امروز: سه شنبه 2 مهر 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 39282
تاریخ انتشار: 5:23 ب.ظ - شنبه 1396/01/19
چاپ این پست

استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: نامزد در سایه بازی در زمین اصولگرایان است بنابراین اصلاح‌طلبان باید بر این موضوع پافشاری کنند که تنها کاندیدایشان روحانی است.

به گزارش فتن، صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی «انتخاب» در مخالفت با انتخاب نامزد در سایه از سوی اصلاح‌طلبان اظهار کرد: بنده معتقدم طرح نامزد پوششی، از اساس کار درستی نیست.

وی افزود: درست است که در انتخابات سال 92 این اتفاق افتاد و مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی که چهره اصلی طیف اعتدال و اصلاح‌طلبان بود، رد صلاحیت شد، اما ایشان بلافاصله پشت آقای روحانی آمدند و در نهایت آقای عارف هم به نفع وی کنار رفت اما این شرایط برای سال 92 بود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: اینکه ما بگوییم نامزد در سایه داریم چون کاندیدای اصلی ما ممکن است رد صلاحیت شود خطای بزرگی بوده چراکه این اقدام بازی کردن در زمین اصولگرایان است بنابراین ما باید قرص و محکم پشت آقای روحانی و کاندیداتوری اش بایستیم.

زیباکلام بیان کرد: اصلاح‌طلبان باید براین موضوع پافشاری کنند که یک نامزد انتخاباتی بیشتر ندارند، این تصمیمی است که باید بزرگان اصلاحات بگیرند، بنابراین اینکه بنده یا آقای عارف یا آقای معین یا آقای الیاس حضرتی اعلام کنیم که در کنار آقای روحانی نامزدهای انتخاباتی دیگری هم داریم در حقیقت آب به آسیاب اصولگرایان به خصوص تندروهای جریان اصولگرا ریخته ایم.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن