امروز: چهارشنبه 1 آبان 1398
-------------------------- تبلیغات

کد خبر: 7870
تاریخ انتشار: 2:25 ب.ظ - یکشنبه 1394/03/3
چاپ این پست
باورها به دیده ها ختم می شود

مهدی پیش بین نویسنده وبلاگ پرنده گراف نوشت: بشر امروز تلویزیون را یکی از اعضای اصلی و جدایی ناپذیر زندگی خود میداند. این عضو اصلی مانند خیلی دیگر از وسایل زندگی میتواند هم خطرناک باشد هم مفید، با این تفاوت که رسانه قادر است باورها، شخصیت و روان یک انسان را درگیر کند و این […]

مهدی پیش بین نویسنده وبلاگ پرنده گراف نوشت:

بشر امروز تلویزیون را یکی از اعضای اصلی و جدایی ناپذیر زندگی خود میداند. این عضو اصلی مانند خیلی دیگر از وسایل زندگی میتواند هم خطرناک باشد هم مفید، با این تفاوت که رسانه قادر است باورها، شخصیت و روان یک انسان را درگیر کند و این امر باعث شده که بسیاری از قدرت ها و گروه های سیاسی اجتماعی و فرهنگی از این وسیله مهم و کاربردی نهایت استفاده را ببرند. در همین راستا آن دسته و گروهی که قدرتمند ترین رسانه را در دست داشته باشد بیشترین مخاطب را با تفکرات خود درگیر می کند.

resane1

به همین خاطر امپریالیزم غربی با بهره گیری از منابع ثروت اولین گام را در به اختیار گرفتن این نیروی عظیم برداشت و امروزه این گروه بیشترین و قدرتمند ترین رسانه های دنیا را در اختیار خود گرفته و افکار عمومی جهان را آنگونه که خود می پسندد هدایت و جهت دهی می کنند.

رسانه های خبری (BBC، france24، CNN،foxnews،Euronews،Deutsche Welle، الجزیره، العربیه و …) از مطرح ترین رسانه های خبری دنیا هستند که همه آنها در اختیار تفکر امپریالیسمی قرار دارد. امروزه ما در میدانی قرار داریم که باورها به دیده ها ختم می شود بنابراین هر گروهی که بتواند بیشتر و بهتر دیده ها را با خود همراه کند به عنوان پیروز این نبرد معرفی خواهد شد.

 

.

.

.

تشیع انگلیسی - کلیک کنید!

ابولولو حیدری در تاریخ 29ام ، خرداد 1394:

برای اینکه این قدرت را بدست اورید امکانات هست برای همه شما هم شبکه بزنید 1000تا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
تازه های فتن