امروز: جمعه 23 آذر 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 38944
تاریخ انتشار: 5:27 ب.ظ - شنبه 1395/12/7
چاپ این پست

عضو فراکسیون ولایت مجلس گفت: برای عمل به شعار ” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل”، جدیتی صورت نگرفته است، متأسفانه دولت در ماه‌های پایانی عمر خود به کارهای سیاسی روی آورده است.

به گزارش فتن، اکبر ترکی در گفت‌وگو با تسنیم در اصفهان با اشاره به عملکرد دولت در ماه‌های پایانی عمر خود اظهار داشت: قبل از انتخابات مجلس نیز گفتیم که یک سال از عمر دولت یازدهم باقی مانده و نمایندگان و اعضای هیئت دولت باید با همدلی و انسجام به فکر برطرف کردن مشکلات مردم باشند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام ” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل”، افزود: برای عمل به این شعار جدیتی صورت نگرفته است، متأسفانه دولت نیز در این ماه‌های پایانی عمر خود که وقتی نیز باقی نمانده به کارهای سیاسی روی آورده است.

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس گفت: در همین راستا باید به تغییراتی که چندی پیش در کابینه رخ داد اشاره کرد، وزرای وزارت‌خانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش عوض شدند و این تغییرات دقیقا در جهت سیاسی کردن کشور بود.

وی ادامه داد: اکنون نیز می‌بینیم که همین 3 وزیر بیشترین مباحث تبلیغاتی و انتخاباتی را در پیش گرفته‌اند، در صورتی که در این ماه‌ها همت دولت باید روی برطرف کردن مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باشد، این در حالی است که این موارد در اولویت قرار دولت قرار ندارد.

ترکی با بیان اینکه دولت همچنان مشکلات را به گردن دولت قبل می‌اندازد، تصریح کرد: هنوز این موضوع ادامه دارد، در 3 سال قبل شاید می‌شد حرف‌هایی زد اما براساس فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اکنون باید گفت ” چه کردیم”، نه اینکه می‌خواهیم در آینده “چه بکنیم”، چون دیگر فرصتی باقی نمانده است.

وی خاطرنشان کرد: منظور رهبر معظم انقلاب این نبود که کم تبلیغ کرده‌اید و گزارش کار بدهید، بلکه بحث این است که گزارش‌هایی درباره حقایق عملکردهای رخ داده عنوان شود. مردم خود می‌توانند مقایسه کنند تا بدانند چه اقداماتی انجام شده است و خود بهترین تصمیم را می‌گیرند.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن