاشمی خانواده خود را نمیتواند ادارهکند، چطور ادعای اداره جامعه را دارد.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

زهرا رستمی در تاریخ 6ام ، خرداد 1395:

سلام تعجب می کنم با این همه مدارکی که در دست است خائنین به این مملکت خیلی آزاد و متکبرانه راست راست راه میروند و به ریش این ملت مظلوم می خندندآخر قوه‌ی قضائیه چرا دست از مسامحه کاری بر نمی دارد و خلاصه منتظر چه چیزی است.گویا همه دست به دست دادند تمام هستی این ملت را به غارت بدهند.و هرکسی از جای خود بلند شود برای خود نشان دادن ابرازه نظری کند .

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن