امروز: سه شنبه 2 مهر 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 39207
تاریخ انتشار: 5:14 ب.ظ - سه شنبه 1395/12/24
چاپ این پست

به گزارش فتن، غلامحسین غیب‌پرور شامگاه دوشنبه در جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین نور با اشاره به جشنواره بین‌المللی باروت خیس اظهار کرد: امسال حدود 1200 هزار نفر ایرانی، بزرگ‌ترین دشمن خود را انتخاب کردند. وی با تأکید بر دشمنی آمریکا با جهان اسلام و ایران عنوان کرد: آمریکا در قبل از انقلاب کودتا کرد، سپس رهبر […]

به گزارش فتن، غلامحسین غیب‌پرور شامگاه دوشنبه در جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین نور با اشاره به جشنواره بین‌المللی باروت خیس اظهار کرد: امسال حدود 1200 هزار نفر ایرانی، بزرگ‌ترین دشمن خود را انتخاب کردند.

وی با تأکید بر دشمنی آمریکا با جهان اسلام و ایران عنوان کرد: آمریکا در قبل از انقلاب کودتا کرد، سپس رهبر ما را به عراق تبعید کرد، در زمان نهضت نیز شیطنت‌های زیادی را انجام داد و گروهک خبیثی به نام منافقین را ایجاد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: همچنین آمریکا علما و بزرگان ما چون بهشتی‌ها، مطهری‌ها، رجایی‌ها را ترور کرد و به شهادت رساندند و سپس جنگ هشت‌ساله را درست کرد.

غیب‌پرور افزود: آیا صدام حقیر به تنهایی می‌توانست هشت سال خباثت کند، این آمریکا بود که جنگ کرد و صدام عروسکی بیش نبود، اکنون این خط آنها ادامه دارد.

وی عنوان کرد: مردم ما می‌دانند که آمریکا چقدر کثیف است و خیر و صلاح ما را نمی‌خواهد، آمریکا به چیزی غیر از اضمحلال انقلاب اسلامی و خاموشی نام امام حسین (ع)، حضرت فاطمه (س) و شهیدان راضی نمی‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه منش آمریکا قلدری، گردن‌کلفتی، خون‌آشامی، غارت ملت‌ها و کشتار ملت‌های مظلوم است، تصریح کرد: مسئله یمن کار آمریکاست و آل سعود در این مسئله عروسک خیمه‌شب‌بازی است.

وی بیان کرد: آنها با حمایت از گروهک‌های تکفیری و با نام اسلام به جنگ علیه اسلام آمده‌اند، آیا این منش پیامبر (ص) است که در سرزمین‌های اسلامی به ناموس مسلمانان تعدی شود، در حالی که پیامبر ما پیامبر رحمت است و امروز منش پیامبر در انقلاب اسلامی و وجود مقام معظم رهبری نمایان شده است.

غیب‌پرور گفت: در یمن، بحرین، سوریه و تمام بلاد اسلامی جای‌جای رد پای خون‌آلود و کثیف آمریکا مشهود است، آیا یک رژیم کثیف مانند آمریکا ارزش دارد که به آن لبخند بزنیم.

وی افزود: آن افرادی که نمی‌فهمند و این عمل را انجام می‌دهند، جاهل هستند و آن افرادی که در کار خود تعمد دارند، شک نداریم که سر در خور آمریکا دارند و ما با کسی تعارف نداریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه برای ما فجر صادق دمیده شده است، گفت: فجر صادق برای ما امام و رهبری هستند و ما اکنون در بین‌الطلوعین هستیم، خدا کند که در رکاب امام و شهیدان بمانیم و ما به تأسی از امام راحل اعلام می‌کنیم که در انتظار روئیت خورشید هستیم

فارس

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن