امروز: دوشنبه 27 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 39108
تاریخ انتشار: 4:11 ب.ظ - چهارشنبه 1395/12/18
چاپ این پست

رئیس جمهور با اشاره به اقدامات در دولت در قبال اقتصاد مقاومتی گفت: دولت در پایان سال گزارش مفصلی درباره اجرای اقتصاد مقاومتی ارائه می‌کند.

به گزارش فتن، حسن روحانی رئیس‌جمهور در حاشیه اجلاس خبرگان رهبری اظهارداشت: راه اقتصاد مقاومتی  ادامه می یابد زیرا این موضوع، قطعا برای نظام یک قدرت است و همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند ما باید قدرتهایمان را نمایان کنیم تا همگان بدانند ایران ما ایران قدرتمندی است.

رئیس‌جمهور همچنین درباره اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه انتخابات راست جمهوری قبلی ایران دموکراتیک نبوده است، گفت: انتخابات ایران انتخاباتی ازاد و سالم و رقابتی و دموکراتیک است.

وی افزود: آنهایی که به انتخابات ایران ایرادی دارند باید به انتخابات خودشان و مسایلی که در انتخابات اخیر شان داشتند نگاه کنند که مورد اعتراض دو طرف بود و رئیس جمهور فعلی امریکا هم قبل از انتخابات تردید داشت نسبت به سلامت انتخابات؛ بهتر است به انتخابات خودشان نگاه کنند و آنرا اصلاح کنند.

روحانی با اشاره به اینکه انتخابات در جمهوری اسلامی ایران با سازو کارهایی که دارد با حضور مردم برگزار می شود گفت: وقتی 70 تا 73 درصد مردم در انتخابات پای صندوق های رای می آیند معلوم است که مردم به این انتخابات اعتقاد دارند و شما می بینید که چگونه تا پایان زمان رای گیری صف های طولانی برای ریختن آرا به صندوق ها وجود دارد.

رئیس جمهور تصریح کرد: ما طبق قانون اساسی و قوانین جاری کشور سیستم اجرایی بسیار دقیقی داریم و سیستم نظارتی قوی شورای نگهبان بر انتخابات ها نظارت می کند.

فارس

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن