امروز: پنج شنبه 27 تیر 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 337
تاریخ انتشار: 4:19 ب.ظ - سه شنبه 1393/02/2
چاپ این پست
آیت الله العظمی سید صادق شیرازی

یکی از جریاناتی که در دو سه سال اخیر قوت گرفته و در حال رشد و نمو است جریان جعلی شیعه نمایی است که در حاشیه و متن بیوت یکی از مراجع تقلید قم به نام شیرازی شکل گرفته است. جریانی که یکی از بسترهای رشدش را از طریق هیات­های مذهبی دنبال می­ کند، این […]

یکی از جریاناتی که در دو سه سال اخیر قوت گرفته و در حال رشد و نمو است جریان جعلی شیعه نمایی است که در حاشیه و متن بیوت یکی از مراجع تقلید قم به نام شیرازی شکل گرفته است.

جریانی که یکی از بسترهای رشدش را از طریق هیات­های مذهبی دنبال می­ کند، این جریان غیرمعقول که بدون نگاه به مکان و زمان و بدون توجه به مسائل جاری در جهان اسلام، به اشاعه بدعت­هایی می­پردازد که نتیجه آن جز کشتار شیعیان بی­گناه نیست.

 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

شبکه‌های ماهواره­ای متعدد، امپراتوری اینترنتی و مراکز وسیع آموزشی در کشورهای مختلف اسلامی، تنها ثمره بخشی از حمایت‌های مادی و توزیع پول‌های کلان این جریان است. این در حالی است که کشورهای اروپایی شبکه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران را می‌بندند و شبکه المنار حزب­الله در بسیاری از ماهواره‌ها توقیف شده و اجازه پخش ندارد.

این جریان باوجود اینکه ادعای حمایت و دستگیری از تمام شیعیان و محبان اهل بیت را دارد، اما در ماجرای سوریه کوچک­ترین اظهارنظری نکرده است. حتی زمانی­که دشمن در صدد تخریب مرقد مطهر حضرت زینب(سلام الله علیها) بود هیچ عکس ­العملی از این فرقه نشان داده نشد. تکته جالب ماجرا جایی است که تنها جریان مسلمانی که بعد از تکفیری‌ها علیه سید حسن نصر الله در لبنان فعالیت می‌کند، این جریان است.

راهکار این فرقه در جذب هیئات مذهبی تاکید بر هیات غیرسیاسی است. دلیلی که این جریان بر این مساله اقامه می کند فرار مردم عادی از هیئات با بیان مسائل سیاسی است. ولی این فرقه در اصل، به دنبال ایجاد شکاف بین هیات­ ها و نظام اسلامی هستند.

در ادامه به بخشی از تاریخچه فعالیت و اندیشه­ های انحرافی این جریان اشاره خواهیم کرد:

از نمازخواندن پشت امام تا مقابله با انقلاب اسلامی

آیت‌الله سید محمد شیرازی برادر بزرگ‌تر شیرازی‌هاست که از همان ابتدای مطرح شدن امام به عنوان زعیم تشییع با ایشان مشکل پیدا کرد. با وجودی که مرحوم آیت‌الله شیرازی هنگام ورود امام به کربلا استقبال بسیار خوبی از ایشان به عمل آورد و حتی از امام خواست که به جای او در صحن امام حسین نماز جماعت بخواند، اما پس از رحلت آیت‌الله العظمی حکیم و طرح مرجعیت آیت‌الله شیرازی از سوی کربلایی‌ها این روابط تیره و سرد شد.

در خاطرات روز ورود امام به کربلا و سنگ تمام سید محمد شیرازی در استقبال از امام گفته شده است: «عصر روز جمعه ۱۶/۷/۴۴ امام خمینی همراه با شهید سید مصطفی و شماری از علما و روحانیان عازم کربلا شد. در سی کیلومتری شهر کربلا در قصبه «مسیب» نزدیک پانصد نفر از علما و محصلان علوم اسلامی کربلا و نجف و شماری از مردم به استقبال امام شتافتند. هنگام ورود به کربلا بلندگوی صحن مطهر امام حسین (ع) به صدا در آمد و ورود امام خمینی را به پیشگاه قهرمان شهید کربلا حضرت حسین بن علی علیه السلام و عموم اهالی آن شهر مقدس تبریک گفت و رو به آستانه حضرت امام حسین (ع) کرد و گفت: «امروز یکی از فرزندان فداکارت که به پیروی از راه و فکر تو قیام کرده و آوارگی کشیده به حضورت می­آید» آنگاه خطاب به امام خمینی گفت: «ای مجاهد!، ای قائد! به شهر جدت حسین خوش آمدی». پلاکاردی در درب قبله صحن مطهر حضرت امام حسین (ع) بالا برده بودند که این شعار روی آن جلب نظر می‌کرد: «ترفوف رایه­الاسلام بید آیه الله الخمینی»

13910830000138 PhotoL آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست
«سید محمد شیرازی نفر دوم سمت راست در استقبال از ورود امام به کربلا»

در همین حال در مدخل شهر کربلا پشت صحن حضرت ابوالفضل و درب صحن حضرت سیدالشهدا (ع) چندین رأس گوسفند از طرف اهالی شهر قربانی شد… پس از زیارت، نماز مغرب و عشا را بنا به درخواست آقای سید محمد شیرازی به جای او در صحن مطهر برگزار شد و انبوهی از روحانیان و مردم به او اقتدا کردند. پس از پایان نماز آقای شیرازی از طرف اهالی کربلا از امام خواست که اقلاً برای یک هفته در کربلا توقف نماید. این درخواست از طرف امام پذیرفته شد و امام مدت یک هفته ای که در کربلا توقف داشتند نماز را به جای آقای شیرازی به جماعت برگزار می‌کرد. در شب اول ورود امام به کربلا در اقامتگاه او نزدیک به پانصد نفر از روحانیان و مردم اطعام شدند و جشن باشکوهی به مدت سه روز در کربلا برگزار شد و اشعار و قصاید زیبایی در مدح ایشان و نهضت اسلامی ایران سروده و خوانده شد.»

آیت‌الله خویی: کار این سید، شبهه‌ناک است

البته مهم‌ترین مخالفت‌ها با مرجعیت این آیت‌الله جوان مقیم کربلا از سوی آیت‌الله خویی و آیت‌الله سید محمود شاهرودی صورت گرفت و این دو مرجع تقلید در موضع‌گیری‌های تندی اجتهاد سید محمد شیرازی را زیر سؤال برده و طرح مرجعیت وی را مشکوک قلمداد کردند.

آیت‌الله العظمی سید ابوالقاسم خویی و آیت‌الله العظمی شاهرودی هر یک به طور جداگانه اعلامیه‌ای علیه ایشان صادر کردند. آقای شاهرودی در اعلامیه‌اش متذکر شده بود که آقای شیرازی مجتهد نیست و شاهد بر این مدعا، نیز استاد وی آقای شیخ یوسف حائری است که در نوشته‌ای تصریح کرده، آقای شیرازی به حد اجتهاد نرسیده است. در مرحله بعد حمله‌ها، شدت بیشتری پیدا کرد و مرحوم آقای خویی در سئوالی که از ایشان شده بود طوری جواب داده بود که حیثیت ایشان خدشه‌دار شد… مرحوم آیت‌الله العظمی سید ابوالقاسم خویی در جواب مرقوم کرده بود که کار این سید، شبهه‌ناک است و دادن وجوهات به وی جایز نیست.

سید محمد شیرازی که در ابتدای جنگ، مردم عراق را به رهبری امام خمینی دعوت کرده بوده در یک اقدام عجیب مرگ آقا مصطفی را ساخته و پرداخته خود انقلابیون دانست!

بیت آقای شیرازی، پاتوق مأموران ساواک ایران بود

عدم ارتباط با امام تا زمان عزیمت آقای شیرازی به کویت ادامه یافت، اما بعد از استقرار ایشان در کویت، دوستان و حامیان ایشان حملاتی را علیه امام ترتیب دادند و شروع به بدگویی و بستن اتهام‌های ناروا علیه ایشان کردند و در این زمینه بعضی از نزدیکان آقای شیرازی با تفسیق و حتی تکفیر حضرت امام کار را به اوج خود رساندند و این ناسزاها از آن زمان و حتی بعد از ورود آقای شیرازی به ایران ادامه یافت.

07 500x300 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

در زمینه مسائل سیاسی نیز بعضی از دوستان و هواداران حضرت امام مثل آقای محتشمی و آقای فردوسی‌پور که برای سخنرانی و امور دیگر به کویت می‌رفتند، نقل می‌کردند که بیت و بیرونی آقای شیرازی، پاتوق مأموران ساواک ایران است و خود ایشان هم به ما توصیه می‌کند که دست از مبارزه علیه شاه برداریم و سخنی ضد رژیم نگوییم.

با این وصف حضرت امام در تمام این مراحل از موضع‌گیری صریح و علنی درباره ایشان، همچنین اجتهاد و عدالت او خودداری می‌کرد. یک بار جمعی از کویتی‌ها خدمت امام رسیدند و درباره آقای شیرازی و این که ایشان مجتهد و عادل هست یا نه، سوال نمودند؛ ولی حضرت امام نفیاً یا اثباتاً جوابی ندادند که موجب ناراحتی این‌ها و بعضی از بزرگان مثل آقای خویی شده بود.

این در حالی بود که سید محمد شیرازی به درخواست علمای بزرگ عراق برای ارجاع مردم به مرجعیت امام چنین پاسخ داده بودند: «جواب آقای شیرازی این بود که دوستان صلاح ندیدند که من، مردم را به آقای خمینی ارجاع بدهم؛ بنابراین بنده بر سر همان ادعای مرجعیت و الامام المجدد بودن هستم و خداوند ما را از شر اغیار حفظ خواهد کرد.»

ماجراجویی در تدفین پیکر مرجعیت شیعه

خانواده شیرازی‌ها حتی از جسم برادرشان برای اعلام مواضع سیاسی‌شان علیه نظام جمهوری اسلامی دریغ نکردند ایشان علی‌رغم اینکه به دستور رهبری در صحن حرم حضرت معصومه برای قبر سید محمد شیرازی جایابی صورت گرفت در یک اقدام ناصواب تشییع جنازه برادرشان را به یک میتینگ سیاسی تبدیل کردند و اقدام به ایجاد بلوا و آشوب در شهر مقدس قم کردند که بنا به استشهادات شاهدان عینی مورد اعتراض بسیاری از اهالی قم قرار گرفت. در این هنگام است که نیروهای امنیتی در مقابل ایجاد چنین آشوبی ایستادگی کرده و تابوت سید محمد شیرازی را برای دفن به حرم مطهر انتقال می‌دهند. این ماجرا تا سال‌ها مستمسکی برای خانواده شیرازی‌ها برای حمله به شخص مقام معظم رهبری قرار گرفت و این اتفاق در حالی صورت گرفت که رهبر انقلاب، هم در پیامی از مجاهدت‌های سید محمد شیرازی تقدیر کرده بودند هم مجلس ختمی در مسجد اعظم قم برای ایشان برگزار کرد.

5 300x203 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست
3 300x209 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

برادر کوچکی که از برادر بزرگ جلو افتاد!

سید صادق برادر کوچک‌تر سید محمد است که بعد از فوت وی در سال ۱۳۸۰ در شهر قم، عملاً تبدیل به بزرگ خاندان شیرازی‌ها شد. عناد و دشمنی این جریان با انقلاب اسلامی ایران و شخص حضرت امام خمینی و نیز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، امری است که ایشان هیچ واهمه‌ای از ابراز علنی آن حتی در داخل جمهوری اسلامی ایران نداشته‌اند.

20080714202813 7 435 22 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

برادر دیگر سید صادق، سید مجتبی است که اکنون در انگلیس حضور دارد و وی نیز در کسوت علما ظاهر می‌شود. فیلم صحبت‌های سید مجتبی علیه شخص رهبری و مجموعه فحش‌های رکیک وی نسبت به رهبری نظام هزاران بار در فضای مجازی دیده شده است و به جرات می‌توان گفت که از میان تمامی جریانات ضد انقلاب اسلامی ایران و رهبری در سرتاسر دنیا، هیچ‌کدام چنین جسارتی در توهین نسبت به ایشان نداشته‌اند.

02589857565066184219 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

«سید مجتبی شیرازی برادر سید صادق و فحاش به مقام معظم رهبری- پدر زن یاسر الحبیب»

این جریان با به راه افتادن شبکه الفدک سابق و صوت الاطهار توسط شیخ کویتی یاسرالحبیب جانی تازه گرفت و گفته می‌شود که میان ایشان و یاسرالحبیب رابطه‌ای سببی نیز وجود دارد (ظاهراً یاسرالحبیب داماد سید مجتبی شیرازی است). علی‌رغم تکفیر طیفی از علمای شیعی از شهید محمدباقر الصدر گرفته تا آیت‌الله سیستانی، مکارم شیرازی و رهبری و… توسط یاسرالحبیب در ۱۳ شبکه‌ ماهواره‌ای منتسب به شیعه، جریان شیرازی‌ها به هیچ‌وجه حاضر به تبری از وی نبوده و نیست.

۱۳ شبکه با هزینه‌های حداقل ۹۵ هزار دلاری ماهیانه برای هر شبکه

از مهم‌ترین اقدامات ضد شیعی و مذهبی این گروه منتسب به شیعه در فضای ماهواره‌ای جهان، می‌توان به تأسیس چند شبکه فارسی و عربی زبان با نام‌های شبکه جهانی امام حسین ۱و۲و۳، مرجعیت، فدک، سلام، رقیه، ابوالفضل العباس، الانوار، خدیجه، الزهرا، المهدی و… اشاره کرد که در ایام محرم با تبلیغ شنیع‌ترین مسائل با عنوان شعائر حسینی، باعث وحشت مردم دنیا از شیعیان شده‌اند! شبکه‌هایی که با پنهان شدن در ظاهر دینی سعی می‌کنند جلوه‌های واقعی شیعی بودن را به صورت کاملاً وارونه نشان دهد. البته اکثر این شبکه‌ها با حمایت شخص آیت‌الله سید صادق شیرازی و بیت آن تأسیس و به فعالیت خود ادامه می‌دهند. نکته قابل تأمل آنجاست که هزینه احداث و راه‌اندازی و مدیریت این شبکه‌ها چگونه تأمین می‌شود؟ آن هم بدون حتی پخش یک برنامه تبلیغاتی!

3essq56dxw30h54axby3 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

آقای هدایتی مدیر شبکه سلام درباره میزان هزینه ­های یکی از این شبکه‌ها می­گوید: « هزینه های پخش و تولید ما ماهیانه بالغ بر ۹۵ هزار دلار است. ۷۵ هزار دلار آن استودیو پخش و ۲۰ هزار دلار آن به تولید برنامه اختصاص دارد که این مبلغ در مقایسه با دیگر شبکه های ماهواره ای بسیار ناچیز است.»

نکته مهم‌تر این مطلب اینجاست که باید باز هم شاهد نمایش خون و خونریزی و ضرب و شتم به نام شعائر حسینی در فضای مجازی و ماهواره­ای باشیم. نمونه کوچک این اقدامات را می‌توانید با سرچ کلمه Muharram در بخش تصاویر موتورهای جستجو مشاهده کنید. تصاویر این اعمال شنیع به قدری زجرآور و دردناک است که حتی خود شیعیان را اذیت می‌کند چه برسد به کسانی که از سرتاسر دنیا با ادیان دیگر سر و کار دارند و نظاره‌گر شعائر حسینی از این دست هستند!

%DB%B1%DB%B7 %D9%87%E2%80%8D.%D8%B4. 1 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

دکتر تیجانی در کتاب «اهل بیت(علیهم السلام)؛ کلید مشکل ها» ترجمه سید محمدجواد مهری درباره نقش سرویس جاسوسی انگلستان در ایجاد تفرقه و خرافه پراکنی در مذهب تشیع می‌نویسد: «شمشیرهایی که در گذشته شیعیان آن را در برابر ظالمان بلند می‌کردند، امروز برای زدن به سرهای خود، از آن استفاده می‌کنند. تاجایی که انگلیسی‌ها مقدار زیادی شمشیر، در میان دسته‌های عزاداری – در کربلا- تقسیم می‌کردند.»

سال گذشته هم به دنبال نام‌گذاری نهم تا پانزدهم ربیع‌الاول به عنوان هفته برائت توسط شبکه ماهواره‌ای امام حسین (ع) که توسط بیت آیت‌الله سید صادق شیرازی اداره می‌شود آن هم دقیقاً در ایام هفته وحدت، موجبات نگرانی بسیاری از شیعیان فراهم آمد که البته این ماجرا با عکس‌العمل خوب و به موقع بزرگان اهل سنت و شیعه همراه بود.

%D8%B3%DB%8C%D8%AF %D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82 %D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2%DB%8C آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

درباره مسئله قمه زنی هم که تقریباً اکثر مراجع اعلم شیعه این کار را شنیع دانسته‌اند هم آقای سید صادق شیرازی فتوای استحباب صادر کرده‌اند.

البته این مسئله در طول تاریخ همواره مورد توجه علمای شیعه بوده تا جایی که حتی در دوران مشروطه نیز مراجع تقلید شیعه بیانیه‌ای جهت حفظ وحدت اسلامی صادر کردند و نوشتند «چون دیدیم که اختلاف فرقه‌های پنج‌گانه مسلمین (اختلافاتی که مربوط به اصول دیانت نیست) موجب انحطاط دول اسلام و استیلای خارجیان شده‌ است، به جهت حفظ کلمه جامع دینیه و دفاع از شریعت محمدیه، فتاوای مجتهدین عظام، که روسای شیعه جعفریه هستند، و مجتهدین اهل سنت، اتفاق نموده بر وجوب تمسک به حبل اسلام… اتفاق شد بر وجوب اتحاد تمام مسلمین در حفظ بیضه اسلام و نگهداری جمع مملکت های اسلامی از تشبهات دول بیگانه و حمله‌های سلطنت های صلیبیه، متحد شد رای جمیعا برای حفظ حوزه اسلامیه بر این که تمام قوت و نفوذ خود را براین خصوص مبذول داریم و از هیچ‌گونه اقدامی که مقتضی است فروگذار نکنیم… چنانچه حق تعالی فرموده اشدّاء علی الکفار رحماء بینهم و متذکر می سازیم عامه مسلمانان را به برادری که خداوند بین تمام مومنین بست و اعلان می کنیم وجوب اجتناب از چیزهایی که موجب نفاق و شقاق است…» آیت‌الله نورالله نجفی اصفهانی، آخوند خراسانی، سید اسماعیل صدر، شیخ‌الشریعه اصفهانی و شیخ عبدالله مازندرانی از امضاکنندگان این بیانیه بودند.

این اتفاقات در حالی می‌افتد که امام علی(علیه السلام) درباره انجام کارهایی که موجبات تفرقه را فراهم می‌کند می‌فرماید: «لَوسَکَتَ الجاهِلُ مَااختَلَفَ النّاسُ اگر نادان خاموشی می گزید، مردم دچار اختلاف نمی شدند.»

مثل پدراتون گول نخورید!

آیت‌الله سید صادق شیرازی البته دارای سوابق سیاسی نیز هستند، وی در سال ۸۸ به دفاع از فتنه گران پرداخت و در ویدئویی به نظام مقدس جمهوری اسلامی شدیداً حمله کرد. البته سابقه حملات وی و خانواده‌اش به انقلاب اسلامی مردم ایران در اوایل انقلاب و برادرش به رهبری انقلاب امام خمینی بین انقلاب مشهور است. مسئول دفتر وی محمد حنافروش، مدیرمسئول شبکه جهانی امام حسین و سید حسین شیرازی نیز به خاطر حمایت از فتنه گران در سال ۸۸ و ترویج خرافات در شبکه‌های جهانی نیز مدتی بازداشت شده بودند. نکته جالب توجه ماجرا آنجاست که با این که ایشان از مراسم­ها و شعائر حسینی به صورت خاص و غیر معتبر بسیار دفاع می‌کند، اما در عاشورای سال ۱۳۸۸ که عده‌ای فتنه­ گر به نمادها و شعائر حسینی توهین کردند، واکنشی نشان نداند.

آیت‌الله سید صادق شیرازی در سخنرانی خود که در تاریخ ۲۸ صفر ۱۴۳۱ در قم ایراد می‌کرد با استفاده از کلماتی ناشایست اقدام به توهین به رهبری نظام اسلامی کرد: «جوونا گول نخورید مثل پدراتون که بعضی­هاشون گول خوردن نشید تاریخ پیغمبر رو خودتون بخونید هر چی میگن نگید راست میگه! نگید درست می­گه… کشور اسلامی مردمش انقلاب می­کنن برید ببیند اون وقت این حکومتی که به اسم مردم اومده با باتوم میاد می­زنه مردم رو! این اسلام نیست! این زیبا نیست! با این اسلام می خوایم دنیا رو دعوت کنیم به اسلام! مگه منافق رو باید کشت؟ پیغمبر خدا یه دونه منافق نکشتن!!…. وقتی در حکومت اسلامی ملت خودش رو به خاطر اینکه یه تظاهرات کرده با باتوم می­زنه می­کشه به خاک و خون می­کشه چه توقع هست توقعی هم ندارم … خزی دنیاست که خود ملت خودشون لعن شون می کنه شب نامه ضدشون می نویسه یه خورده توسعه پیدا کرد انقلاب می کنه اون رو هم می­کُشه یا حبس می­کنه … فکر می­کنید کشور اسلامی اسمش فقط اسلامیه پیغمبر همین بودن این مسئولیت من و شماست در هر مسئولیتی هستیم هر قدر قدرت داریم اینو به دنیا نشون بدیم تاریخ پیغمبر خدا رو نشون بدیم.»

امام خمینی (ره) در لزوم توجه بیشتر روحانیت به مسائل شرعی و سیاسی و هشدار نسبت به خطرات این قشر در صورت انحراف می‌فرمایند:«آن قدر که اسلام از این مقدسین روحانی‌نما ضربه خورده است، از هیچ قشر دیگر نخورده است». ایشان در بیان ضرر وجود حتی یک روحانی که در خط اسلام آمریکایی باشد می‌فرمایند: «خدای متعال می‌داند که من نسبت به آخوندهای فاسد آنقدر شدید هستم که نسبت به سایر مردم نیستم. ساواکی پیش من محترم تر از آخوند فاسد است.»

jh4j8y آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

توهم توطئه یا دست آویزی برای مظلوم نمایی

آقای سید محمد شیرازی در سن ۷۵ سالگی بر اثر بیماری در کهولت سن فوت کردند. ولی طرفداران شیرازی­ها و همین­طور برخی نزدیکان به ایشان مرگ آیت الله شیرازی را مشکوک تلقی می­کنند. همچنین مرگ پسر ایشان سید محمد رضا شیرازی را که در خانه­اش فوت کرده است و تاکنون هیچ یک از نزدیکان ایشان حتی خود آیت الله سید صادق شیرازی نیز به کشته شدن پسر برادر خود بوسیله نظام اسلامی اشاره ای نمی­ کند. از همه مهم تر آنکه روایت هایی که درباره فوت ایشان ذکر گردیده است همگی در تناقض جدی با یکدیگر و ساختگی بودن آن در ذهن هر مخاطبی حتمی جلوه می­ کند. به تمام این موارد باید منفعتی که نظام از کشتن این دو نفر می برده است را اضافه کرد.

110 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

تا­کنون این آقایان به این سوال مخاطبین پاسخ نداده­اند که نظام اسلامی از کشتن این دو نفر چه سودی می برده است؟مخالفانِ بی­اثری که، توان مقابله­ای چه الان و چه در آینده با نظام را نداشته اند چرا باید حذف شوند؟ آیا از این دو نفر موثرتر و مخالف­تر وجود نداشنه که نوبت این دو نفر می­رسد؟ پرداختن بی حجت و سند به کشته شدن این دو نفر توسط نظام اسلامی تنها به کسانی کمک می­ کند که از این دو متوفی قصد ایجاد جایگاه حق به جانبی برای خود را دارند.

دار و دسته انحرافی ها
یاسر الحبیب طلبه خوش‌پوش لندن نشین

یاسر الحبیب یک طلبه خوش‌پوش است که در حسینیه‌ای در لندن منبر برود سینه‌چاک شیعیان و دشمن درجه یک وهابیت به شمار می‌رود. «یاسر یحیی عبدالله الحبیب» یکی از شبکه‌های تحت حمایت آیت‌الله سید صادق شیرازی یعنی شبکه فدک را مدیریت می‌کند ولی از حضور چشم‌گیر و پررنگ در دیگر شبکه‌های زنجیره‌ای این طیف فکری نیز غفلت نمی‌کند. تنها سه سال از راه‌اندازی «هیئت خدّام‌المهدی» در کویت می‌گذشت که تندروی‌های یاسر الحبیب، دولت کویت را مجبور کرد هیئتش را پلمپ و او را روانه زندان کند.

ejaza agha shirazi آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست
«اجازه نامه یاسر الحبیب ازآیت الله صادق شیرازی»

اما این جوان جسور چشم انگلیسی‌ها را گرفته بود؛ پس سریع به سوژه مورد نظر سازمان‌های حقوق بشری انگلیس و آمریکا تبدیل شد. حتماً خود مقامات کویتی هم متعجب شده بودند که این سازمان‌ها چرا بین این همه زندانی و شکنجه‌شده، به این روحانی جوان این قدر توجه می‌کنند. دو سال وقت کافی بود تا بعد از رایزنی انگلیسی‌ها و ساکن شدن وی در لندن حیطه فعالیت‌های یاسر الحبیب به شدّت گسترش پیدا کند. روزنامه‌ای با نام «shianewspaper» منتشر می کند، حوزه علمیه «امامین عسکریین» را در لندن به راه اندازد، شبکه ماهواره‌ای «فدک» را نیز با حمایت آیت‌الله سید صادق شیرازی تأسیس کند و در سال ۲۰۱۰ نیز مکان هیئتش در لندن را به حسینیه‌ای بزرگ به نام «حسینیه سیّدالشّهدا» منتقل و مکان جدید را مجتمعی برای حوزه علمیه، هیئت، دفتر کار، مؤسسه رسانه‌ای، شبکه ماهواره‌ای فدک، روزنامه شیعه و پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی قرار می دهد.

رمضان المبارک ۱۴۳۱ قمری شیخ مقیم در انگلیس در هفدهم ماه مبارک و در سالروز وفات عایشه همسر پیامبر اکرم (ص) مجلسی در حسینیه خود در لندن تشکیل داد و از فراز منبر جملات رکیک و نسبت‌های وقیحانه‌ای متوجه او کرد.

او پس از ذکر ادلّه خویش برای اثبات نفاق و هرز‌گی و… به همسر پیامبر اسلام، سخن خود را با این توصیه راهبُردی! به پایان رسانید که: «جشن گرفتن به مناسبت هلاک عایشه، ضرورتی دینی است؛ چه این­که روز هلاکت عایشه، پیروزی اسلامی عظیمی به شمار می ­رود.» سایت وی نیز با افتخار تمام در این‌باره گزارش می‌دهد: «لازم به ذکر است که شبکه ماهواره‌ای فدک این جشن مبارک و وقایع آن را پوشش داده و پخش نمود. ضمن این‌که در بالای صفحه این شبکه نیز «شعار الله اکبر … عایشه فی النّار» برای اولین بار در تاریخ شبکه‌های تلویزیونی قرار داده شد! و در فواصل مختلف برنامه، سرودهایی به مناسبت و شادی از هلاکت رأس الکفر عایشه و شکر نعمت برائت از او، پخش گردید.

«شیخ عبدالعزیز آل الشّیخ» مفتی اوّل سعودی در برابر این اقدام چنین واکنش می‌دهد: «بعد از اسائه ادب یاسر الحبیب به أم المؤمنین عایشه، انتشار مذهب تشیّع در کشورهای عربی و اسلامی متوقّف شده است». وی در دیدار خود با ائمه جمعه و جماعات مساجد عربستان سعودی گفت: «سخنان یاسر الحبیب، روحانی شیعه کویتی باعث شد تا بسیاری از اهل سنّت که تمایلی به تشیّع داشتند، از مسیر انحرافی خود برگشته و راه مستقیم را برگزینند.» آل‌الشّیخ ادامه داد: «مُخبرین ما در کشورهای عربی به من اطلاع دادند عدّه زیادی از اهل سنّتی که شیعه شده بودند، به خصوص در شمال آفریقا، پس از گفته های یاسر الحبیب متوجّه شده اند که تشیّع، مذهبی باطل است و به مذهب حقّ برگشته اند.»

اما سخنان مشکوک شیخ، مشکلات بسیاری برای شیعیان کویت و عربستان نیز به بار آورد. علمای شیعه این دو کشور ـاز جمله «شیخ عَمری»، «شیخ حسین معتوق»، «شیخ حسن صفّار»، «شیخ علی آل محسن»، «شیخ عبدالجلیل السمین»، «شیخ نمر» و «سیّدهاشم السلمان» ـ مواضع سختی در برابر وی گرفته و او را از خود طرد کردند.

1 300x169 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

تا اینکه این دست موضع‌گیری‌ها که باعث ورود فشارهای فراوان به شیعیان عرب نیز شده بود، جمعی از علماء و فرهیختگان شیعه منطقه احصاء عربستان را بر آن داشت تا استفتائی را خدمت مقام معظم رهبری ارسال کنند. پاسخ معظم له آبی بود بر آتش:«اهانت به نمادهای برادران اهل سنّت از جمله اتّهام ­زنی به همسر پیامبر اسلام حرام است. این موضوع، شامل زنان همه پیامبران و به­ ویژه سیّدالانبیاء پیامبر اعظم -حضرت محمّد صلّی­ الله ­علیه­ و آله– می­ شود.» فتوایی که از شبکه ماهواره‌ای الجزیره گرفته تا روزنامه الانباء کویت، سایت پرمخاطب محیط، روزنامه‌های السّفیر لبنان و الحیات چاپ لندن و سایت رادیو تلویزیون مصر و … به انعکاس درآمد و مورد تحلیل قرار گرفت.

حتّی احمد الطّیب، شیخ الازهر در بیانیه‌ای رسمی، این‌چنین به فتوای رهبر حکیم انقلاب، واکنش نشان داد: «با تمجید و خرسندی، فتوای مبارک حضرت امام علی خامنه ­ای را در خصوص تحریم اهانت به صحابه رضوان­ الله­علیهم یا تعرّض به همسران حضرت رسول­(ص) دریافت کردم. این فتوایی است که با دانش صحیح و درک عمیق از خطرناکی آن­چه که اهل فتنه انجام می­ دهند، صادر شده و بیان­گر علاقه و اشتیاق به وحدت مسلمانان است. آن­چه که باعث می­ شود بر اهمیت این فتوا افزوده شود، آن است که عالمی از علمای بزرگ مسلمان و از بزرگ­ترین مراجع شیعه و به ­عنوان رهبر عالی جمهوری اسلامی ایران، چنین فتوایی را صادر کرده است.»

یکی دیگر از اقدامات این جریان مشکوک که حامیانی نیز در شهر مقدس قم دارد نام‌گذاری هفته برائت! در ربیع‌الاول سال پیش بود. این جریان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «با نزدیک شدن به ایام فرحة الزهرا و غدیر ثانی، شورای سیاست گذاری شبکه جهانی امام حسین علیه‎السلام در بیانیه ای اعلام داشت: روز نهم ربیع الاول طبق فرموده اهل‌بیت علیهم‎ السلام روز غدیر ثانی نام‌گذاری شده است… از این رو بر خود لازم می‎دانیم که از روز نهم لغایت ۱۵ ربیع الاول را به عنوان هفته برائت نام‌گذاری کنیم تا از این شبکه مقدسه پیام برائت از دشمنان خاندان رسالت را با اتکا به عمل معصومین به جهان صادر نماییم.»

j8lz49zizk4wwpylchew 266x300 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

این حرکات زشت بدعت آلوده در حالی صورت می ­گیرد که خداوند در آیه ۱۷ سورة الانعام فرموده است: [وَلاَ تَسُبُّواْ الَّذِینَ یَدْعُونَ مِن دُونِ اللّهِ فَیَسُبُّواْ اللّهَ عَدْوًا به غیر عِلْمٍ] یعنی به خدایان و بت‌های مشرکین و کفار حرف زشت نزنید چون آن‌ها مقابله به مثل کرده و به مقدسات شما توهین می‌کنند این آیه شریفه به طریق اولی دستور عدم توهین به مقدسات سنی‌ها را ثابت می‌کند.

بهترین تعبیر راجع به یاسر الحبیب سخن سید مقاومت، نصرالله عزیز است که شیخ هتاک را «شخصٌ شیعیٌ غیرُ معروفٍ عند الشیعة أساساً» دانسته است. یاسرالحبیب با کمک‌های بی‌دریغ دولت انگلستان و بیت آیت‌الله سید صادق شیرازی روز به روز به فعالیت‌های به ظاهر مذهبی‌اش می‌افزاید. قابل‌توجه اینجاست که در یک اقدام هماهنگ شبکه مورد حمایت آیت‌الله سید صادق شیرازی -شبکه امام حسین-درست در همین ایام اقدام به اعلام گستره برگزاری برنامه‌های هفته برائت این فرقه مشکوک کرد.

محمد هدایتی مدیر مسئول شبکه سلام

محمد هدایتی مدیر مسئول شبکه سلام یکی از کسانی است که با بیت شیرازی‌ها ارتباط کامل دارد و در مسائل سیاسی ضد نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند. تا به حال با شبکه صدای آمریکا مصاحبه کرده و از قمه زنی دفاع و جمهوری اسلامی را بارها متهم به دیکتاتوری کرده است.

20151 483 300x146 آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

از جمله فعالیت‌های وی، مدیریت سایت ضد انقلابی رسام -روحانیون سنتی ایران معاصر- است. جدیداً گروهی را به نام «ستاد بین المللی تعظیم شعائر حسینی» اداره می‌کند و اکثر کلیه‌های که می‌سازند، صحنه‌هایی از قمه یا لطمه زنی است. یکی از علمایی که به دلیل رفتارهای غلط ایشان، از آنان جدا شد، «آیت‌الله حسینی قزوینی» است. ایشان ابتدا با دادن بیانیه‌ای به شبکه «سلام» هشدار داد که در صورت دفاع از قمه زنی و توهین به مسئولین نظام، با آنان همکاری نخواهد کرد. سپس در سال ۱۳۸۸ و با اوج فتنه ۸۸ و تحرکات این شبکه، ایشان از همکاری با شبکه «سلام» خودداری و شبکه «ولایت» را تأسیس نمودند.

سید حسین شیرازی فرزند آیت‌الله و مدافع سید حسن خمینی

استدلالات ضعیف و ضعف گفتار این جریان را می‌توان از زبان سید حسین شیرازی وقتی به دلایل تبلیغ علیه نظام و اشاعه بدعت قمه زنی به دادستانی احضار می‌شود به وضوح مشاهده کرد. وی در روایت دیدارش با دادستان ویژه روحانیت قم را چنین روایت می‌کند:

با احترام من رو وارد دفترش کرد یک قاضی نشسته بود دادستان هم پیشش بود، اول کار یکی آمد گفت برای حاج اقا ناهار بیارم دادستان گفت نه نیاز نیست همش پنج دقیقه کارش داریم. بعد شروع کرد و گفت: هر کشوری قانون داره و باید به قانون کشور احترام گذاشت…. شما دارید کارشکنی می‌کنید. من اینجا یک دفعه با حدت گفتم کجا ما کارشکنی کردیم؟ طرف جا خورد و اون هم یک خورده تند شد و گفت رفقاتون ضد ما کار می‌کنند ما یک احضاریه فرستادیم دنیا رو شلوغ کردند. بهش گفتم خوب تقصیر خودتونه چه معنی داره من رو احضار می‌کنید! گفتم عملکردتون دشمن سازه به چه حساب من رو احضار کردید؟! گفت خوب کارت داریم چکار کنیم؟ گفتم به من چه برید یکی دیگه رو پیدا کنید!! گفت چرا افرادتون علیه ما دروغ می‌گن گفتم مگه افراد شما دروغ نمی‌گن؟ گفت کجا؟ گفتم تو گوگل سرچ کن پسر نوح عکس‌های سید حسن خمینی در میاد!! گفت ملاک ما امام خمینیه گفتم مگه سید حسن جزو نظام نیست!!

902s آنچه باید درباره جریان شیرازی‌‌ها و فرقه انحرافی در شیعه دانست

سوال اینجاست که چه اتفاقی افتاده است که این جریان که هیچ اعتقادی به نظام اسلامی ندارد چرا چنین از آقای سید حسن خمینی حمایت می‌کند؟

یکی از دستاوردهای این فرقه های افراطی برای تشیع

ماهاتیر محمد نخست وزیر سابق مالزی در یک سفر دوره­ای به ایران، از جمهوری اسلامی ایران خواست تا در مالزی برای تبلیغ اسلام و مبارزه با فرقه ضاله بهاییت به آنها کمک کند. چون منشا بهاییت در ایران بود و بهایی­ها یکی از مراکز اصلی شان در مالزی قرار دادشت و از آنجا نیرو می ­گرفتند. اما از حدود چهار سال قبل، به دلیل فعالیت­های جریان شیرازی­ ها در مالزی و مبارزه رسمی با خلفا، به دعوای میان شیعه و سنی چنان دامن زدند که به شعار نویسی­ های خیابانی انجامید و این مساله باعث شد، ماهاتیر محمد که تا دیروز از جمهوری اسلامی دفاع می­ کرد، چند ماه قبل نسبت به خطر گسترش شیعه در مالزی هشدار داد و خواستار مبارزه با شیعیان به عنوان یک فرقه ضاله شد.

 

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

جهان بزرگی در تاریخ 2ام ، اردیبهشت 1393:

باسمه تعالی ……….زحمات خوبی می کشید ……….انشاء الله موفق باشید.

بهرام در تاریخ 12ام ، خرداد 1393:

با سلام و خسته نباشید،
بنده در زمینه مناظره با وهابیت مشغولم متاسفانه این تبلیغات آنها از شیعه برای وهابیت سند هست که در مناظرات فقط از شبکه های انها اسم میبرند…….به وبلاگم سر بزنید و نظر بدید تشکر…..
http://www.modafe110.blogfa.com

علی در تاریخ 6ام ، اردیبهشت 1393:

از آگاه سازی تون منونم فقط استدلالاتونو قوی تر کنید در ردشون…

fetan.ir در تاریخ 6ام ، اردیبهشت 1393:

بله حتما. ان شالله عزیز

محمد در تاریخ 11ام ، اردیبهشت 1393:

لطفا سند بذارین …. اینطوری فایده نداره

خبرساز در تاریخ 18ام ، اردیبهشت 1393:

این مطلب در وبگردی ویژه خبرساز درج گردید
http://www.khabarsaz.net/myLDlinker.php?url=62
امید است با درج لینک و لوگو خبرساز ما را در جهت نیل به اهداف یاری دهید.

با احترام – خبرساز

صالحی در تاریخ 19ام ، اردیبهشت 1393:

بنده یک بار با ایشان دیدار داشتم واز خصوصیت ایشان در همان یک جلسه دریافتم که اهل قدرت طلبی است وبه دنبال قدرت وحکومت است درحال که علمای واقعی از قدرت طلبی فرار می کنند

سپهر در تاریخ 22ام ، خرداد 1393:

ان شاالله که دریافت شما حقیقتاً صحت داشته باشه و فقط به خاطر تعصب و حس بد و خصومتی که در شما از ایشان بوجود آمده نباشد

حامد در تاریخ 20ام ، اردیبهشت 1393:

با سلام و خسته نباشيد مطالبتون خيلي علي بودن ولي يه سوال داشتم چرا نظام با اينا برخورد قاطع نمي كنن د با تشكر

زینب در تاریخ 2ام ، خرداد 1393:

اینها در خارج از کشور ب سر می برند و ما هم تا اونجایی ک می تونیم سعی کنیم این جریان رو ب طور کامل معرفی کنیم

محسن در تاریخ 6ام ، خرداد 1393:

خیر آقای صادق شیرازی در خارج نیستند در قم زندکی میکنند

شهاب در تاریخ 23ام ، اردیبهشت 1393:

از زحماتتون کمال تشکر رادارم.به نظرم نظام باید به بساط اینها در قم پایان دهد چون به چشم خودم میبینم که دارند ازجوانان مخصوصا طلبه ها عضو گیری میکنند.اگر غفلت بشه عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

fetan.ir در تاریخ 23ام ، اردیبهشت 1393:

ان شالله بزودی بساط معاویه لعنت الله علیه برچیده میشود دوست عزیز

علی در تاریخ 5ام ، خرداد 1393:

سلام
هیچ وقت توهین نکنید.
با استدلال رد کنید
ان شاالله خدا بهتون اجر بده

حبیب در تاریخ 29ام ، اردیبهشت 1393:

با سلام و سپاس فراوان
بصیرت بخشی و شفاف سازی یک ضرورت و امر حیاتی است
مردم عدی و حتی خیلی از تحصیلات کردگان از کجا بدانند زیر این عمامه بزرگ چه فکر و اندیشه ی فتن انگیزی پنهان شده است ؟؟؟
واقعا ً چه کسی می توانند از موجودهای بزرگی جون شیرازی ها ایراد بگیرد ؟؟ تیپ شان مذهبی و کلام شان به ظاهر قرآن و حدیث و امام و پیغمبر است .
اینجا باید اهل علم و درایت و فراست با جدیت تمام وارد عمل شوند و چهره خبیث و شیطانی و نادانی انها را هویدا نمایید.

فدایی رهبر در تاریخ 31ام ، اردیبهشت 1393:

** از مطلب زیبایتان که سراسر ترویج بصیرت است ممنونم …. ** جانم فدای رهبر **

ناشناس در تاریخ 31ام ، اردیبهشت 1393:

سلام
بسیار جالب و مفید بود.
خدا به شما خیر دهد که در این دوران سخت و فیلترینگ های سایت های مختلف و …
یا علی

شیعه در تاریخ 1ام ، خرداد 1393:

تشکر از روشنگری شما ،اسلام شیعه نماینده پاکترین تفکر انسانی است روش شیعه واقعی قمه زنی نیست مهم عمل به تکالیف دینی وپیروی از اهل بیت در رفتار عملی ما شیعیان می باشد زنده باشید وسرفراز.پیروی از فرامین رهبر ی برای ما در حکم پیروی از اهل بیت است

سامان در تاریخ 1ام ، خرداد 1393:

سلام .من مقام معظم رهبری رو هم قبول دارم هم دوسشون دارم ولی واقعا درک نمیکنم چرا تو تنها مملکت شیعه دنیا نمیتونیم قاتل مادرمون رو لعن کنیم و قمه زنی کنیم اقای بروجردی رحمته الله قمه زنی رو مباه و حلال میدونستن

علی در تاریخ 5ام ، خرداد 1393:

سلام آقا سامان
حکم ثانوی یعنی اینکه به جهت مصالحی باید دست از حکم اولی برداشت
بر فرض حلیت این اعمال در حال حاضر به جهت وهن مذهب و سوء استفاده دشمنان منع شده و ماهم باید مطیع باشیم
التماس دعا

خادم المهدی در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

حکم اوّلیّه ی قمه زنی هم درست نبود ؛ تصوّر کنید بعد ظهور ، امام زمان خودشون هم قمه زنی کنند ؛ تابلو هست که قمه زنی کار خلاف عقل و غیر دینیه . شما فقط با استدلال ، یه فایده از قمه زنی بگید تا من خودم برم قمه بزنم .
دو سال فقط در مورد قمه زنی تحقیق کردم ، دریغ از یه فایده و دلیل و برهان . خدا صبر بده به امام زمان از دست شیعه های افراطی و قمه زن ها .

علی در تاریخ 26ام ، خرداد 1393:

سلام مباح بهتره

علی در تاریخ 22ام ، مهر 1393:

سلام بزرگوار هر زمانی موقعیت خاصی داره وما باید تابع ولی جامعه باشیم وقتی علمدار کربلا می خواست بره میدان سیدالشهدا که امامش بود فرمود فقط برو آبیار ایشان با آن همه دلیری وشجاعت نجنگید البته از خود دفاع کرد اما برای حفظ مشک وبه حرف امامش کاملا گوش وبه ایشان میگن نافذ البصیره ما هم در این زمان تبع ولی جامعه هستیم ودر زمان غیبت امام معصوم ولی فقیه داریم ایشان چراغ هدایت هستندامیدوارم مطلب رو رسونده باشم

محمد حسین خلجان در تاریخ 5ام ، خرداد 1393:

با سلام وخسته نباشید
اطلاعات موجودتون تا حدی جامع بود.
ولی آیه ی ذکر شده در این صفحه مربوط به آیه ی 17 سوره ی انعام نیست بلکه آیه ی 108 سوره ی انعام هست
لطفا اصلاح کنید

خادم در تاریخ 5ام ، خرداد 1393:

سالام حاجی جون (حاج حسن) از بچه های کمپم کارت بیسته ..
مارافراموش نکن استفاده کردیم.. (خادم الحسین هستم)
یاعلی

سجاد در تاریخ 8ام ، خرداد 1393:

سلام خواهشاً عکس مجتبی شیرازی رو عوض کنید اگه کس بی طرفی وارد بشه و بفهمه فتوشاپه خدایی نکرده نظرش بر می گرده!

محمد اسدی در تاریخ 9ام ، خرداد 1393:

با عرض سلام و خسته نباشد، کاری بسیار عالی و روشنگر بود…
در جواب دوستمون که می‌گفت چرا با اینها مقابله نمی‌کنند باید گفت، اگر من بچه شیعه ولایت دوست وردارم برم یه بمبی نارنجکی چیزی تو خونه‌ی این سید منحرف بندازم بکشمش فردا اونوریا پیراهن عثمان درست نمی‌کنند و بدتر نمی‌شه قضیه؟؟؟ تازه حالا من که هیچی نیستم، اگه نظام این کارو بکنه که دیگه بدتر…
انشاء الله خدا اینها رو طوری از روی زمین برمیداره که حداقل هیچ ضرری برای نظام و اسلام و تشیع نداشته باشند، چه برسد که هر حرکتی اینها بکنند عده‌ی بیشتری روشن می‌شوند و به ناحق بودن اینها پی می‌برند. همیشه انسان‌هایی که دل پاک دارند و ذات حقیقت دوست و به دور از رذایل و نون حروم هستند، حتی اگر در راه انحراف به دنیا آمده باشند به راه درست بازمی‌گردند. و کسانی که حتی اگر در راه درست به دنیا آمده باشند، ولی ذات ناپاک و لقمه‌ی حرام و دشمنی با حقیقت داشته باشند جان به جانشان هم کنی از راه راست منحرف خواهند شد…
یاعلی

حسین در تاریخ 9ام ، خرداد 1393:

سلام خوب بود ولی اینکه شما هم به طور غیر مستقیم سید حسن رو تخریب میکنید اصلا شایسته ظاهر سایتتون نیست.اگه قرار باشه هر صاحب سایتی شروع به هتاکی کنه که شما با اونا هیچ فرقی ندارید .

روابط عمومی سایت در تاریخ 10ام ، خرداد 1393:

سید حسن ؟
تخریب ؟

طلبه ها در تاریخ 10ام ، خرداد 1393:

خسته نباشد.
مولا آماد در ایران، ایران شود , گو هستا ن

تو در تاریخ 10ام ، خرداد 1393:

عکس پشت سرسیدمجتبی شیرازی فتوشاب است ؟

روابط عمومی سایت در تاریخ 10ام ، خرداد 1393:

بله

محمد در تاریخ 11ام ، خرداد 1393:

با سلام
راستشو بخوای یه کم تابلوئه که عکس سید مجتبی شیرازی که گذاشتین فتوشاپی محضه…!!!
اگه بخواین علمی کار کنین باید دقیق باشید و با ذکر منبع از منابع معتبر استفاده کنید.

روابط عمومی سایت در تاریخ 12ام ، خرداد 1393:

داداش چقدر فکر کردی تا فهمیدی فتوشاپه ؟!!
خوبه خودمون توی کامنت های قبلی گفتیم
این عکسو خود ایشون توی سایتش منتشر کرده برای همین ما بدون تغییر قرار دادیم

سید مسعود در تاریخ 13ام ، خرداد 1393:

نواده روح الله سید حسن نصرالله…
دوستان در سایت فتن ممنون…. واقعا زحمت میکشید … تشکر خداحفظتون کنه

علی در تاریخ 15ام ، خرداد 1393:

با سلام و خدا قوت!
خدا خیرتون بده با این مطالب و روشنگری هاتون، توی مملکته اسلامی هستیم اما متاسفانه خیلی از آقایون سکوت کردن و چشماشونو بستن!!!!
جوونا آقا تنهاست دست به کار بشید. لطفا مطالب سایت رو گسترش بدید.

روابط عمومی سایت در تاریخ 16ام ، خرداد 1393:

چشم
ان شاءالله …

حبیب در تاریخ 15ام ، خرداد 1393:

واقعا از مطالب روشنگرانه شما خیلی ممنونم . خدا رو شکر که از ماهواره و امثالهم بدوریم ، اما دور و بر ما چه چیزا می گذره و ما بی خبریم ! سعی می کنم در حد توان خودم بین دوستان و آشنایان مطالب و مستندهای بسیار مفیدتون را انشاءالله پخش کنم .

روابط عمومی سایت در تاریخ 16ام ، خرداد 1393:

ممنون دوست عزیز

مجتبی در تاریخ 16ام ، خرداد 1393:

ضمن تشکر از اطلاع رسانی خوبتان فقط چرا بصورت گسترده که همه مطلع شوند نیست

روابط عمومی سایت در تاریخ 16ام ، خرداد 1393:

دوست عزیز ما در حد توان خودمون داریم کار میکنیم

سام در تاریخ 16ام ، خرداد 1393:

اگر این جریان واقعا انحرافیه چرا این همه مراجع تو قم بیانیه علیه اینا صادر نمیکنند چرا چرا وچرا ؟ آقایان مراجع برخورد کنید با این گروه ، جلوشون رو بگیرید
شما اگه دلیل محکمی اقلا از مراجع معروف قم جمع کنید با مستندات نشون بدید علیه این گروه
مستندات مستندات مســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــتندات ممنون
و شعار ندید بی خود وقت مردم رو نگیرید

معین در تاریخ 16ام ، خرداد 1393:

مطالب خوبی بود ولی دقت و صحتش رو از کجا بفهمیم؟ لطفا منبع ذکر کنید. ممنون

سعید در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

با سلام
مطالب خیلی عالی بود انشاءلله مشکلات صاحب وبلاگ efrat.blog.ir هم برطرف شود و به شما بپیوندد.
اجرکم عند الله

روابط عمومی سایت در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

سلام
ان شاءالله

یاحیدر در تاریخ 17ام ، خرداد 1393:

شما برویداز قاتل مادرمان حضرت زهرا ص حمایت وپشتیبانی کنید انشالله در قیامت با عمر ابن خطاب لعنت الله علیه اجمعین محشور شوید

آنتی تفرقه در تاریخ 18ام ، خرداد 1393:

آی کسی که ادعای شیعه بودن میکنی…………….
اگر خیلی دم از حضرت علی میزنی بدان که حضرت علی هم میتوانست خلفای سه گانه را بکشد ولی سکوت کرد……..
تو از حضرت علی هم داغ تر شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدان مولا از تو خیلی دلش بیشتر پر خون بود…………
پس برو فکر کن و سکوت کن……..
امثال تو آدم های کوری هستید که فقط به درد لای جرز دیوار میخورید و مایه ی ننگ شیعه هستید

سپهر در تاریخ 22ام ، خرداد 1393:

ان شاالله که دریافت شما حقیقتاً صحت داشته باشه و فقط به خاطر تعصب و حس بد و خصومتی که در شما از ایشان بوجود آمده نباشد
اقای انتی تفرقه
شما حداقل خودت ثابت کن شیعه هستی بعد به دشمن خودت جسارت کن
امییرالمومنین در خیلی مسائل سکوت کردند چرا امثال شما فقط این سکوت حضرت را می بینید خدا ان شاالله همه ما را از محبین واقعی اهل البیت علیهم السلام قرار دهد.

ندا در تاریخ 31ام ، خرداد 1393:

سلام
من فقط از طرفداران این جریان یک سوال دارم.مگه غیر از اینه که مسلمون باید حافظ جان و مال و ناموس سایر مسلمین باشه و اگر دید در خطرند از اونها دفاع کنه؟؟حالا الان که درست وسط جنگ مسلمون کشی هستیم چرا باید آب به آسیاب دشمنی بریزیم که شیعه و سنی براش تفاوتی نداره و فق میخواد به مسلمونها تعرض کنه؟؟؟من نمیگم دشمن اهل بیت لعن نشن ولی میشه بگید چرا جلوتر از امام قدم برمیدارید؟؟ما در زیارت عاشورا هم لعن داریم:”اللهم لعن اول ظالم ظلمم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک” …..وقتی معصوم دارن اینطور لعن میکنن شما چی کاره هستید؟؟؟؟فقط مراقب باشید وقتی دارید لعن های زیارت عاشورا رو می خونید خودتون شامل اونها نشید….

به امید ظهور حضرت حجت که صد البته نزدیک است.

روابط عمومی سایت در تاریخ 1ام ، تیر 1393:

شما یک لعن علنی (که اسم خلفای سه گانه را بیاورد) در زیارت عاشورا می بینید ؟

یاحیدر در تاریخ 18ام ، خرداد 1393:

فتن شما برویداز قاتل مادرمان حضرت زهرا ص حمایت وپشتیبانی کنید انشالله در قیامت با عمر ابن خطاب لعنت الله علیه اجمعین محشور شوید اره با شما هستم

علي در تاریخ 17ام ، مهر 1393:

خيلي داغي اخوي!
معمولا طبلهاي تو خالي صداشون بلنده. شيعه خالي نباش، شيعه علي باش. يادت باشه كه : “المتقدم عنهم مارق”

اگه تند بري جزو مارقين ميشي. شيعه بودن به ادعا و هياهو نيست. اصل شيعه به معرفته. اگه داري نشون بده. وگرنه صداي بلند رو خيلي ها دارن.

علی2 در تاریخ 18ام ، خرداد 1393:

فتن از خدا بترسید
وَ أنَّ الْمَوتَ حَقّ

هم چنين (گواهي مي‌دهم) که مرگ راست است

وَ أنَّ ناکِراً وَ نکيراَ حَقّ

و آمدن دو فرشته‌ي پرسشگر (در گور) راست است

وَ اَشْهَدُ اَنَّ النَّشرَ حَقّ

نيز شهادت مي‌دهم که از نو زنده شدن راست است

وَ البَعثَ حَقّ

و برانگيخته‌شدن راست است

وَ اَن الصِّراطَ حَقّ

و (پل) صراط راست است

وَ المِرصادَ حَقّ

و (در) کمين‌گاه (بودن خدا) راست است

وَ الميزانَ حَقّ

و ترازوي (سنجش اعمال) راست است

وَ الْحَشرَ حَقّ

و رستاخيز راست است

وَ الحِسابَ حَقّ

و حساب‌رسي کردارها راست است

وَ الْجَنَّةَ وَ النّارَ حَقّ

و بهشت و دوزخ راست است

وَ الوَعدَ وَ الوَعيدَ بِهِما حَقّ

و نويد و هشدار به آن دو راست است
قسمتی از دعای ال یاسین

فرزند ایران در تاریخ 18ام ، خرداد 1393:

خدا قوت.ممنون

alireza در تاریخ 19ام ، خرداد 1393:

تا کونتون بسوزه /// هیچ غلطی هم نمبتونید بکنید

ثنا در تاریخ 19ام ، خرداد 1393:

لعنت خدا بر بدعتگذاران در دین

بسیار عالی بود خداقوت

امير سامان در تاریخ 22ام ، خرداد 1393:

ماه شعبان (شيعيان جمهوري اسلامي ايران)
قدرت واقتدار خود را در برابر هرگونه بي ثباتي ونا امني حفظ كنيد زيرا (خانوادهاي ما ملت بزرگ جمهوري اسلامي ايران )هستند مقابله باهرگونه تهاجمي وظيفه هر انساني است. اللهم عجل لوليك الفرج صلوات

1212 در تاریخ 24ام ، خرداد 1393:

اونا ۹۵ هزار دلار برای شبکه ها میدن درست ولی کی هزینه ی سایت شما رو میده ؟؟؟؟؟

روابط عمومی سایت در تاریخ 25ام ، خرداد 1393:

دوست عزیز
این سایت با هزینه شخصی و کمتر از 60 تومن پیاده شده!
5000 تومان پول دامنه و 50000 تومان پول هاست دادیم به یکی از رفقا برامون سایت را ساخت همین …

حالا 95هزار دلار را کی میده ؟

یاحیدر در تاریخ 25ام ، خرداد 1393:

فتن بدبخت از ترس هم واهمه داری؟

مهیار در تاریخ 25ام ، خرداد 1393:

عمو جون کلاس چندمی؟

یاحیدر در تاریخ 25ام ، خرداد 1393:

فتن بدبخت از حقیقت میترسی که سانسور یا حذفش میکنی چقدر ذلیل وخار هستید؟

علي در تاریخ 17ام ، مهر 1393:

آقاي هول! “خوار” درسته نه “خار”.

به نظرم اين دوستمون منظورش فقط ابراز وجوده. كاملا مشخصه كه كم سن و ساله.

علیرضا در تاریخ 26ام ، خرداد 1393:

زنده باد شیرازی ها
این شما نیستید که میگید صواب زیارت امام خمینی مساوی صواب زیارت امام حسینه

ندا در تاریخ 31ام ، خرداد 1393:

سند بیار واسه حرفت

یاسز در تاریخ 11ام ، تیر 1394:

ثواب

محمد در تاریخ 27ام ، خرداد 1393:

شما به دروغ نوشته اید که ایشان درمورد سوریه کمترین اضهار نظر وخبری نگفته اند در صورتی که هرکس حداقل اخبار مثلا شبکه امام حسین را دیده باشد دیده است که دایما اخبار سوریه ومحکومیت جنایات مخالفین بشار اسد مستمر مطرح میشود اگردین ندارید ازاد مرد باشید دروغ چرا؟!

مهدی در تاریخ 29ام ، خرداد 1393:

پس با این همه انحراف چرا می گفتند مشایی منحرفه؟
بنظر ما همین آقایان بقول خودشان علما دشمن درجه یک امام عصرند
پس دعا کنیم خدایا امام زمان ما را برسان
تا دین و ملت و کشور و منافع همگان را حفظ نماید

ندا در تاریخ 31ام ، خرداد 1393:

سلام و خداقوت
از مسئولین سایت اولا تشکر میکنم و در ثانی تقاضا دارم (طبق شنیده هایم اینها عقایدحجتیه دارند) لطفا بررسی و اطلاع رسانی کنید.

ممنون

پریسا در تاریخ 4ام ، مرداد 1393:

سلام
من مستند عمامه های انگلیسی رو دیدم خیلی لذت بردم یه سری انتقاد داشتم نسبت به قسمت اول این مستند
اینکه بعضی از تصاویر از وحشی گری های تکفیری ها و… تصاویر قمه زنی و … خیلی بد و وحشتناک بود کاش این تصاویر رو کم میکردید از طرفی بعضی از قسمت ها مثل صحبت های سید مجتبی شیرازی رو ترجمه نکرده بودید و بهتر بود که زیر نویس فارسی میکردید
مستند فوق العاده آموزنده بود
با این حال اومدم توی سایت شما باز متن بالا رو هم خوندم
من خیلی ایشون رو نمیشناختم ولی حالا دیگه اطلاعات زیادی از آقای شیرازی دارم و حتما اگرلازم شد روشنگری خواهم کرد
خواهرم بعد از دیدن این مستند گفت وقتی رفته بوده کربلا (پیاده روی کربلا دانشجویی) تو ی یکی از موکب ها عکس ها و بروشور و مطالبی پیرامون ایشان توسط یه عده تو حسینیه پخش شد تا اینکه یه نفر که ظاهرا اطلاع داشته تذکر میده و خودشون بسته ها رو جمع میکنن بعضی ها هم بسته ها رو میذارن تو کیفشون و….
میگفت اگه من زودتر این مستند رو دیده بودم شاید اونجا یه برخورد دیگه ای میکردم …
به هرحال
ان شاءالله خدا توفیقات شما رو بیشتر کنه
موفق باشید
و در پناه حق

جلیل در تاریخ 16ام ، مرداد 1393:

ومن الله توفیق

غلام حسين در تاریخ 3ام ، شهریور 1393:

ان شاء الله خداوند شمارا با امامتان امام خمینی وامام خامنه ای محشور بفرماید وما را هم با امام خودمان محشور گرداند آمین

شيخ كميل در تاریخ 5ام ، شهریور 1393:

شماها با تكفيري ها محشور مي شيد ! چون امام شما شيرازي و تكفيري ها به يه اندازه خون شيعيان رو ريختن

صدرا در تاریخ 21ام ، آبان 1393:

احسنت

غلام علی در تاریخ 27ام ، شهریور 1393:

آدم اینا رو میخونه نمیدونه کی راست میگه کی دروغ میگه کی دنبال دینه کی دنبال حکومت داری هست اما تنها چیزی که برام روشن هست من عاشق امیر المومنین علی علیه السلام هستم و تا آخر عمرم بر باور لعن کردن دشمنان حضرت علی هستم حالا هر شخصی میخواد باشه و همیشه میگم لعن علی عدوک یا علی اولی و دومی و سومی. شما هم ظاهرا نیت خیر داربن برای وحدت امت اسلامی اما برید روی تسنن هم کار کنید وحدت جاده دو طرفه هست فقط نمیشه تشیع داخلش حرکت کنه اونام باید پا پیش بزارن

صدرا در تاریخ 21ام ، آبان 1393:

انشا… خداوند متعال ریشه تمامی ظالمان تفرقه افکن میان مسلمانان و دشمنان اهلبیت و امام خامنه ای (حفظه ا…) را در سرتاسر جهان بخشکاند.

Mohammad در تاریخ 28ام ، آبان 1393:

الله و اعلم

محمدرشا در تاریخ 1ام ، بهمن 1393:

دمتون گرم
خیلی روشن شدم به شخصه

ساره در تاریخ 8ام ، اسفند 1393:

سلام
من از جریان شیرازی ها سر در نیاوردم. آدم های خوبی بودن یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟

ساره در تاریخ 8ام ، اسفند 1393:

سلام
من از جریان شیرازی ها سر در نیاوردم. آدم های خوبی بودن یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟

سید مرتضی در تاریخ 17ام ، اسفند 1393:

c;;cc

سید مرتضی در تاریخ 17ام ، اسفند 1393:

سلام به نظر من در به وجود امدن این مشکل دولت هم مقصر است وان این است که این جور مسایل که باعث تفرقه میشود با وضعیت کنونی جهان اسلام باید در نطفه خاموش شود

امین در تاریخ 3ام ، مرداد 1394:

ا سلام
به امید روز فرج الهم عجل لولیک الفرج
/فقط میدونم امام زمونه ماهم مثل زمان بقیه ائمه دلش از دست بعضیا که خودممم هستم خونه آخه چطورمیتونن مرجعیت نه عالم نه روحانی نه سید اولاد پیغمبر رو استغفرالله تکفیری یا دجالی بخونن ؟؟؟؟….
خدا به دادمون برسه/
شیطون همممونو به طریقی گرفتار کرده /گناه /غیبت /تهمت /دروغ /ریا/اختلاف اندازی/و…
امام زمان چی میکشه از دست ما خدا میدونه.
یاعلی

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن