امروز: سه شنبه 29 خرداد 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 38489
تاریخ انتشار: 2:20 ب.ظ - چهارشنبه 1395/11/6
چاپ این پست
واکنش برخی نمایندگان لیست امید به اتهامات «حسین فریدون»:

به دنبال مطرح شدن اتهامات حسین فریدون، برادر رئیس جمهور از سوی معاون اول قوه قضاییه، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در از رئیس جمهور خواسته اند تا اتهامات برادر خود را مورد بررسی قرار دهد. در این میان پایگاه اطلاع رسانی فتن به سراغ برخی نمایندگان لیست امید مجلس شورای اسلامی رفته و موضع آنان در قبال اتهامات برادر رئیس جمهور را جویا شده است.

به گزارش فتن به دنبال مطرح شدن اتهامات حسین فریدون، برادر رئیس جمهور از سوی معاون اول قوه قضاییه، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در از رئیس جمهور خواسته اند تا اتهامات برادر خود را مورد بررسی قرار دهد. برخی کاربران شبکه های اجتماعی نیز با انتشار هشتگ #فریدون_محاکمه_شود از قوه قضاییه خواستار محاکمه فریدون شدند.

در این میان پایگاه اطلاع رسانی فتن به سراغ برخی نمایندگان لیست امید مجلس شورای اسلامی رفته و موضع آنان در قبال اتهامات برادر رئیس جمهور را جویا شده است.

محمود صادقی که تا چندی پیش با توهین به رئیس قوه قضاییه، شبهاتی پیرامون موضوع حساب های مالی دستگاه قضا مطرح کرده بود و شفاف سازی مالی را وظیفه خود می دانست در پاسخ به سوال خبرنگار فتن پیرامون موضوع “اتهامات حسین فریدون” گفت: «بنده معذوریت دارم، خدانگهدار»

پروانه سلحشوری: بنده به سبب پیگیری مشکلات بانوان، فرصت نکردم پیرامون این موضوع مطالعات زیادی داشته باشم ولی با توجه به سخنان آقای رئیس جمهور، انتظار می رود ایشان همچون دولت گذشته برای خود خط قرمز قائل نشوند.

حجت الاسلام مهدی شیخ:  بنده موضع خاصی ندارم و منتظرم اتهامات بررسی شود. اگر کسی مدرکی دارد باید به قوه قضائیه ارجاع دهد. اینکه هر کسی هر اتهامی بخواهد به شخصی بزند مصداق نشر اکاذیب می باشد و باید برخورد شود. بنابراین ما نباید در خصوص تخلفات سیاسی برخورد کنیم!

سهیلا جلودارزاده: بنده موضعی ندارم و معتقدم این یک بازی سیاسی است. چرا در این مدت اینقدر بر روی آقای حسین فریدن و مهدی هاشمی زوم کرده اند؟! به جای اینکه به با یکدیگر بجنگیم به فکر اصلاح کردن خود باشیم!

علی نوبخت حقیقی: من وارد مسئله فریدون نمی شوم و بیش از این وقت من را نگیرید!

محمدرضا عارف دیروز در نشست خبری اظهار داشت: فریـدون و یا هرکس که تخـلف کرده باید با وی برخورد شود،اگر تخلفی در جـریان اصلاح طلب صورت گرفته باید برخورد شود.

eslah feri3

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن