امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 31927
تاریخ انتشار: 8:54 ب.ظ - یکشنبه 1395/03/16
چاپ این پست
حجت الاسلام پناهیان (استاد حوزه و دانشگاه) درگفت و گو با فتن:

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان گفت: متاسفانه عده ای در داخل کشور به دنبال تحریف خط امام و ارتباط با آمریکا هستند.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان در گفتگو با فتن با اشاره به غرب گرایی برخی از افراد داخلی کشورمان اظهار کرد: افرادی که به حمایت از جانب کشورهای غربی دل خوش کرده اند و به آمریکا اعتماد دارند، افراد ساده لوحی هستند.

وی با تاکید بر حفظ آرمان های اصیل انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: به طور یقین دشمنان هیچگاه خیر خواه ما نبوده و نخواهند بود و ساده اندیشی های افراد داخلی به ضرر ملت ایران تمام خواهد شد.
حجت الاسلام پناهیان ادامه داد: ثمره نفوذ و سلطه آمریکا در کشورها، بوجود آمدن گروه های تکفیری در کشورهایی نظیر عراق و افغانستان می باشد و به طور یقین این نفوذ چیزی جز خسارت برای این کشورها به دنبال نداشته است.

این استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: کسانی که می گویند قطع رابطه ایران با آمریکا، خواست صهیونیست هاست و حزب اللهی ها را متهم به اهداف صهیونیستی می کنند، این افراد در واقع امام را به صهیونیست ها تشبیه می کنند چون امام خمینی(ره) هم بسیار قاطع دنبال قطع رابطه با آمریکا بودند.
وی در پاسخ به این سوال که نظر شما در خصوص افرادی که قطع ارتباط با آمریکا را افراطی گری و مطلوب صهیونیست ها میدانند، چه می باشد، پاسخ داد: حضرت امام خمینی(ره) هم مخالف ارتباط با آمریکا بودند و آنها را شیطان بزرگ خطاب می کردند، و اگر کسی قطع ارتباط با چنین شیطانی را نهی میکند به طور یقین از راه امام منحرف شده است.

حجت الاسلام پناهیان ادامه داد: حضرت امام به خاطر این به دنبال قطع رابطه با آمریکا بودند که به ایران ضرری نرسد اما صهیونیست ها با هدف ضربه زدن به ایران خواهان قطع ارتباط ایران و آمریکا بوده و هستند و افرادی که ارتباط با آمریکا را برای کشور مفید می دانند در حقیقت مبنای اسرائیلی این قضیه را پذیرفته اند و به آن اعتقاد دارند.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن