امروز: یکشنبه 6 خرداد 1397
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 7312
تاریخ انتشار: 1:43 ق.ظ - جمعه 1394/01/28
چاپ این پست
یاسرالحبیب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فتن، علما و دانشمندان هر دین و مذهبی استوانه‌‌های آن محسوب شده و تخریب آنها به منزله تخریب آن دین و مذهب است، کاری که ياسر الحبيب روحاني نمای كويتي و مقيم لندن و مدیر شبکه فدک به آن روی آورده است. او تحت لوای حمایت‌های مادی و معنوی آقای […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فتن، علما و دانشمندان هر دین و مذهبی استوانه‌‌های آن محسوب شده و تخریب آنها به منزله تخریب آن دین و مذهب است، کاری که ياسر الحبيب روحاني نمای كويتي و مقيم لندن و مدیر شبکه فدک به آن روی آورده است.

او تحت لوای حمایت‌های مادی و معنوی آقای سید صادق شیرازی و از طریق شبکه ماهواره‌ای فدک به توهین و تمسخر علمای شیعه می پردازد.

این روحانی نما به صراحت آقای سیدصادق شیرازی را از حامیان اصلی عملکردش اعلام داشته و ابراز می دارد: «مرجعیت شیرازی این جریان را تحت حمایت خود دارد و ما هر کاری را بخواهیم انجام می دهیم مادامی که مرجعی جامع الشرایط آنچه را ما انجام می دهیم جائز می داند[!]»

وی این صحبت ها را به پشتوانه تاییدیه ای می زند که آقای سیدصادق شیرازی در گذشته در موردش صادر کرده و تا کنون مورد تجدیدنظر قرار نداده و هیچ اصلاحیه یا برائتی از سوی وی در این مورد صادر نگردیده است.

این فیلم بیانگر حقیقتی تلخ اما هشداردهنده است. حقیقتی که امید است موجب بصیرت افزایی شیعیان شود. از جمله توهین های یاسر الحبیب می‌توان به منحرف دانستن بسیاری از علمای شیعه، خارج از تشیع دانستن آن ها یا تمسخر و استفاده از کلمات بی شرمانه نسبت به آن ها دانست که البته هیچ دلیل و مدرکی برای ادعاهای واهی خود ارائه نمی دهد و صرفا به توهین و افترا می پردازد.

یاسرالحبیب

یاسرالحبیب

یاسر الحبیب، همان شخصی که با توهین آشکار به عایشه، همسر پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله)، بهترین بهانه را دست دشمنان اسلام داد تا علاوه بر اختلاف افکنی میان امت اسلام، زمینه شیعه کشی را مهیا کنند.

این روحانی نما، در حالی مجاهدینی همچون سید حسن نصرالله، مقتدی صدر و دیگر بزرگان را مجاهد نمی داند که خودش هیچ اقدامی برای مبارزه با دشمنان اسلام نکرده و تاکنون یکبار هم علیه اسرائیل، آمریکا و انگلیس که در دشمنی آنها با مسلمانان هیچ شکی نیست، سخنی نگفته است.

نکته جالب توجه و البته قابل تامل اینکه؛ وی پس از زندانی شدن در کویت به واسطه توهین به همسر پیامبرگرامی(صلی الله علیه و آله و سلم) با فشارهای خارجی پس از چند شب از زندان آزاد شده و سر از لندن در آورد.

به گزارش بی بی سی، مکان سکونت و استودیوی یاسرالحبیب در منطقه مرفه نشین لندن بوده و گفته می شود 1 میلیون پوند برای خرید آن هزینه شده است.

گفتنی است یاسر الحبیب هیچ گونه انتقادی را نپذیرفته و به تهدید کسانی که معترض به این عملکرد هستند این گونه پاسخ داده است:  «کسانی که با برنامه تماس مي گیرند و مخالف ما هستند بنفعشان است که ساکت باشند، منظورم آنهایی است که ما را در اینجا و آنجا  تخریب میکنند شما بروید جای دیگر بازی کنید و وارد حیطۀ ما نشوید  و گرنه ما خود می دانیم  چه بکنیم. وای به حال کسی که به دست ما بیافتد و تجربه  کرده اید میدانیم چگونه او را تازیانه بزنیم و ادب کنیم! پس مزاحم برنامه ما نشوید.»

نکته آخر

وجه مشترک تمام مراجع، علما و مجاهدینی که آقای یاسر الحبیب به آنها توهین می کند مبارزه و اعلام موضعشان در مقابل استکبار جهانی است.

پیشاپیش از ساحت مقدس تمامی مراجع عظام، علما و مجاهدین راستین شیعه بابت انتشار چنین توهین هایی عذرخواهی می نماییم.

دانلود

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

علیرضا در تاریخ 28ام ، فروردین 1394:

سلام
احسنتم عالی عالی بود.
دوستان حتما دانلود کنید و ببینید، خوبیش اینه ک زیرنویس کامل داره.
امیدوارم از کلیپ های اینچنینی زیاد ساخته بشه تا مردم با این مزدوران آمریکایی و انگلیسی بیشتر آشنا بشن، کاش ک برای اللهیاری هم ی کلیپ اینطور می ساختید.
باتشکر فراوان از عوامل سایت فتن

Mehdi در تاریخ 2ام ، اردیبهشت 1394:

سلام.شیخ حسن اللهیاری بعضی تندروی های اخلاقی داره و عصبی هستش.ولی حرفای علمیش با دلیل و مدرکه!من از این جهت قبولش دارم

ahmad در تاریخ 10ام ، اردیبهشت 1394:

آره حیلی علمیه…..من فقط یه کلیپ از این آخوند آمریکایی دیدم که قصد داشت به طور علمی ثابت کنه که رفتن مردم برای دفاع از حرم ائمه کار اشتباهیه…..وچقدر هم علمی این آقا مزخرفاتش رو کنار هم چید و گفت که کارشون اشتباهه….فقط نمیدونم چرا خودش موقع این صحبتای به قول خودش علمی میخنده؟

امیرحسین در تاریخ 28ام ، فروردین 1394:

لعنت الله علیه

یاسین در تاریخ 6ام ، اردیبهشت 1394:

این مردک و بیت شیرازی ک تکلیفشون روشنه اما واقعا دلم می سوزه برای هم وطنانی که تحت تدبیر حضرت آقا در امنیت کامل زندگی می کنند اما باز از روی جهل سنگ این فتنه گرها رو به سینه می زنند.

حمید تهرانی در تاریخ 14ام ، خرداد 1394:

کسی که اهل مغلطه و سفسطه است و به توهم خودش فقط خودش عالمه و دیگران بیسوادند و جوابهای علمی او مخالف نظر هزاران عالم دین در گذشته وحال است آیا باز هم جوابهای او را علمی میدانید معلوم است که خود تو نیز بیسواد هستی

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن