امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 37525
تاریخ انتشار: 10:37 ق.ظ - پنج شنبه 1395/09/11
چاپ این پست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت موظف است پرونده حقوق بگیران نجومی را هر چه سریع تر به قوه قضاییه معرفی کند.

به گزارش فتن، زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با انتقاد از عدم برخورد جدی با متخلفان و حقوق بگیران نجومی، اظهار داشت: متاسفانه هنوز نتیجه رسیدگی به موضوع حقوق‌های نجومی برای مردم مشخص نشده است.

وی افزود: رهبر انقلاب اخیرا و در دیدار فرمانداران نیروی دریایی موضوع حقوق‌های نجومی را از جمله این کارهای ناتمام برشمردند و بر این موضوع تاکید داشتند که این مسئله از موارد مهمی است که نتیجه رسیدگی به آن برای مردم روشن نشد و سؤالات در ذهن مردم باقی ماند. لذا دولت موظف است پرونده حقوق بگیران نجومی را هر چه سریع تر به قوه قضاییه معرفی کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: نباید تاخیری در اعلام نتیجه نهایی بررسی حقوق‌های نجومی به وجود می آمد و انتظار مردمی که گاهی برای ابتدایی ترین نیاز زندگی با سختی مواجه هستند این است که با خاطیان برخورد جدی صورت گیرد.

سعیدی در بخش پایانی سخنان خود عنوان کرد: البته این نکته نیز حائز اهمیت است که مدیران دلسوزی هم هستند که بدون توجه به مادیات شبانه روز در تلاشند و این از پاکی نظام ما است که مردم در جریان موارد قرار می گیرند.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن