امروز: سه شنبه 2 مهر 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 39388
تاریخ انتشار: 11:13 ق.ظ - جمعه 1396/04/9
چاپ این پست
نامه ای که به دروغ با عنوان آیت الله ابراهیم امینی منتشر شد؛

متاسفانه به نظرم معنی حق الناس را تحریف نموده اید؛ بدانید رهبر معظم انقلاب بزرگترین حق الناس را همین انقلاب اسلامی که حاصل خون پاک و مجاهدت صدها هزار شهید و ایثارگر است می دانند و مانند امام راحل با هیچ کسی عقد اخوت نبسته اند

به گزارش فتن، چند روزی است نامه ای از سر بغض، خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی در فضای مجازی منتشر شده است که این نامه به دروغ با عنوان آیت الله ابراهیم امینی منتشر شده که البته توسط ایشان تکذیب شد.

اما اصل این نامه که قلب جامعه انقلابی را به درد آورده است به قلم آقای ابراهیم منهاج دشتی است که در سایت وی موجود است و در آن رهبری را به رعایت حق الناس و دوری از رفتار حزبی دعوت کرده است.

متن زیر نامه سرگشاده حجت الاسلام والمسلمین علی صغیرا روحانی و مبلغ نام آشنای اصفهان است که در فضایی مستدل به ادعاهای مذکور پاسخ داده است.

***
جناب آیت الله منهاج
سلام علیکم؛
جنابعالی چون با نامه سرگشاده خود به رهبر معظم انقلاب قلب دوستاران انقلاب و رهبری و ما خانواده ی شهدا و ایثارگران را به درد آوردید و باعث خشنودی دشمنان داخلی و خارجی نظام شدید، لازم دانستم برای دفاع از ولی فقیه زمان و جواب دادن به شبهاتی که مطرح نموده اید عرایضی را بنویسم.

اولا رهبر معظم انقلاب اسلامی در آن خطبه سال ۸۸ ضمن گفتن سوابق درخشان گذشته آقای هاشمی و دیگر افراد فرمودند الآن «نظر آقای احمدی نژاد به من نزدیکتر است» و البته که این بیان در آن زمان برای رفع غبار اذهان ضرورت داشت و ایشان هم تشخیص داده و بیان فرمودند.

ثانیا یار دیرین امام و رهبر انقلاب بودن به تنهایی کافی نیست؛ خیلی ها ابتدا یار پیامبر اکرم و مدتی هم یار امیرالمومنین علیهما السلام بودند ولی تا آخر آنطور نماندند و عده ای هم یار امام و رهبر معظم انقلاب بودند و تا آخر نماندند. اگر به تاریخ صدر اسلام و انقلاب اسلامی مراجعه کنید خواهید دید که این افراد هم تعدادشان کم نیست.

مواضع آقای هاشمی رفسنجانی متاسفانه از سال ۸۸ متفاوت از قبل شد طوری که فتنه گران زیر سایه ایشان به انقلاب اسلامی تاختند و سخنان ایشان در مواردی به مذاق دشمنان خوش آمد و ایشان در بحث موشکی هم آن سخنان اشتباه را بیان کردند که اگر به حرفهای ایشان عمل می کردیم شاید الآن موشکی نداشتیم که به سوی داعشی های تروریست برای انتقام پرتاب کنیم. بله به قول امام خمینی معمار کبیر انقلاب «میزان حال فعلی افراد است».

ثالثا این جمله نماز میت که گفته اید «دعا مرسوم است» اصلا دعا نیست بلکه شهادت دادن نمازگزار است که البته اگر به گفته خودتان شاید امثال جنابعالی بر هر برّ و فاجر و فاسقی، شهادت دروغ به خیر بودن او در نماز میت می دهید بدانید این کار در شأن رهبر جامعه مسلمین و نائب عام امام عصر نیست چون با دروغ از ولایت خارج می شوند و ایشان چندین دعا به آقای هاشمی کردند از جمله آمرزش و محشور شدن او را با مجاهدین در راه خدا از خداوند مسالت نمودند.

رابعا ولی فقیه و رهبر جامعه اسلامی در زمان غیبت محورند و رئیس جمهور باید از ایشان فاصله نگیرد؛ مگر معمار کبیر انقلاب نفرمودند «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکتتان آسیبی نرسد» و چه خوب است نامه سرگشاده ای به رئیس جمهور بنویسید که چرا به توصیه های رهبری در جلسات خصوصی توجه نمی کنید که رهبر انقلاب مجبور شوند آنها را علنی بیان کنند و البته متاسفانه رئیس جمهور با ادبیات منقلی و طعنه زدن و خلاف فرمان عمل کردن برخی فرامین از جمله در ماجرای شروط رهبری در برجام و… بارها به رهنمودها و دستورات رهبری در بیان و عمل توجه ننموده است.

وقتی رئیس جمهور در جلسات خصوصی می شنود ولی عمل نمی کند، آیا رهبر معظم انقلاب راهی جز بیان نمودن علنی به مردم دارند؟

خامسا خود رهبر معظم انقلاب معنی آتش به اختیار را بیان فرمودند که: «آتش به اختیار به معنی کار فرهنگی خودجوش و تمیز است» و البته که این معنی برای انقلابیون بصیر از ابتدا مشخص بود. آیا این معنی ساده چنانچه گفته اید برای جنابعالی «خیلی بغرنج و غیرقابل درک و هضم» بود مگر چقدر از درک افکار و سخنان رهبر جامعه تان فاصله گرفته اید؟!

سادسا این سران فتنه که خود نوشته اید «مهره های اصلی انقلاب بوده اند» چون از مسیر انقلاب منحرف شدند و با دروغ تقلب در انتخابات و ایجاد فتنه ۸۸ همگام با منافقین و سلطنت طلبان و بهائیان و آمریکا و اسرائیل شدند و انقلاب اسلامی را تا دم پرتگاه بردند و باعث کشته و شهید شدن عده ای از مردم شده و عامل ایجاد امید در دل دشمنان و باعث اعمال تحریمهای بی سابقه دشمنان بر ضد ملت مظلوم ایران شدند و حتی حمایت اوباما و نتانیاهو را برای خود جلب کردند و متاسفانه حتی اظهار پشیمانی هم نکردند رهبری از این فتنه گران فاصله گرفتند و برائت جستند.

سابعا متاسفانه به نظرم معنی حق الناس را تحریف نموده اید بدانید رهبر معظم انقلاب بزرگترین حق الناس را همین انقلاب اسلامی که حاصل خون پاک و مجاهدت صدها هزار شهید و ایثارگر است می دانند و مانند امام راحل با هیچ کسی عقد اخوت نبسته اند.

و در آخر دلسوزانه از شما تقاضامندم تا دیر نشده و فرصت دارید عذرخواهی خود را به صورت نامه ای سرگشاده از محضر این نائب امام زمان و سلاله پاک فاطمه زهرا و امید دل مظلومان و مبارزان در راه خدا اعلام دارید.

والسلام علیکم و علی من اتبع الهدی

انتهای پیام/ ندای اصفهان

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن