امروز: جمعه 1 آذر 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 38052
تاریخ انتشار: 12:34 ب.ظ - پنج شنبه 1395/10/9
چاپ این پست

نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: برخی توصیه می‌کنند که افرد گور خواب باید عقیم شوند تا نسلی از آنان بیرون نیاید این در حالی است که باید نور چشمی‌ها و کسانی که اموال دولت را غارت می‌کنند عقیم شوند.

به گزارش فتن، علیرضا زاکانی امشب در حسینیه جماران اظهار داشت: امام خمینی (ره) در وصیتنامه نورانی خود فرمودند:”انگیزه الهی برقایت حکومت اسلامی و وحدت کلمه برای رسیدن به أین قایت دو عامل پیروزی و بقا است.

وی افزود: انقلاب اسلامی برپایه این انگیزه الهی شکل گرفت و وحدت کلمه عاملی بود که مردم با انسجام خود در صحنه های انقلاب، این انقلاب بزرگ الهی را خلق کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: 9 دی تجلی دوباره أین انگیزه الهی و عینیت یافتن وتحکیم وحدت جامعه است و باطل السحر چیزی شد که آمده بود اساس انقلاب اسلامی را هدف گذاری کند و توانست اصل انقلاب را تا لب پرتگاه ببرد اما امداد الهی از آستین مردم بالا آمد و سیاهی ها را شست.

وی خاطرنشان کرد: در برخی برهه‌ها انقلاب را همراهی کردند اما أین اقدام آنان از باب خوف و طمع بود و همچنین طی روزهایی از انقلاب عده ای دیگر که چهره نفاق گونه خود را پنهان کردند و از باب طمع ورزی همراهی خود را با انقلاب اسلامی نشان دادند در ابتدای انقلاب نیز چهره انقلابی نشان دادند اما نتوانستند سختی های انقلاب را تحمل کنند و کسانی که چربی های انقلاب آنان را فریب داد نیز از خط انقلاب جدا شدند.

نماینده  سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: این 3 دسته بودند که ریزش های انقلاب را شکل دادند و در فتنه 88 پیوستگی بین آنها خودنمایی کرد و وحدت کلمه را نشانه رفت بنابراین این یک دسیسه ساده نبود بلکه یک برنامه ریزی دقیق برای براندازی انقلاب بود که سالیان سال تلاش کردند زمینه آن را فراهم کنند.

زاکانی اظهار داشت: در سال 76 نیز گروهی سعی داشتند با تغییر قانون اساسی رئیس جمهور وقت را برای بار سوم انتخاب کنند که رهبری در مقابل این امر ایستادند و فرمودند حق ندارید قانون اساسی را تغییر دهید.

وی افزود: در این راستا زمانی که آنان نتوانستند عرصه قدرت‌طلبی را با تغییر قانون اساسی شکل دهند گره ذهنی ایجاد کردند و سلامت دایره انتخابات را شعر خود کردند و در جامعه ابهام ایجاد کردند و در نماز جمعه مردم و مسئولان را به رعایت سلامت انتخابات توصیه کردند.

نماینده  سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین این افراد در ادامه مسیر زمانی که دیدند عرصه تنگ شده و صیانت و نظارت بر انتخابات توسط شورای نگهبان مانع اهداف آنان است از هر وسیله ای استفاده کردند که این مرجع رسیدگی و نظارت بر انتخابات و سلامت آن را از میدان خارج کنند.

زاکانی بیان کرد: بنابراین هرچه علیه شورای نگهبان داشتند را بیان کردند و گفتند انتخابات ما انتخابات آزاد نیست و در أین راستا تمام کسانی که بر قافله انتخابات تاخته بودند و یا از آنان جدا شدند در معرض دید مردم قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: بنابراین با خیال آسوده انتخابات را با حضور ملی مذهبی‌ها و سایرین برگزار کردند اما هوشیاری مردم دست رد به سینه آنان زد و آنان حربه را از دست دادند.

زاکانی یادآور شد: آنان در سال 88 نیز 9 ماه قبل از انتخابات کمیته سلامت از آرا تشکیل دادند و قبل از انتخابات اعلام کردند که بنا است تقلب در انتخابات صورت بگیرد به همین دلیل این کمیته را تشکیل می دهند.

وی افزود: همچنین روز به روز که به انتخابات نزدیک می شد و التهاب در جامعه اتفاق می‌افتاد مشاهده‌ها حاکی از آن بود که عده‌ای برنامه گسترده‌ای برای انقلاب و مردم در نظر گرفته‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین در یک برنامه‌ریزی بنا را بر این گذاشتند که در صورت پیروزی محدودیت‌هایی برای رهبری ایجاد کنند و آنها را با فشار اعمال کنند و اگر پیروز نشدند نیز با آشوب‌گری اصل انتخابات را مخدوش جلوه دهند همچنین آنان می‌گفتند ما پیروزیم و اگر پیروز نشویم تقلب شده است.

زاکانی اساس آشوب‌گری و فتنه را در سال 88 دو عامل «نفوذ سناریوی جهانی برعلیه انقلاب اسلامی و قدرت طلبی توسط افرادی که سابقه مسئولیت در کشور و انقلاب اسلامی را داشتند» دانست.

وی اظهار داشت: وقتی رهبر فرمودند که برای فتنه 88 حداقل 10 سال برنامه‌ریزی شده است  اساس آن به عامل نفوذی آمریکا بر می‌گردد که در سال 79 داخل ایران آمده بود.

زاکانی با اشاره به اینکه مردم برای برخی از افراد تا زمانی خوب هستند که به آنان رأی بدهند گفت: در نگاه این افراد مردم زینت مجالس هستند و صاحبان انقلاب نیستند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی فتنه 88 را ابعادی جهانی علیه انقلاب دانست و تصریح کرد: اما این بازیگران داخلی فتنه آن‌گونه شبهه ایجاد کردند که برخی از مردم نسبت به نظام بدبین شدند و همچنین در این فتنه نظام را متهم به جنایت و تقلب کردند و با این کار آبروی نظام را بردند.

وی با بیان اینکه بعد از انتخابات 88  عده ای در پیام رسمی به آمریکایی‌ها گفتند که چون  مردم ما را انتخاب نکردند مستحق مجازات‌هایی مانند تحریم هستند گفت: در این راستا اوباما در سال 88 رسمأ اعلام کرد تحریم علیه ایران ادامه خواهد داشت مگر اینکه مردم علیه نظام شورش کنند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به رشادت‌های هشت سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: علت اینکه عده‌ای از شهدا می‌هراسند و در مقابل ورود شهدای گمنام به دانشگاه ها اعتراض می‌کنند چیست؟ این افراد یا عامل هستند و یا ندانسته راه را برای ورود دشمن به ایران باز می‌کنند.

زاکانی با بیان اینکه عده‌ای در هشت سال دفاع مقدس کاسبی کردند که این افراد همان عده‌ای بودند که امروز مدعی هستند خاطرنشان کرد: اخیرا مشاهده شده است که عده‌ای در قبرها می‌خوابند این وضعیت در شأن نظام اسلامی نیست.

وی با بیان اینکه این اداره انقلاب اسلامی بود که امروزه حزب الله پا گرفت و فلسطین نیز در مقاومت سرآمد شد افزود: اگر مقاومت‌های انقلاب اسلامی نبود هم اکنون کشتارهای دیگر کشورها در شهرهای ایران نیز رواج داشت.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما به شهدا به عنوان الگو نگاه می کنیم بیان کرد: چرا برخی از افراد امروزه از نمادهای شهدا خوف دارند و می خواهند نمادهای آمریکایی الگویشان باشد.

وی با اشاره به اینکه 9 دی ماه افتخاری بزرگ برای جامعه است بنابراین باید درس‌های این حماسه بزرگ هر ساله مرور شود اظهار داشت: عده‌ای از افراد دلشان برای دنیا می‌لرزد و این افراد اگر خواستار و طالب دنیا هم هستند باید به سمت انقلاب اسلامی بروند.

دبیر مجمع عالی بسیج کشور گفت: برخی توصیه می‌کنند که افرد گور خواب باید عقیم شوند تا نسلی از آنان بیرون نیاید این در حالی است که باید نور چشمی‌ها و کسانی که اموال دولت را غارت می‌کنند عقیم شوند.

زاکانی افزود: ما باید چشممان را باز کنیم زیرا آینده از آن انقلابیون است و ما نیازی به سرخم کردن در برابر آمریکا نداریم زیرا اسلام مافوق همه چیز است و ما خدا و پیامبر اعظم(ص) را داریم.

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین خطری که انقلاب اسلامی را در داخل کشور تهدید کرد همین فتنه بود.

تسنیم

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن