امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 3815
تاریخ انتشار: 4:34 ب.ظ - دوشنبه 1393/10/1
چاپ این پست
سید صادق شیرازی

به گزارش فتن به نقل از اویس، ۲۸ صفر امسال نیز مانند سال‌های گذشته مصادف بود با سخنرانی جناب صادق شیرازی در بیت خویش. سخنانی که سال‌هاست رنگ بوی اصلی آن تخریب  و دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شخص امام خامنه ای است . در بخشی از این سخنان جناب شیرازی در […]

به گزارش فتن به نقل از اویس، ۲۸ صفر امسال نیز مانند سال‌های گذشته مصادف بود با سخنرانی جناب صادق شیرازی در بیت خویش. سخنانی که سال‌هاست رنگ بوی اصلی آن تخریب  و دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شخص امام خامنه ای است .

در بخشی از این سخنان جناب شیرازی در لباس دلسوزی برای زیارت اربعین جوانان و مردم را دعوت می‌کند راهپیمایی‌های اعتراضی و اردو کشی های خیابانی میکند !

” این کار شدنی است، صداها را یکی کنید. این اصرار و پافشاری سیرۀ پیامبر اکرم صلی‌الله علیه وآله وسلم بوده است…کاری کنید که این زیارت هم چیزش مجانی است، فشار بیاورید که قوانین طوری شوند که امکانات وتسهیلات فراهم شوند تا حکومتها قوانین بپذیرند.”

این سخنان جناب شیرازی و دعوت از مردم برای اعتراض و اردو کشیِ خیابانی آن هم به خاطر گرانی برخی وسایل ؛ در حالی است که ایشان هیچ اشاره و درخواستی از مردم به خصوص مردم عراق برای پیوستن به صفوف مجاهدین علیه داعش نکرده‌اند! آن هم درحالی‌که به ادعای بیت جناب شیرازی این سخنرانی از شبکه‌های عرب زبان نیز پخش می‌شود

اعلام هفته برائت توسط بیت شیرازی

همچنین سخنان جناب صادق شیرازی در حالی بیان میشود که تا هفته ی “برائت” که بیت شیرازی ها نام گذاری و راه اندازی کرده بودند فاصله کمی باقی مانده است و این سخنان پیش درآمدی بر برنامه های بیت تشیع انگلیسی در راستای اختلاف اندازی و ایجاد آشوب و فتنه گری در هفته ی مجعولِ “برائت” است !

جناب شیرازی در ادامه سخنرانی‌شان ماجرای زندانیان سیاسی را بیان می‌کند و تلاش می‌کند این مسئله را به عنوان سنت معاویه مطرح کند:

“چرا دنیا امروز از اسلام، گریزان است؟

جناب شیرازی با اشاره به نمونه ای از حکومت مروان که خود را خلیفه الله می دانست، با دو انگشت خود چشمان یکی از کسانی که او را کمی ناراحت کرده بود از حدقه بیرون آورد. یکی از کارهایی که معاویه با زندانیان سیاسی میکرد، قطع دست وپا با ساطور ودر آوردن چشمان بود. همین کاری که امروز پیروان واتباع معاویه ومروان انجام می دهند”(تمامی این تراوشات ذهنی جناب شیرازی کنایه به جمهوری اسلامی  و همسطح کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی با حکومت معاویه میباشد) ، شایان ذکر است جناب شیرازی که از کربلایی های مقیم ایران است و اهل کشور عراق میباشند در گذشته نیز از برخورد جمهوری اسلامی ایران با منافقین ابراز تاسف کرد و این عمل را خلاف سنت رسول الله معرفی کرده بودند !

در ادامه این سخنان ، جناب شیرازی در لفافه و با کنایه “ولی امر مسلمین” که لقبی است که برای مقام معظم رهبری استفاده می‌شود را هم ردیف با خلیفه داعش می‌خواند. ( او با استفاده از الفاظ ” امام المسلمین و رئیس المسلمین” تلاش کرده است تا “ولی امر مسلمین” را تخریب کند ) و چنین ادامه می‌دهد ” اینان اسم خود را امام و پیشوا می‌خوانند. اینان پیشوایان و جهنمی کنندۀ مردم بودند”

سال گذشته نیز در چنین تاریخی جناب شیرازی همین ادعاها و سخنان را مطرح کرده‌اند و مدعی شده‌اند افرادی را که جمهوری اسلامی ایران زندانی می‌کنند به خاطر فساد جمهوری اسلامی ایران است و سران جمهوری اسلامی ایران باعث دوری غربی ها از اسلام شده‌اند!

شاید بتوان گفت این سخنان ادامه دار جناب سید صادق شیرازی آن هم در مورخ ۲۸ صفر پیش درآمدی و ایجاد اختلاف و آشوب در راستای اهداف و ماجراهای “هفته برائت” این گروه باشد.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

یالثارات الحسین ع در تاریخ 1ام ، دی 1393:

بگو …. تو که در کتاب زندگی نامه ات به دایی پدری ات افتخار شده، میرزا محمدتقی شیرازی هنوز روی سنگ بر ایشان است که زعیم ثوره العشرین الامام…، به سید حسن برادرت خودت هم میگفتند امام، به سید محمد هم که میگفتند امام المجدد، الان هم برخی شبکه ها و طرفدارانت تو را امام خطاب میکنند، شما که داری کل جهان را می چرخانی!!!!!!!!!

یالثارات الحسین ع در تاریخ 1ام ، دی 1393:

باید به این فرد گفت “قل موتوا بغیظکم” و همان بیان شهید مظلوم بهشتی به شیطان بزرگ: آمریکا از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر…
همه اینها از سوزشی است که از صدور انقلاب اسلامی دیده اند و شبکه ها و عوامل اینها به قول خودشان از اروپا و آمریکا و آفریقا و خاورمیانه و مخصوصا در لبنان، بحرین ، عربستان، سوریه، پاکستان و افغانستان به اینها و اربابان نوکرهایشان رسانده اند. اربعین امسال برای اینها کافی بود و چه بسا فریاد و غیظ برخی از اینها به خاطر تصاویر امام خامنه ای و سردار سلیمانی در کربلا و سامرا و نجف بر سینه رزمندگان عراقی اسلام در دستجات عزاداری و در صف حرب با تکفیری هاست. این پیام را از چند ده متری حوزه و دفترشان در کربلا را خوب گرفته اند….و همان که حضرت آقا فرمود:”ولینصرن الله من ینصره”

mohamad در تاریخ 2ام ، دی 1393:

تولای اینها آمریکا وانگلیسه تبرای اینها امام و رهبر و مطهری!

مصطفی بروجن در تاریخ 1ام ، دی 1393:

خدا لعنتشون کنه خدا ریشه شما را بخشکونه

مرتضی در تاریخ 2ام ، دی 1393:

الهی …. خدا بکشدش…
خدا ریشه کن کنه این فرقه خطرناک رو.

سلامجواد در تاریخ 1ام ، دی 1393:

سلام
بدهکارو که رو بدی طلبکار میشه !!!
بدهیشون همین امنیتیه که به واسطه این امنیت میتونن آزادانه حرف بزنن
طلبشون هم حیثیت و آبروی شیعه و ایرانه که میخوان به هر قیمتی که شده از بین ببرن
چشاشونو بستن و دهانشون رو بازکردن و هرجور که میخوان حرف میزنن یه نگاه به کشورهای دور و بر ایران نمیکنن تا قدر این امنیت رو درک کنن خوشی زده رو دلشون ..
خداخودش صاحبمونو برسونه ..الهی امین

mohamad در تاریخ 2ام ، دی 1393:

امام میفرمود اگه دست آمریکا و انگلیس به بحر محیط بخوره اونو نجس میکنه چه برسه به این جریان تشیع لندنی

ma در تاریخ 1ام ، دی 1393:

کم مزرخرف بگيد, تکفيرى هاى تفرقه انداز

هاجر در تاریخ 1ام ، دی 1393:

قل موتوا بغيضكم

سید در تاریخ 1ام ، دی 1393:

واقعا خیلی تحلیل مسخره ای بود که شما به خودتون گرفتید منظورشون مشخصه از پیروان معاویه داعش هست شما به چه حقی منظور ایشون رو به جمهوری اسلامی ارتباط دادید .

عبداله در تاریخ 2ام ، دی 1393:

آدم خودشو نباید به خریت بزنه

مهدی در تاریخ 2ام ، دی 1393:

جناب عبدالله در پاسخ دادن رعایت ادب نشانه تقوی است

احمد در تاریخ 10ام ، دی 1393:

من هم به شدت موافقم. این سخنان رو الکی به وجه بدش حمل نکنید. قطعا اگر عین سخنان را کامل می آوردید هیچ کس نمی تونست برداشت کنه که اینها در ذم جمهوری اسلامی هست. یعنی اصلا جمهوری اسلامی و حضرت آقا از این عیوب مبری هستند و این وصله ها بهشون نمیچسبه هر چند بعضی بخوان بچسبونند. ولی شما به خود نگیرید. این خودش تقویت چسبوندن همین وصله هاست.

عبد الحسین در تاریخ 1ام ، دی 1393:

شاید بهشون برخورد که به لطف حضرت اباعبدا… این خیر گسترش یافت. دیدند پیام حضرت آقا مبنی بر پرشور برگزار شدن اربعین و همچنین امر ایشان به دستگاهها برای تسهیل در این امر و البته عنایت حضرت آیت ا… سیستانی باعث پرشور برگزار شدن شد و البته اسمی از بزرگ تخریبگر شعائر حسینی و بزرگ احیاگر بدعتهای حسینی در بین زوار و جوامع در این امر نیست. ظاهرا خیلی سوخته اند و اینها از علائم سوختگی است….

علی در تاریخ 1ام ، دی 1393:

یکی به این کاذب شیرازی بگه اینجا عراق نیست ما هم مثل بعضی عراقی هایی که جنابعالی ساده گیر آوردیشون نیستیم ، ما رهبرانی بزرگ و رادمرد چون حضرت روح الله و حضرت سیدعلی خامنه ای رو داشته و داریم و بوجود آخوندهای دنیاطلبی چون شما هیچ احتیاج نداریم.

شیعه دوازده امامی در تاریخ 1ام ، دی 1393:

دمش گرم
قصد دارم انگلیسی شوم…اگر انگلیس اینطور باشد که شما میگید پس انگلیس بیشتر دلش برای مردم میسوزه…

علی در تاریخ 3ام ، دی 1393:

حتمابرو بشو

محمد در تاریخ 11ام ، دی 1393:

هستی.یقین کن هستی.

دشمن شیعه انگلیسی در تاریخ 26ام ، اردیبهشت 1394:

نمی خواد بری انگلیس برو پیش این آخوند انگلیسی تا سفارش بکنه راحتتر بری انگلیس

ali در تاریخ 1ام ، دی 1393:

بسم الله الرحمن الرحيم
اينان دشمنان خوني اهل بيت اند خدا لعنتشون كنه كه ابروي شيعه رو در جهان بردند و بين برادران اهل تسنن و اهل تشيع اختلاف مي اندازند لعنة الله علي اعدا الدين اجمعين من الان الي قيام يوم الدين

عباس در تاریخ 5ام ، دی 1393:

اهل تشیع!!!!
واقعا متاسفم اسم خودمون رو گذاشتیم شیعه و برا دلخوشی عمری ها به خودمون میگیم تشیع…
عجب…

دشمن شیعه انگلیسی در تاریخ 26ام ، اردیبهشت 1394:

عزیز دلبر برو یه جستجو بکن تو آپارات یه فیلم هست گذاشته
ببین دلیل فاجعه اسپایکر چی بوده؟؟ هزاران جوان شیعه رو توی دریایی از خون غوطه ور کردن ببین دلیلش چی بوده ؟؟ این تشیع لقب انگلیسی هم براش کمه باید بگی شیعه شیطانی …

فرزند انقلاب در تاریخ 2ام ، دی 1393:

هر دم ا این باغ خری میرسید!://

سوال مهمی که از ایسون دارم اینه، ما اصلا کافر، منافق، عمری! سال 88 پرچم های امام حسین رو اتش زدن، چرا موضع نگرفتید؟!!،؟ چرا محکوم نکردید؟ چرا حمیات کردید از فتنه گرا؟!؟؟

سوال دوم، چرا زمان طاغوت خفه خون گرفته بودید اما الان نق میزنید؟ حکومت 30 ، 40 درصد که اسلامی هست، زمان شاه 0 درصد بود، طاغوت بود…چرا چوب لای چرخ نطام اسلامی میذارید؟

فاین تذهبون.؟

محمد در تاریخ 11ام ، دی 1393:

الی النار

سعید در تاریخ 2ام ، دی 1393:

از امثال شیخ درباری که دست بوس اولیا حضرت میشدند انتظاری بیش ازین نیست. ..

فرشاد در تاریخ 2ام ، دی 1393:

به قول مولای متقیان امیر المومنان منافان مثل تخمی است که در شنزار بیابان است نمیدانیم تخم شتر مرغ است یا تخم افعی اگر بشکنیمشان تخم شترمرغ بوده و اگر نشکنیمشان افعی از آنها بیرون میزند آدم میماند با آنها چه کند.

دوکوهه در تاریخ 2ام ، دی 1393:

در زمان امام(ره) هم برخی روحانی ها و اقوام همون روحانی ها،خون به دل ایشان می کردند.
الان هم این روحانی نما، به ولی امر مسلمین جهان.
آقای شیرازی این داعشی ها از همون نسل یزیدیان هستند که مردم مظلوم و بی گناه را به قتل می رساندند!!!!!!!
چرا زبانت بسته شده، چرا جواب “هل من ناصر ینصرنی” امام زمانت را نمی دهی؟؟؟؟؟
خیلی نگران این مملکت و اوضاع گرانی هستی!!!!!! به سلامت راه باز، برو پیش رفقای انگلیسی

عماد در تاریخ 2ام ، دی 1393:

مرگ بر ضد ولایت فقیه

مرتضایی در تاریخ 2ام ، دی 1393:

من در اصل اين كه اين تفكر كاملا غلط با شما هم عقيدم، ولی از این سخنان، چیزی که شما نوشتید برداشت نمیشه، اینطوری اگه بخواهیم هر حرفی که زده میشه را اینطور تعبیر کنیم، مصادق اون اصل میشیم که اگر میخواهی کسی را بزرگ و تأیید کنی بد تخریب یا انتقاد بکن.

بی نام در تاریخ 2ام ، دی 1393:

ان تشیعی که از فرانسه بلند شود به درد اسلام نمیخورد

محسن در تاریخ 2ام ، دی 1393:

لعنت الله علی القوم ظالمین
یا حجت ابن الحسن (عج) ریشه ظلم رو بکن
مرگ برضد ولایت سید علی خامنه‌ای

مدافع ولایت در تاریخ 3ام ، دی 1393:

مرگ بر ضد ولایت علی
برید خجالت بکشین بابا خودتون از همه تکفیری تر هستین برای مخالفین یه نظریه که نه از اصول دینه و نه از فروع دین طلب مرگ می کنید اونوقت به ما میگین تکفیری؟

دشمن شیعه انگلیسی در تاریخ 26ام ، اردیبهشت 1394:

امثال شما امام زمان هم که بیاد و بگه امت اسلام باید وحدت داشته باشن احتمالا مقابل حضرت قرار میگیرین میگین ما از ولایت علی ابن ابی طالب نمیتونیم بگذریم و …
مگه امام علی که مشاور عمر و ابوبکر نبود آیا محبتشون در دل داشت یا میخواست دین اسلام متحد و یکپارچه باشه ؟؟؟

عبداله در تاریخ 2ام ، دی 1393:

آدم نباید خودشو به خریت بزنه.توهین های علنیش به مقام معظم رهبری وایت اله بهجت توسط دامادش و…موجود ههستش

دشمن شیعه انگلیسی در تاریخ 26ام ، اردیبهشت 1394:

راست میگی من خودم از این گروه آدمایی میشناسم که حتی توهین به ایل و تبار آیت الله خامنه ای میکنن
که من بهشون گفتم شما میدونید ایل و تبار این آقا کیا هستن ؟؟ اگه میدونید و فحش میدید که مرتد هستین اگه نمیدونید که خیلی بی نفهمین

محسن حصاري در تاریخ 2ام ، دی 1393:

شيطونه ميگه ……….
خدايا به ما صبر عنايت فرما

محسن حصاري در تاریخ 2ام ، دی 1393:

شيطونه ميگه ……….
خدايا به ما صبر عنايت فرما.
مرگ بر ضد ولايت فقيه.

نیما در تاریخ 3ام ، دی 1393:

من یه حرفی میخوام بزنم خواهشا بخونیدش
اون عزیزانی که میگن برداشت غلطی نمیشه از حرفای ایشون داشت در جریان باشن که اگر ما خوشبین باشیم حرفای ایشون رو خوب برداشت کنیم ولی باز مریدان این اقا همون برداشتی رو میکنن که دوست دارن مطمئن باشید برید سایت رسام تا خرفم رو بفهمید البته من هنوز اون سایتو بعد از این سخنرانی شیرازی ندیدم ولی مطمئنم جوری مخابرش میکنن که دوست دارن

نمونش سخنرانی اقای وحید هست که درمورد جفتک انداختن یه سری برای رسیدن به مرجعیت بود ایشون اصلا منظورشون فرد خاصی نبود ولی دیدید به چه ناکجا ابادی ربطش دادن…

این اقا با این تلویحی سخن گفتن یه قصدوغرضی داره دوستان شک نکنید

اون میدونه که داره چی کار میکنه

مریداشو میشناسه که چه خصوصیاتی دارن ………..

در مجموع تف به خیانت که به اسم شعائر حسینی به امام حسین نامردی میکنن…

کربلایی سید جواد هاشمی در تاریخ 3ام ، دی 1393:

سلام علیکم شما یه جمع تعصبات بیجا نشستین اینجا فقط اسم شیعه رو خراب میکنین وحدت بین تشیع رو بهم زدین شما که ادعا از دینداری میکنین چرا هیچوقت خوشبین نیستین سید صادق کجا اسم اورده شما الکی برای چی حاشیه میسازین شما که ادعا. دینداری میکنین بگین ببینم حدیث نیومده که اگه سادات ما اگه گناهی کردن حق ندارین لعنش کنین فقط حق دارین بگین که فلان کار ایشون اشتباهه بعدش همه مراجع اختلاف فقهی الا ماشالله دارن شما به چه جرأتی موضع میگیرین اصلا شما چیکاره اید یه جمع ادم پرست هستین فکر میکنین تو دنیا فقط یه دونه مرجع بیشتر نیست نه اینطور نیست شما هیچ سر از دین در نمیارین فقط ادعا فقط ادعا باس جواب بدین تو اون دنیا فقط دارین اسم تشیع رو خراب میکنین

امید در تاریخ 3ام ، دی 1393:

هیچ اسمی از هیچ کشوری نیست و همه میدونن توی این کشور از این خبرها نیست.حالا معلوم نیست چرا بعضی ها میگن منظورش اینجا بوده..مگه اسم اورده که اینجوری میگن…

روابط عمومی سایت در تاریخ 3ام ، دی 1393:

به نظرتون ایشون میتونه مستقیم اسم بیاره؟

محمد در تاریخ 11ام ، دی 1393:

مگه ما مرده باشیم.

حمیدرضا در تاریخ 3ام ، دی 1393:

آقای هاشمی میشه بفرمائید کسی که تا حالا تو قم تحصیلات حوزه علمیه نداشته و بیشتر عمرشو تو لندن و جاهای دیگه اروپا و آمریکا صرفا به عنوان شهروند عادی بوده چگونه میتونه مرجع تقلید بشه میشه راهنمایی بفرمائید؟

امید در تاریخ 3ام ، دی 1393:

از کی تا حالا ملاک مجتهد بدن تحصیل حوزه قم هست.یعنی بقیه حوزه ها مثل نجف کربلا و مشهد ملاک نیست.سید صادق توی کربلا و نجف درس خونده و هیوقت توی لندن نبوده.اون برادرش سید مجتبی هست که سالهاست در لندن زندگی میکنهوو

انصارالله در تاریخ 3ام ، دی 1393:

آیت الله العظمی محمد شیرازی،و آیت الله العظمی محمد علی طباطبائی و همچنین،آیت الله فالی، آیت الله مرتضی قزوینی،آیت الله فاطمی ابهری و … سال ها پیش اجتهاد آیت الله العظمی سید صادق شیرازی را تایید و ایشان را شایسته مقام مرجعیت دانسته اند.

محمد در تاریخ 11ام ، دی 1393:

یکی از شرایط مرجعیت آگاهی به زمانه است.آیا ایشون میدونه که با ترویج قمه زنی و(عذر میخوام)وحشی نشون دادن شیعه چه آسیبی به ترویج تشیع میزنه؟آیا میدونید منبع تحقیقات دراروپا امریکا و جاهای دیگر دنیا اینترنت است.لطفا به عنوان یک غیر مسلمان و یا تازه مسلمانی که میخواهد مذهب اختیار کند واژه shia moslems را در قسمت تصاویر جستجو کنید.آیا از تشیع منزجر نخواهید شد.آیا جوابی برای حضرت زهرا یلام الله علیها خواهند داشت

عباس در تاریخ 14ام ، دی 1393:

انصارالله جان
عجب افرادی مرجعیت ایشون رو تائید کردن…خداوکیلی اسم کدومشون آشناس برات؟
بعدشم تعداد کسایی که ایشون و اجتهادشون رو صریحا رد کردن به مراتب بیشتره و کفه علمیشونم شدیدا سنگین تره…

شهاب در تاریخ 3ام ، دی 1393:

تویی که سنگ داعش رو به سینه ات میزنی یه کار هم از دستت برمیاد! هر چه زودتر ناموست رو واسه جهاد نکاح راهی عراق کن داعشی ها نیاز دارن.!الحمدلله که پیش گویی های حضرت علی (ع)درمورد داعش داره خودش رو نشون میده چون فرمودند گروهی مسلمان نما بوجود میاید که اندکی پس از فعالیت های مصموم خود بخاطر شهوت رانی عناصر خود دچار مشکلات جدی میشوند در اخرین اخبار امده که داعش چند روز پیش چند تن از عناصر اصلی خود را در رابطه با این موضوع اعدام کرده

امید در تاریخ 3ام ، دی 1393:

ایام محسنیه تسلیت باد

انصارالله در تاریخ 3ام ، دی 1393:

امام صادق علیه السلام هنگام ذکر واقعه کوچه و هجوم به خانه حضرت زهرا سلام الله علیها چندان می گریستندکه محاسن مبارکشان از اشک دیدگانشان تر می گشت وسپس می فرمودند: «لا قَرّت عینٌ لا تبکی عِندَ هذا الذّکر» «روشن مباد آن چشم که هنگام ذکر این واقعه نگرید»
نوائب الدهور: ۳/۹۶؛ بحارالانوار: ج۵۳، ص۲۳

عادل در تاریخ 3ام ، دی 1393:

من متاسفم برای سایتی که به اصطلاح نشانگر فتنه است ولی خود مسبب فتنه است
عزیز من برای بار دوم می گویم چرا گزیده گویی می کنید
اگر کار شما درست است و برای خشنودی دل اهل بیت کار می کنید تمام صحبت های افراد منجمله سید صادق را پخش کنید و بعد تحلیل بگذارید نه اینکه قسمتی از تمام صحبت ها را انتخاب و سپس شروع به تحلیل های یک طرفه
و حق بجانب
مردم خود دارای عقل وشعورند تحلیل را به خود مردم بسپارید

انصارالله در تاریخ 3ام ، دی 1393:

احسنت

دشمن شیعه انگلیسی در تاریخ 26ام ، اردیبهشت 1394:

این آقای به اصطلاح مرجع اینقدر نفهم هست که نمیبینه دور و بر کشور چه خبره ؟؟ جاش گرم و نرم هست دم از لعن علنی و هفته برائت و … میزنه
جرآت داره بره کردستان و سیستان تبلیغ به اصطلاح شعائر حسینی کنه نه توی قم بشینه و فحش عایشه و .. بده بعد شیعه ی مظلوم رو توی سیستان و… بکشن
مرگ بر آخوند انگلیسی

قاصدک در تاریخ 3ام ، دی 1393:

سلام:
یه وقت بعدا نگید چرا کسی چیزی به مانگفت.!
بایدعرض کنم شیاطین خوب مهره ها یی رابرای عروسک های خیمه شب بازی شون انتخاب کرده اندوخیلی هم بهشون میاد چراکه هم خیلی جاه طلبند وهم خیلی ساده وعاقبت هم همون ارباباشون مزدشون روکف دست شون میگذارن وباهاشون همان معامله ای راکه باامثال طالبان،بن لادن،صدام،داعش و….کردندمی کنند ؛
وفقط باید یه نکته ای را به این آقایانی که ادعای عالمی دین راهم دارن گوش زد
کرداینه که ازتاریخی که خوندید عبرت بگیرند وتادیرنشده وراه برگشت بسته نشده توبه واستغفارکنیدواگرهم یادتون رفته دوباره تاریخ وآخروعاقبت داستان اون منافقینی راکه براشون سینه چاک می دیدرابخونید.
خلاصه این جورکه پیداست یاخیلی ساده اید یاخیلی مغرض؛
ودرهردوصورت بهتون پیشنهادمی کنم بیشتردرتاریخ مطالعه وتفکر کیند ؛
ومواظب باشید ضررنکنید؛
یه وقت بعدا نگید چرا کسی چیزی به مانگفت.؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

من فدايي رهبرم سيد علي هستم در تاریخ 4ام ، دی 1393:

جريان تشيع لندني بايدبداندكه هيج جايي دردل شيعيان واقعي امام زمان ندارند،همانطوريكه دست بدعت گذاران دردين درطول تاريخ رو شده ورسواي تاريخ شده اندانشالله دست كثيف دين ستيزان لندني نيزبزودي روخواهدشدورسواي عالم دين خواهندشد
اينان بزودي عزت واقتدارتشيع واقعي رادرجهان به رهبري سيدناومولانا امام خامنه اي خواهندديد وآن روزاست كه بايستي ازخجالت به دنبال سوراخ موشي بگردند
دنيا بداند كه بيداري اسلامي رخ به رهبري رهبرعزيزمان امام خامنه اي رخ داده است وهمه شيعيان جهان به فرمان حضرتش آماده اندتا نسل شما تفرقه اندازان لندني را براندارند
لبيك يا خامنه اي لبيك يا حسين است

دشمن شیعه انگلیسی در تاریخ 26ام ، اردیبهشت 1394:

احسنت عزیز
اگر دل رحمی حضرت آقا نبود الان این ضرارخانه با خاک یکسان شده بود و بجاش شلغم کاشته بودیم ..
مرگ بر آخوند انگلیسی

من فدايي رهبرم سيد علي هستم در تاریخ 4ام ، دی 1393:

به كوري همه دشمنان هركسي ميتواند كامنت لبيك يا خامنه اي را دراين صفحه بگذاردتا دشمنان بدانند كه علي هرگز تنها نخواهدماند
لبيك يا خامنه اي

فدایی رهبرم در تاریخ 5ام ، دی 1393:

لبیک یا خامنه ای

دشمن شیعه انگلیسی در تاریخ 26ام ، اردیبهشت 1394:

لیبک یا خامنه ای

بیداری اسلامی در تاریخ 4ام ، دی 1393:

عالم تنها دو جبهه داره “حق و باطل” وکسی بین این دو قرار نداره ؛هیچ وقت جبهه حق و باطل نمیتوانند کنار هم باشند؛ همیشه و همیشه حق و باطل مقابل هم بودند و هستند و خواهند بود.
حالا انتخاب باشماست که کدام سمت رو انتخاب کنید.
سمتی رو که دشمن اصلی که غربی های کافر هستند و فراموش کرده ومیخواد مسلمانان رو که اختلافاتی اصلا جزئی نه کم دارند رو مورد تحلیل قرار بده و دشمن اصلی رو که آمریکا و انگلیس و اسرائیل و… هست رو کاری نداشته باشه هیچ از اون حمایت هم بگیره و در برابر جنایات اونها هم ساکت بمونه؛ مسلمانان شیعه و سنی اگر باهم جنگ کنند که دیگه قوا و نیرویی در اونها نخواهد ماند که با دشمن اصلی بجنگند ، دشمنی که اعتقاداتی بسیار متفاوت با ما دارند اونا حضرت محمد ( ص ) و امام حسین( ع ) و… رو نمشناسند و اعتقادی هم ندارند و با آنها دشمن هم هستند.
یا سمتی که میخواد تمام قوای مسلمانان جهان رو به جنگ با جبهه باطل متحد و باطل رو ریشه کن کنه و بعد به اختلافات اندک بین مسلمانان رسیدگی کنه.
انتخاب با شماست پیروزی با کمک دشمن که نشدنیه یا پیروزی فقط با اتحاد مسلمانان .

محمد در تاریخ 5ام ، دی 1393:

بنا نیست هر کسی را که نمی پسندیم کلامش را هر جور بخواهیم تفسیر کنیم
مراقب قیامت خود باشیم!

محمد در تاریخ 12ام ، دی 1393:

من در این که این یک آدم مریض و مغرضه شکی ندارم.

Kh.k 0128 در تاریخ 7ام ، دی 1393:

چقد شوما نامردو مفسر برای هستید؟!؟!
پرواضح هست که بیانات آیت الله شیرازی منظورش داعشه ک خودشو خلیفه مسلمین میخونه و اینقدر ظلم و جنایت میکنه….هرچی بلدید و توان دارید علیه شیرازی کار میکنید…هرچه میتونید بهش تهمت میزنید..آخرشم طلبکارید…از شوما پررو تر و نامردتر نیست بخدا…ایشالا صاحب الزمان عجل الله تشریف بیارن…اونموقع معلوم میشه کی واقعا برا تشیع کار میکرده..کی سنگ دینو بخاطر حکومتو قدرت به سینه میزده…خدا لعنت بکنه معاویه و یزیدو اتباعشونو…

محمد صادق در تاریخ 12ام ، دی 1393:

با سلام به عزیزان دست اندر کار سایت فتنه مدتی بود که بدنبال یک سایت جامع در مورد این گروهک ضد ولایت می گشتم
اینها همانهایی هستند که مجوز تکفیر و کشتار مردم به دست داعش را می دهند.
به عقیده من اینها روی دیگر سکه داعش می باشند که من آنها را شاعش نامگذاری می کنم.

جانم فدای رهبر در تاریخ 14ام ، دی 1393:

آقا جان حرص نخورید. مردم بیدار و با بصیرت ایران گول نمی خورند و شیعه و سنی مانند برادر و خواهر در کنار هم زندگی می کنند.
از طرف یک شیعه
یا علی

کربلایی سید جواد هاشمی در تاریخ 19ام ، دی 1393:

سلام علیکم
هرکی مخالف سید صادق هست بهم تماس بگیره بهش جواب میدم کاملا هم منطقی بر هر مسیله ایی که شما شبه دارین جواب دارم مخصوصا شما مسیول سایت فتن که خیلی ادعا تشریف دارین
اینم شماره تماسم
09107759829
التماس دعای فرج
یاحق مدد

محمد خراسانی نسب در تاریخ 28ام ، بهمن 1393:

تو چه جوری باهش در ارطباطی که قشنگ هم اون رو میشناسی وهم فتوا هاشو وهم در ارطباطی حلا از ها گذشته ازش چند میگیری

دختر در تاریخ 2ام ، اردیبهشت 1395:

شما بهتره حضور پیداکنی سایت فتن وباقی ولایی ها ی مقدار ازجهل درتون بیارن اقا اخه ادم اینقدر نافهم کج فهم شیعه نیس کسی که زیرک نباشه …منافقین بدن عزیزان مارو به بدترین شکل ممکن مثل زندانهای کوانتانلمو وابوغریب وبدتر ازاون شکنجه کردن اونوقت این مردک شیطان میگه چرا بامنافقین بد میکنین ….اوتم درحالیکه نیشش بازه اگه بابچه خودش اینکارومسکردن که اون ادمو تیکه پارش میکرد همین کاذب شیرازی عقلم خوب چیزیه ی کوچولوهم فک کنید میفهمین کی راس میگه اما به نظرمن اونایی که کاذب شیرازی رو قبول دارن ته قلبشون مشکر ومنافقن

محمد معززی در تاریخ 23ام ، دی 1393:

لبیک یا خامنه ای.
لعنت الله علی قوم الظالمین الی یوم القیامة.
جانم فدای سید علی خامنه ای.

محمد خراسانی نسب در تاریخ 28ام ، بهمن 1393:

وظیفه ما اینکه اگاهی سازی کنیم اگر کسی بشناسن اون ها رو طرف شون نمیرن

دشمن شیعه انگلیسی در تاریخ 26ام ، اردیبهشت 1394:

بر دشمن سید علی لعنت

جانم فدای سید علی

مرگ بر آخوند انگلیسی

مسعود در تاریخ 17ام ، شهریور 1394:

لبیک یا خامنه ای در این دوران یعنی لبیک گوی به اهداف امام حسین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن