امروز: پنج شنبه 28 شهریور 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 38523
تاریخ انتشار: 5:52 ب.ظ - چهارشنبه 1395/11/6
چاپ این پست

سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس گفت: نامه‌نگاری و اظهارنظر درباره ارتباطات حسین فریدون و دانیال‌زاده جزو اختیارات قانونی نمایندگان است و کسی نمی‌تواند مانع از این امر شود.

به گزارش فتن، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اخبار منتشر شده در مورد ارتباطات برادر رئیس جمهور با دانیال‌زاده و لزوم رسیدگی به این ارتباطات از سوی قوه قضائیه گفت: من معتقدم که قوه قضائیه ما قوه مستقلی است و با کسی هم تعارف ندارد و حتما آقای رئیس جمهور از شفاف‌سازی در این باره حمایت می‌کند و به طور کل در مجموع ریاست جمهوری حمایت می‌کند.

وی با اشاره به اظهارات سخنگوی دولت مبنی بر اینکه نیازی نیست نمایندگان مجلس به موضوع ارتباطات حسین فریدون با دانیال‌زاده نامه‌نگاری کنند، افزود: نمایندگان حق اظهارنظر دارند و می‌توانند در موضوعات مختلف تحقیق و تفحص کنند ولی کسی نمی‌تواند مانع اختیارات قانونی نمایندگان شود.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: البته من بیان اینگونه صحبت‌ها را از آقای نوبخت بعید می‌دانم و همانطور که گفته شد سوال، اظهارنظر و تحقیق و تفحص اختیارات قانونی نمایندگان است.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن