امروز: پنج شنبه 28 شهریور 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 33770
تاریخ انتشار: 3:11 ب.ظ - دوشنبه 1395/04/28
چاپ این پست

عبدالله ناصری در مورد فیش های حقوق تصریح کرد: آقای روحانی باید مثل پرونده برجام و حل مساله تحریم‌ها آستین بالا می‌زد و این ساختار شکل گرفته را با یک عزم عمومی درون دولت و بیرون دولت حل می‌کرد و سرچشمه این را هم صادقانه به مردم اعلام می‌کرد

به گزارش فتن، عبدالله ناصری عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان امروز دوشنبه ۹۵/۴/۲۷ گفت و گویی با روزنامه آرمان انجام داده است.

ناصری درباره موضوع فیش‌های حقوقی گفت: اگر چه شاخص‌ترین فردی که در موضوع فیش‌های حقوقی، قربانی شد یک اصلاح‌طلب بود اما اقای روحانی باید کار را با جسارت تمام انجام می‌داد. قبول داریم منفعل بودن روحانی در این موضوع، کار خودش را سخت می‌کند. آقای روحانی باید مثل پرونده برجام و حل مساله تحریم‌ها آستین بالا می‌زد و این ساختار شکل گرفته را با یک عزم عمومی درون دولت و بیرون دولت حل می‌کرد و سرچشمه این را هم صادقانه به مردم اعلام می‌کرد، بدون اینکه بخواهد توجیهی برای رفتارهایی که برخی ازمدیران ارشد در ارتباط با این حقوق‌ها انجام داده‌اند بیاورد.

ناصری پیش بینی کرد: این روند موجود، اگر ادامه پیدا کند، نهایتا چند قربانی در پی خواهد داشت. انتظار جامعه حل اساسی این وضعیت و این مفسده بزرگ است هرچند همه می‌دانند بنیانش در دولت آقای احمدی‌نژاد گذاشته شده است. اما به هر صورت اشتباهی بوده که بعد از سه سال سر باز کرده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: این موضوع، امروز می‌تواند یکی از جدی‌ترین اتفاقاتی باشد که آقای روحانی باید در حد برجام با آن برخورد کند، آن را تا خرداد ۹۶ در کل کشور به یک سامانی برساند و اطمینان مردم را جلب کند همانطور که درباره تحریم‌ها نظر مردم جلب شد.

ناصری تاکید کرد: این ساماندهی در سازمان رای ۹۶ آقای روحانی بسیار بسیار تاثیرخواهد داشت. بحث عبورروحانی از اصلاح‌طلبان مطرح نیست؛ باید به دولت کمک کرد.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن