امروز: چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 38212
تاریخ انتشار: 2:07 ب.ظ - یکشنبه 1395/10/19
چاپ این پست

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور از ایجاد اشتغال ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در این سه سال خبر داده و ما به‌عنوان نماینده مردم قم از ایشان می‌خواهیم مصداق این اشتغال در قم را نشان ما دهد.

به گزارش فتن، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی ذوالنور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به افزایش صف بیکاران در کشور اظهار داشت: سه سال است دولت چشم به دست دشمن دوخته و از سرمایه درونی، تکیه‌بر توانمندی داخلی، استحکام‌بخشی داخلی، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و… چشم‌پوشی کرده است.

وی بابیان اینکه با این روال در پیش‌گرفته شده توسط دولت، معلوم نیست مشکل بیکاری و آسیب‌های اجتماعی مرتبط به آن درست شود، افزود: رئیس‌جمهور از ایجاد اشتغال 3 میلیون و 100 هزار نفر در این سه سال خبر داده و ما به‌عنوان نماینده مردم قم از ایشان می‌خواهیم مصداق این اشتغال در قم را نشان ما دهد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما از رئیس‌جمهور و مسئولان دولتی تقاضا داریم مصادیق ایجاد شغل در کشور و قم را برای ما روشن کنند تا بتوانیم حداقل به‌عنوان نماینده گزارشی در این رابطه به مردم بدهیم.

وی با تأکید بر اینکه در این چند ماه از آغاز نمایندگی حدود 3 هزار نفر با مراجعه به دفتر برای شغل ثبت‌نام کرده‌اند، تصریح کرد: جوان تحصیل‌کرده، باهوش، توانمند، سالم و فوق‌لیسانس امروز متأسفانه به شغل آبدارچی و نظافتچی راضی شده که این موضوع سبب شرمساری است.

ذوالنور با انتقاد از کمبود شغل در شهرک‌های صنعتی قم ابراز کرد: شکوهیه و دیگر شهرک‌های صنعتی قم با حدود 40 درصد مشغول فعالیت هستند و متأسفانه هر روز بر لشکر بیکاران و به‌تبع آن طلاق، اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی در حال افزایش است که جز شرمندگی برای انسان باقی نمی‌گذارد.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن