امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 39034
تاریخ انتشار: 12:17 ب.ظ - پنج شنبه 1395/12/12
چاپ این پست

به گزارش فتن، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مصوبه امروز مجلس در مورد حقوق مدیران در اصلاح ماده (38) لایحه برنامه ششم توسعه گفت: پیش از این نمایندگان در تصویب این ماده آورده بودند که مدیران و مقامات با معرفی سران قوا […]

به گزارش فتن، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مصوبه امروز مجلس در مورد حقوق مدیران در اصلاح ماده (38) لایحه برنامه ششم توسعه گفت: پیش از این نمایندگان در تصویب این ماده آورده بودند که مدیران و مقامات با معرفی سران قوا و وزرا و اجازه شورای حقوق و دستمزد 14 برابر حداقل پایه حقوق را دریافت کنند. این مصوبه مورد ایراد قرار گرفت.

وی افزود: آنچه که امروز در اصلاح این ماده در مجلس مصوب شد این بود که مقرر شد علاوه بر حقوق مدیران و مسئولان 14 برابر حداقل حقوق بعلاوه 60 درصد این میزان با پیشنهاد رؤسای قوا و وزرا و با اجازه شورای حقوق و دستمزد انجام شود که این میزان حدود 20 میلیون تومان در ماه می‌شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس اظهار داشت: این مصوبه به این معناست که نه‌تنها در مجلس مصوبه قابل قبولی در مقابله با پرداخت حقوق‌های نجومی محقق نشد، بلکه متأسفانه ما امروز شاهد این اتفاق تلخ بودیم که پرداخت‌های نجومی جلوه قانونی نیز پیدا کرد.

گودرزی خاطرنشان کرد: امروز تراز مجلس اقتضا می‌کرد، پرداخت‌ها را به‌نحوی ساماندهی کند که برای مردم قابل‌تحمل باشد، نه‌اینکه زمینه پرداخت حقوق‌های 20 میلیونی برای مدیران فراهم شد.

وی افزود: این مصوبه شایسته مجلس شورای اسلامی نبود، اما متأسفانه این موضوع امروز از تصویب نمایندگان گذشت و خاطر مردم را تلخ کرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه امروز مجلس در تقلیل دو هفته مرخصی مردان هنگام زایمان همسر به سه روز، اظهار داشت: متأسفانه این موضوع امروز در مجلس به بازی گرفته شد و به مخالفان و موافقان اجازه صحبت داده نشد.

گودرزی خاطرنشان کرد:‌ در کشورهای غیراسلامی نیز مردم را به فرزندآوری تشویق می‌کنند و این مصوبه در کشور اسلامی مثل ما صحیح نیست.

وی در پایان گفت: هزینه برای بحث فرزندآوری بار مالی ندارد، بلکه سرمایه‌گذاری برای تربیت نسل است و امروز روز تلخی را در مجلس داشتیم.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن