امروز: پنج شنبه 28 شهریور 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 38902
تاریخ انتشار: 2:17 ب.ظ - چهارشنبه 1395/12/4
چاپ این پست
هیچ داستانی خالی از واقعیت نیست!

کتابی که در پیش رو دارید برگرفته از دغدغه های دانش آموز دبیرستانی است که در آن واقعیت هایی را گنجانده است که چه راحت نادیده گرفته می شوند در حالی که یک قانون و ارزش بزرگ الهی محسوب می شوند

به گزارش خبرنگار فتن، رمان «بازگشت» اثر نویسنده‌ی جوان اصفهانی «معصومه حلیمی» است که از طریق انتشارات «دارخوین» به دوستداران کتاب عرضه شده است. نویسنده سعی کرده است با تلفیق مفاهیم و شخصیت ها، به تبیین موضوعات مهم مربوط به سبک زندگی نوجوانان و جوانان بپردازد. داستان در یک دبیرستان دخترانه می گذرد و مباحثی میان چند نفر از دانش آموزان شکل می گیرد.

متن زیر قسمتی از مقدمه کتاب است که با یکدیگر می خوانیم. داستان با ضربآهنگی زیبا و ستودنی مفهوم حجاب و آزادی معنوی را برای مخاطب بیان می کند.

برای تهیه این کتاب می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۳۳۰۰۰۶۰۱ (آقای ثروتی)

حجاب

ای کاش از پنجره ی زندگی، فقط کوچه ی خوشبختی نمایان بود. کوچه ای با درختان بلند و سربه فلک کشیده با چشمه ای به رنگ آسمان و آسمانی به رنگ دریا، خانه هایی کوچک و سفید با پنجره هایی به رنگ سبز چمنزار و باغچه هایی پر از گل امید، پر از شکوفه هایی به رنگ های زرد و آبی، آبی به رنگ آب و به رنگ زندگی، کاش در این خانه آدم هایی بودند با دلی به وسعت آسمان و فکری به وسعت اقیانوس، یک رنگ و بی ریا جدا از همه ی وابستگی ها و تعلقات دنیوی. اما واقعیت حکایتی دیگری دارد. گاه این همه زیبایی وجود دارد اما آدم های این خانه است که این زیبایی ها و خالقش را نادیده می گیرند راه را گم می کنند و پا به بی راهه می نهند. اینجا ست که باید گوش ها را خوب تیز کرد و ندای هل من ناصر ینصرنی را شنید و بازگشت همچون حر آزاد و رها و جدا از همه ی تعلقات گذشته.

***

کتابی که در پیش رو دارید برگرفته از دغدغه های دانش آموز دبیرستانی است که در آن واقعیت هایی را گنجانده است که چه راحت نادیده گرفته می شوند در حالی که یک قانون و ارزش بزرگ الهی محسوب می شوند.

ناگفته نماند این کتاب را دختری نوشته که هم سن و سالانش را درک می کند چون خودش در این سن قرار دارد و شور و هیجانات نوجوانی و جوانی را می فهمد. حرف آخرم، بگذارید خود داستان با شما حرف بزند؛ کلمه به کلمه داستان از واقعیت های زندگی نویسنده و تفکراتش برای شما می گوید. او می گوید که دغدغه ی اصلی نویسنده از نوشتن داستان چیست؟ او می گوید گرچه واقعیت هایی باورنکردنی در اطراف ما قرار دارد که ما بی خبریم، درست است داستان است اما هیچ داستانی وجود ندارد که خالی از واقعیت باشد.

انتهای پیام/

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن