امروز: سه شنبه 29 خرداد 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 36263
تاریخ انتشار: 3:29 ب.ظ - یکشنبه 1395/07/11
چاپ این پست

دبیر شورای نگهبان در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: بدون شک منکرترین منکرات باز کردن پای آمریکا به کشور است.

به گزارش فتن، آیت الله جنتی، دبیر شورای نگهبان در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: بدون شک منکرترین منکرات باز کردن پای آمریکا به کشور است. این منکر ریشه فسادهای خیلی گسترده تر است چرا که اگر پای آمریکا به کشور باز شود به همین ارتباط راضی نیست و آنها فساد را در همه امور گسترش خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه قرآن کریم ارتباط دوستانه سری با دشمنان را نهی کرده است گفت: متاسفانه این اتفاق الان دارد می افتد و مذاکرات سری و روابط سری برقرار می شود.

آیت الله جنتی در ادامه بیان کرد: وظیفه همه اینست که با این منکر مقاابله کنند و هر کسی تریبون و یا سخنی برای حرف زدن دارد باید علیه این منکر موضع بگیرد.

وی ادامه داد: من هر جا فرصتی پیش آید در نهی از این منکر صحبت خواهم کرد و از همه میخواهم نهی از این منکر را که منکرترین منکرات است در اولویت قرار دهند.

رئیس شورای نگهبان در پایان اظهار داشت: رسانه ها باید با منکر باز شدن پای آمریکا به کشور مباره کنند و فعالانه اطلاع رسانی نمایند.

فارس

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن