امروز: دوشنبه 7 خرداد 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 7134
تاریخ انتشار: 10:41 ق.ظ - یکشنبه 1394/01/23
چاپ این پست
آیت الله وحید خراسانی
عصر شنبه صورت گرفت

رهبرمعظم انقلاب اسلامی شنبه به قم سفر کردند و با آیات عظام وحید خراسانی، نوری همدانی و سبحانی ملاقات و با آنان دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش فتن به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر شنبه به قم سفر کردند و با تعدادی از مراجع عظام تقلید دیدار و گفت‌وگو کردند.

امام خامنه‌ای با حضور در بیت آیت‌الله وحید خراسانی با ایشان دیدار و گفت‌وگو کردند.

ایشان همچنین با آیت‌الله نوری همدانی و آیت‌الله سبحانی نیز ملاقات کرده سپس برای مناجات و عبادت به مسجد مقدس جمکران مشرف شدند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی، 19 فروردین نیز در سفر به قم با آیت‌الله شبیری زنجانی و آیت‌الله مکارم شیرازی دیدار و گفت‌و‌گو کردند و همچنین بر سر مزار همشیره مکرمه‌شان در حرم حضرت معصومه(س) حاضر شدند؛‌ این سفر نیز با مناجات در مسجد مقدس جمکران پایان یافت.

مراجع عظام تقلید ‌‌در مراسم ترحیم خواهر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در قم برگزار شده بود، شرکت کرده و این مصیبت را به رهبر معظم انقلاب تسلیت گفته بودند.

تصاویری از شرکت مراجع و علمای قم در مراسم ترحیم خواهر حضرت آیت الله خامنه ای :

آیت الله وحید خراسانی

آیت الله وحید خراسانی

.

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

امیرحسین در تاریخ 23ام ، فروردین 1394:

قابل توجه بعضی آقایانی که شایعه کرده و می کردند که هر زمان رهبر انقلاب به قم می شوند حضرت آیت الله العظمی وحید از قم خارج می شوند !

احمد علوى در تاریخ 28ام ، فروردین 1394:

قبلا بوده ، هر وقت رهبر انقلاب علنا قم مى آمدند آيت الله وحيد مشهد بودند ، شايد هم كاملا اتفاقي بوده ، زيرا ايت الله وحيد غالبا در تعطيلات حوزه در مشهد كه زادگاهشان است به سر مى برند ، اين ديدار در زيارت علني رهبر انقلاب نبوده و زيارت خصوصي از قم است و در ايام درسي حوزه

امیرحسین در تاریخ 23ام ، فروردین 1394:

قابل توجه بعضی آقایانی که شایعه کرده و می کردند که هر زمان رهبر انقلاب به قم مشرف می شوند حضرت آیت الله العظمی وحید از قم خارج می شوند !

علی اسدی در تاریخ 4ام ، خرداد 1395:

با سلام
دمتون گرم
خوب مچ دشمنان اسلام را گرفتید
من خیلی سخنرانی ها الهیاری ملعون رو گوش می دم
نه برای اینکه حرفاشو قبول دارم
البته به قول آقای قزوینی ریس محترم شبکه ولایت، الهیاری در زمینه محکوم کردن وهابی ها استاد است و ما هم در این زمینه او را تایید می کنیم ولی بقیه مسایل سیاسی که می گوید ، مثل حرف های دیوانه هاست و با عرض معذرت از همه دوستان مزخزف کامل است. یک نمونه اش همین بود که وانمود می کرد که آیت الله وحید دشمن رهبر ماست و با رهبر معظم انقلاب خدای نکرده خضومت و دشمنی دارد که تو دهنی محکمی او و طرفدارنش خوردند! باز هم دمتون گرم
علی از تایلند

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن