امروز: پنج شنبه 28 شهریور 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 38007
تاریخ انتشار: 10:47 ق.ظ - چهارشنبه 1395/10/8
چاپ این پست

وزیر سابق بهداشت و درمان گفت: اگر با حماسه مردمی 9 دی و درایت رهبری فتنه 88 مدیریت نمی‌شد دشمن به دنبال سوریه کردن ایران بود.

به گزارش فتن،  کامران باقری لنکرانی امشب در همایش بزرگ 9 دی اظهار داشت: حماسه 9 دی سرمایه و گنجی مردمی است که تا سالیان سال قابلیت بهره‌برداری دارد و به‌شرط عبرت استفاده انقلاب را تا همیشه بیمه خواهد کرد.

وی افزود: یکی از عوامل بروز فتنه 88 احساس نخوت و غرور و خود را تافته جدا بافته دانستن و هدف‌گذاری نوعی آریستوکراسی به ظاهر اسلامی بود.

باقری لنکرانی ادامه داد: این تفرعن و غرور بدون پشتوانه اما با حماسه 9 دی خنثی شد و یک بار برای همیشه تمام نخبگان سیاسی و جریانات مختلف درس گرفتند که هیچ‌گاه نباید خود را جدا از مردم و قیم آنان بدانند.

وی با بیان این که تمام مسؤولان باید خود را وامدار مردم و حماسه 9 دی بدانند، ابراز داشت: مردم در 9 دی حتی بهتر از برخی خواص عمل کردند و جنگ احزاب به وجود آمده را با پشتیبانی از ولایت خنثی کردند.

لنکرانی 9 دی را قله افتخارآفرینی دانست و افزود: استکبار بنا داشت با فتنه پس از انتخابات شرایط ایران را به سمتی ببرد که امروز در عراق و سوریه شاهد هستیم غافل از این‌که نعمت ولایت و سال‌ها مقاومت این مردم اجازه چنین خیال باطلی را به هیچ بیگانه‌ای نمی‌دهد.

وی با یادآوری این‌که دشمن در وقایع پس از انتخابات اصل خیمه نظام را هدف گرفته بود، گفت: مردم در حماسه 9 دی این حربه را خنثی کرده و در دفاع از اصل ولایت شعار دادند و به میدان آمدند.

توصیه مسئولان به پرهیز از دعواهای سیاسی و لزوم پرداختن به مشکلات اساسی کشور دیگر موردی بود که وزیر سابق بهداشت به آن پرداخت و گفت: دولت نباید گران اداره شود تا بتوان با نقدینگی و سپرده‌های بانکی داخل کشور موتور اقتصاد درون‌زا را به حرکت واداشت.

به گزارش فارس، در این همایش مستندهای افشاگرانه‌ای در مورد روابط و پیام‌های مسؤولان آمریکایی به فتنه گران در سال 88 و تحرکات سفارتخانه های خارجی در آن ایام پخش شد که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت، تعدادی از اعضای شورای شهر، اعضا و فعالان سیاسی احزاب اصولگرا به همراه عموم مردم ولایتمدار در این همایش حضوری پر رنگ داشتند.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن