امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 39485
تاریخ انتشار: 6:34 ق.ظ - سه شنبه 1397/07/3
چاپ این پست
شور و نشاط دیدنی دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی +تصاویر

این موسسه با عنایت و لطف خداوند پس از یک دهه فعالیت مستمر و پویا در راستای تحقق مدرسه ای تربیت محور، توفیق یافت تا در یازدهمین سال فعالیت خود اقدامات ارزشمند و مؤثری را انجام دهد…

به گزارش فتن، موسسه آموزشی فرهنگی طاها(+) درسال ۱۳۸۶ با هدف تربیت انسانهایی متدین، متفکر، مؤثر و توانمند تأسیس گردید و بر این اعتقاد است که مدیران بزرگ فردا از فرزندان امروزند.

این موسسه واقع در خیابان فلسطین با عنایت و لطف خداوند پس از یک دهه فعالیت مستمر و پویا در راستای تحقق مدرسه ای تربیت محور، توفیق یافت تا در یازدهمین سال فعالیت خود اقدامات ارزشمند و مؤثری را انجام دهد. اهم این اقدامات عبارتند از:

۱- تجهیز و راه اندازی پیش دبستانی با فضایی تخصصی، امکانات بروز و روشی مبتنی بر کسب تجربه و محوریت بازی و آموزش های غیر مستقیم.

۲- توسعه فیزیکی واحد دبستان و افزایش مساحت و ظرفیت (به میزان دو برابر)

۳- ارتقاء تجهیزات و امکانات آموزشی، رفاهی و پرورشی واحد دبستان جهت تسهیل امر آموزش و تربیت دانش آموزان با رویکردی فرهنگی و تربیتی به دور از تزاحم های فکری اقتصادی و انتفاعی.

۴- فراهم آوردن زمینه اشتغال ۵۴ نفر نیروی جوان متعهد و متخصص به صورت مستقیم و فراهم کردن اشتغال ۵۰ نفر سرپرست خانواده به صورت غیر مسقیم.

این مجموعه ضمن تعامل سازنده با نظام آموزش و پرورش در نظر دارد تا با کشف و هدایت استعدادهای دانش آموزان و احترام و توجه به تفاوت های فردی و بهره گیری از روش های آموزشی مدرن دنیا و روش های تربیتی مبتنی بر تربیت فطری و عقلانی، گام های مؤثری را در جهت رشد همه جانبه دانش آموزان و آینده سازان میهنمان بردارد و با استمداد از خداوند و استفاده از تمام توان و امکانات در جهت رشد و شکوفایی و رسیدن به جامعه ای پویا تلاش کند و مؤثر باشد.

آدرس سایت: www.taha-school.ir

آدرس تلگرام: @TahaSchool110

انتهای پیام/

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن