امروز: چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 38110
تاریخ انتشار: 5:05 ب.ظ - دوشنبه 1395/10/13
چاپ این پست

من از آقای روحانی سوال میکنم واقعا در شرایطی که خانواده ها با خیل عظیم جوانان بیکار روبرو هستند و جوانشان بیکار است یا با حداقل حقوق کار میکند، آیا میتوان با کنسرت مردم را بانشاط کرد؟

به گزارش فتن، نماینده سابق ایران در اوپک در واکنش به اظهارات دیشب حسن روحانی درباره مسائل اقتصادی کشور به «نسیم آنلاین» گفت: رئیس جمهور دیشب به نکات جالبی اشاره کرد. وی گفت اگر برجام نبود صادرات نفت به 250 هزار بشکه می رسید، درحالیکه در دولت قبل در شدیدترین فشارها صادرات نفت حدود یک میلیون بشکه بود.
محمد علی خطیبی اضافه کرد: دولت آقای روحانی هم تا زمان لغو تحریم خرید نفت کشورمان در همان بستری که در دولت قبل ایجاد شده بود حدود یک میلیون بشکه صادر می‌کرد. لذا به نظرم اقای روحانی طرح خاصی در مورد مسایل حاد اقتصادی کشور نظیر رکود و بیکاری ارایه نکرد و فقط به نکات کلی اشاره کرد!
وی گفت: در شرایطی ایشان صحبت از وحدت و برادری میزند که با بدترین الفاظ منتقدین را خطاب کرده و روزنامه های غیر همسوی خود را هر روز به دادگاه میکشاند.
نماینده سابق ایران در اوپک در ادامه با بیان اینکه نکته دیگری که رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی دیشب به آن اشاره کردند بحث جوانان بود. ایشان فرمودند جوانها را باید با نشاط نگه داشت و به آزادی وکنسرتها اشاره کردند! من از ایشان سوال میکنم واقعا در شرایطی که خانواده ها با خیل عظیم جوانان بیکار روبرو هستند و جوانشان بیکار است یا با حداقل حقوق کار میکند، آیا میتوان با کنسرت مردم را بانشاط کرد؟

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن